Jump to content
Dogomania

Pilnie poszukujemy nowego domu dla PUSZKA


Recommended Posts

Witam serdecznie,

mam na imię Ewelina i jestem ze Szczecina. Jestem tu nowa, więc nie bardzo wiem jak się poruszać po tych forach. To moja pierwsza próba :), więc  proszę o wyrozumiałość.

Sprawa jest nagląca... Pilnie poszukujemy nowego ciepłego domu dla PUSZKA. To pies wychowany na wiejskim podwórku o dużej powierzchni wybiegowej. Kiedy nas nie ma mieszka sobie w ocieplonej budzie, kiedy jesteśmy na miejscu zabieramy go do domu. Babcia (90 letnia staruszka) będąca opiekunem PUSZKA złamała nogę i od jakiegoś czasu nie ma jej na miejscu przy psie :( Niestety nie jest już na tyle samodzielna by mieszkała tam sama.

Dom stoi pusty, my jeździmy tam co weekend i w miarę możliwości w tygodniu też wpadamy, żeby zająć się domem i psem i sprawdzić czy wszystko u niego w porządku. Niestety nie mamy możliwości przyjąć go do naszego domu... Ja jestem posiadaczką dwóch "dziewczyn" i oczekuję dziecka, moi rodzice natomiast mają już psa i również nie mogą pozwolić sobie na kolejnego czworonoga.

W związku z tym Kochani pomóżcie...

PUSZEK jest 5 letnim psem średniej wielkości, grzbietem sięga kolan dorosłego człowieka. Jest długowłosy, maści czarnej z podpalanymi łapkami. To mądry, spokojny pies, ale jak trzeba potrafi zabrać głos. Jest spragniony pieszczot, "miziania" po brzuszku i za uszami, które od zawsze postawione są na baczność. Wygladem trochę przypomina długowłosego owczarka... tylko miniaturowego. Jest skory do zabawy, szczególne upodobania - bieganie za piłkami wszelkiego rodzaju. Nie możemy pozwolić żeby został tam sam w te zimne i śnieżne dnie i noce stąd też mój apel.

Zaraz się zbieram i jadę do niego. Wracam w sobotę i załączę najbardziej aktualne zdjęcia puchatego przytulaska.

Odezwę się w sobotę.

Tymczasem pozdrawiam,

Ewelina

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...