Jump to content
Dogomania

Białystok- dyskopatia/ laseroterapia


Kaskusia

Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy post na dogomanii. Mianowicie, mój 10letni jamior od czwartku wieczorem nie chodzi na tylne łapki. Byliśmy z nim u weterynarza na bialostoczku. Poza terapią zachowawczą, antybiotykową pani wet wspomniała o terapii laserowej. I tu moje pytanie, czy ktoś kiedyś słyszał o czymś takim, warto? 4 lata temu pies miał to samo i pomogły same leki i ograniczenie ruchu. Jednak teraz wygląda to trochę gorzej. Wtedy pokracznie chodził, a teraz jest w stanie jedynie przez chwilę ustac na nogach, a większość czasu ciągnie je jak foczka. A może ktoś zna jakiegoś speca w tej dziedzinie z Białegostoku właśnie? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi/ rady :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, w przypadku dyskopatii szybka pomoc jest bardzo ważna. Polecam dr. Rudobielską na TBSach. Tam też mają laser.
Bardzo dobrym specjalistą jest pan Sekula. Ma ręce, które leczą takie schorzenia u psów. Poczytaj w internecie na jego temat. Bierze śmieszne pieniądze i nie naciąga.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że piesek wyzdrowieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...