Jump to content
Dogomania

ZNALEZIONO SUCZKE ZABRZE - ZNAJDA SZUKA WLASCICIELA LUB NOWEGO DOMU


Anijkaa

Recommended Posts

Dzisiaj o 6;30 na Al.Korfantego przy Os.Kopernika biegała bezpańsko suczka. Przez kilka godzin spacerowałam z nią szukając jej właściciela. Niestety bez skutku. Na osiedlu nikt jej nie kojarzy. Znajda jest bardzo dobrze ułożona- reaguje na komendy, aportuje, chętnie się bawi, grzecznie chodzi na smyczy (jak i bez niej), jest przyjaźnie nastawiona do innych psów, przy kontakcie z kotem nie wykazuje agresji. Wykąpałam ją,dostala jesc i pic,aktualnie spi. Nie moze u mnie zostac ale nie chce oddawac jej do schroniska :(

Link to comment
Share on other sites

Wydrukuj ogłoszenia i rozwieś gdzie się da.Zawiadom Schronisko i podaj im swoje dane.Może ktoś szuka suczki i może też dzwonić do Schroniska.W Schronisku by się też przydał plakat.Weterynarze mają czytniki do czipa,może suczka ma czip a wtedy łatwo ustalić właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam suni domek,w którym narazie może zostać ale dalej jest to tylko opcja tymczasowa :(

Pytałam ludzi,niektórzy ją kojarzą ale z tego co się dowiedziałam poprzedni właściciele chcieli się jej pozbyć :( Sunia podobno nazywała się Orti - mam wrażenie,że reaguje na to imię.

Jutro będę rozwieszać ogłoszenia,na dniach też postaramy się iść z nią do weterynarza..Tracę wiarę w ludzi jak widzę tak ułożone,grzeczne psiaki porzucone :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...