Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja proponuje [B]DT i DTA np mozliwosc zmiany kolorem[/B], tym bardziej, ze niebawem sami bedziemy mogli to robic..wiec od razu widoczne

[B][COLOR="Red"]DT
[/COLOR][/B]

[COLOR="Green"][B]DT[/B][/COLOR]

2/ [U]nowe zakladki[/U]

przydalaby sie rubryka/zakladka [B]specjalizacja w rasach...[/B]

Patia np prosi o wpis Dogue de Bordeaux
mamy tylu specjalistow, lub po prostu doswiadczonych wielbicieli danech ras a bardzo to jest potrzebne...
Juzaki np kiedys bardzo przydal sie ktos kto je znal, ras bardzo duzo, i rozne tu sie przypadki trafiaja

popieram, jesli tylko mozliwe Alu


3/ [B]PW wielu osob nie podpiete[/B]..robie liste poniewaz powolutku przegladam wpisy
pisze pw do osob ktore np [B]zglosily jezyki obce bez podania konkretnie, ktore[/B] im precyzyjniejsze dane latwiej pomoc

4/ [B]temat okolic[/B] np okolice Garwolina..
wracam do tematu powyzej...

myslalam, by wpisywac przy rejestrowaniu sie krotko kilometry do najblizszego powiatowego miasta,
lub/i do wiekszego, lub przy wiekszym podawac
np Komorow pld/zach/ agl. Warszawy
np aglomeracja duzego miasta np Poznania

do tego mozna podpiac adres znakomitej mapy
[B][url]http://map24.interia.pl/[/url][/B]

gdzie nie tylko mozna zobaczyc w kazdej konfiguracji, plastycznie, gdzie jest miasto, ale i trase ze szczegolami i ktoredy jechac dojechac i ile kilometrow - zdecydowanie wole ja od Szukacza
Jest SWIETNA!
/chyba tylko trzeba miec program Java ale to fgratis i malo miejsca zajmuje /

czasami ktos pracuje w Poznaniu a mieszka 15 km od pracy..stad byly zalecane wpisy w starej mapie dogo podajace okoliczne miejscowosci

5/ nastepna propozycja

[B]lista dogomaniako chetnych do pomocy wg wojewodztw [/B]

tzn klik w wojewodztwo i tak jak sie pojawiaja oferty pomocy to sama lista nickow
nie sadze by to bylo powielanie..bo wyszukiwanie wg alfabetu..jak nie pamietasz dokladnie nicku a bywaja bardzo rozne, obcojezyczne takze trudne do zapamietania..

Bywa tak ze pamietamy ze ktos jest z Mazowsza, bo w jakiejs akcji uczestniczyl ,a teraz moglby pomoc..a lecz nie pamietamy nicku...czesto jestesmy wzrokowcami..to tez latwiejsze dotarcie do osoby
poza tym z akcji na dogo zapamietujemy rozne info..ktos jezdzi do Lodzi na studia z Wwy...hmm ale kto a osoba pomocna..sadze ze byloby latwiej tez o ile bylaby taka lista wojewodzkich wolontariuszy

6/ schroniska.i mnostwo info z abecadla Halbinki takze do rozpatrzenia jako wlaczenie do Mapy Pomocy

7/ zakladka np [B]adopcje - wzory umow adopcyjnych[/B]

chodzi mi o podpiecie umow adopcyjnych psow. kotow. koni etc ..roznym zwierzetom pomagamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konieczna jest po zalogowaniu, mozliwość edycji swojego konta. /widzę że w budowie :-) / Wszak różne dane ulegają zmianom. Klknięcie na "PW na Dogomani" powinno automatycznie wpisywać odbiorcę. O co chodzi z opcją " Transporter" w zakładce "transport", skoro poniżej sa klatki np. kenel ?
[B]Pixie[/B] - ja nic nie dostałem na PW.

Link to comment
Share on other sites

wyslij zmiane do dog_mastera - zrobi to sama i pewnie zawiadomi kiedy bedzie mozna nanosic poprawki

Prosba do wszystkich przy okazji

nie zapomninajcie podawac miejscowosci, jesli male to k/ wiekszego miasta / ilosc km ?/a
przy duzych miastach/aglomeracjach podawajcie dzielnice takze!
to bardzo wazne przy naglych akcjach pomocowych

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tego nie wiem...na alusie nie trafiam...moze potrzebna jest jej pomoc i to z pewnoscia

Emdziolek pisala, ze moze pomoc
Baffi2 czy mozesz skontaktowac sie z dog_master...tzn ja bywam naprawde nie wiem kiedy...wiec nawet jak piszemy do siebie to odstep czasowy lat swietlnych

Zakladki wolontariuszy miala pomoc Sonix..w zbieraniu adresow..ludzi / wolontariuszy
Moze Kasi/ Sonix trzeba pomoc

Licznik wejsc..marzy mi sie tez moze juz jest? nie zajrze dzis do mapy bo musze juz wychodzic...
dzieki za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']tego nie wiem...na alusie nie trafiam...moze potrzebna jest jej pomoc i to z pewnoscia

Emdziolek pisala, ze moze pomoc
Baffi2 czy mozesz skontaktowac sie z dog_master...tzn ja bywam naprawde nie wiem kiedy...wiec nawet jak piszemy do siebie to odstep czasowy lat swietlnych

Zakladki wolontariuszy miala pomoc Sonix..w zbieraniu adresow..ludzi / wolontariuszy
Moze Kasi/ Sonix trzeba pomoc

Licznik wejsc..marzy mi sie tez moze juz jest? nie zajrze dzis do mapy bo musze juz wychodzic...
dzieki za pomoc![/quote]
mogę się skontaktować, ale tylko przez PW, chciiałabym pomuc tylko ze ktos musialby mi powiedziec co konkretnie mam zrobic:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po wejściu na stronę mapy [url]http://mapa.dog.pl/[/url] pojawia się taki komunikat
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Pozdrawiam
grzegorz lindenberg

Link to comment
Share on other sites

kochani

wpisujcie sie do Mapy Pomocy dogo interaktywnej, aktualizowanej
Nalezy wejsc w pierwszy post tego watku / bywam niestety baaardzo rzadko teraz na dogo/ badz od razu tutaj
[B][SIZE=4][URL="http://mapa.dog.pl/"]http://mapa.dog.pl[/URL]

[/SIZE][/B]nalezy wypelnic formularz i wyslac do dog mastera...ona wowczas umiesci Was w Interaktywnej Mapie Pomocy

Serdecznie witajcie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zarejestrowałam się, mam jednak sugestię - dwie właściwie.
Przede wszystkim ja działam na terenie woj. opolskiego i śląskiego - a mogłam wybrać tylko jedno. Mieszkam w opolskim, ale jestem często na śląsku i tam też mogę się na coś przydać..

a druga - pole w rodzaju 'specjalizacja' lub 'specjalnosc' - ktos zajmuje sie bardziej psami agresywnymi, ktos psami malymi, inny moze pomoc tylko suczkom, bo w domu ma psa nietolerujacego innych, ktos jest szkoleniowcem albo jest 'od psow' bojowych - wiadomo, kazde ze zwierzat jesli inne i wymagajace - a jesli mamy do wyboru fachowca od agresorow, albo kogos, kto nie mial z nimi kontaktu, to warto nawet zawiezc psa ciut dalej..

mam nadzieje, ze nie mieszam.. :)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze dalsze sugestie - nie można edytować profilu.. a chciałam dodać komentarze - choć myślę, że to wkrótce zadziała, bo dział jest w budowie - nie ma więc problemu.

Coś poważniejszego jest jednak z logowaniem - byłam zalkogowana jako ja, przeglądałam mapę i 'stałam się' zalogowana jako ktoś inny, w kogo ling kliknęłam...
Jakoże edycji profilu nie ma, nic stać się nie może, ale kiedy ta już będzie, może pojawić się spore zamieszanie...

tak czy siak - odwaliliscie kawal dobrej roboty, bo szukanie pomocy jest teraz znacznie, znacznie latwiejsze - gratulacje!! :)

Link to comment
Share on other sites

Wiosna:

- tak, edycji jeszcze nie ma, ale w przyszlym tygodniu mam ostatnie maturki :) a potem luz i sie z to zabieram :)

- problem z logowaniem to nieszkodliwe [na dzien dzisiejszy ;] nadpisywanie zmiennych - dzieki, wiem o tym, jak bede robila edycje, to i to naprawie :) na razie to nie ma skutkow ubocznych, bo logowanie praktycznie nic jeszcze nie daje ;)

- co do wojewodztw.. hmm nie wiem, sie cos pomysli...

- specjalnosc - jezeli chcecie to bedzie, mi obojetnie, ale po to sa komentarze do kazdej opcji i ogolnie, zeby wpisac takie rzeczy imho :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...