Jump to content
Dogomania

Piękny ZENOBIUSZ i jego sposób na znalezienie domu


Romina_74

Recommended Posts

Poznajcie cudnego Zenia znanego również jako Boski Alvaro  :)

 

DSC09275.JPG

 

który miłośnikiem Mai jest ;)

 

DSC09333.JPG

 

Zenek wybrał sobie mnie sam: czwartek, 9 października, biegający po pawilonie 8 niewielki, wesoły psiak. Skąd też wylazło owo stworzenie? Nie wiadomo ... Zatem spacer a potem poszukamy lokum. I tak zostaliśmy sobie już razem :)

 

Zenobiusz to niewielki piesek (35 cm w kłębie) o wielkiej urodzie. Jest przy tym bardzo miły i przyjacielski – zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psiaków. Czuje się osamotniony w zimnym schroniskowym boksie. Jest również dosyć wychudzony (waży 6,5 kg).

 

Zenek ładnie chodzi na smyczy, a spuszczony z niej nie oddala się nadmiernie. Grzecznie wraca na zawołanie opiekuna (reaguje na swoje imię). Na spacerach jest wesoły i ruchliwy. No i do tego zauroczony Mają ;) Jego przyjacielskość w stosunku do innych psiaków znika niestety w obecności miski. Jedzeniem nie chce się dzielić i broni go zażarcie. Zna komendę „siad”, a komendę „poproś” wykonuje w niebywale komiczny sposób. Mógłby pretendować do miana artysty scenicznego, jest po prostu przesłodki!

 

Sierść Zenka jest mięciutka i miła w dotyku, dosyć długa, wymagająca systematycznej pielęgnacji.

W schronisku został odrobaczony, zaszczepiony przeciw wściekliźnie, zaczipowany, obecnie oczekuje na kastrację.

 

DSC09322.JPG

 

DSC09302.JPG

 

DSC09224.JPG

 

Album Zenobiusza na Picasa: https://plus.google.com/u/0/photos/118380588009733343934/albums/6068939502413850065

Kontakt do Opiekuna: 790 420 278

 

Link to comment
Share on other sites

Zenek powędrował na katowicki wątek i na stronę Fundacji.
Ma też nową kartę na stronie schroniska.

:)

 

Kasiu coś tam w opisie Zenka na stronie schronu się pokidało :(

Sądzę, że sprawcą jest wstawiony przeze mnie cudzysłów przy słowie "siad" a potem "poproś"   :look3:

Link to comment
Share on other sites

No Zenobiusz to dawał dzisiaj w skórę ;) Jego ukochana Maja nadal ma cieczkę, zdaje się, że na etapie BARDZO GORĄCYM :) Się Zenobiusz piękny i boski nasz Alvaro nie mógł skupić na niczym innym tylko Maja, Maja ... Na szczęście kulturalnie zainteresował się również nową, miłą koleżanką - Feri. Ta jednak była oczywiście mało atrakcyjna przy Mai - tak jak Andzia i Roma ;) Dziękujemy Cioci Patrycji za fotki :) Były świetnym materiałem dla moich poczynań ;)

 

Boski Alvaro w pełnej krasie :)

 

DSC09502.JPG

 

 

Pięknej miłości ciąg dalszy ...

 

DSC09461.JPG

 

 

Alek chłopie nie podskakuj! Majka moja jest więc weź się i odsuń brachu!!!

 

DSC09491.JPG

 

 

Ciociu Patrycju proooooszę, pięknie prooooooszę - daj mi się "pobawić" z Majką ;)

 

DSC09504.JPG

 

 

Cześć Feri. Fajna z Ciebie babeczka, ale wybacz - jestem już zajęty ;)

 

DSC09466.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zenio był w sobotę kastrowany więc na spacerek z nami się nie załapał. Ale mam jeszcze co nie co z czwartkowego spaceru :) Gwarantuje, że na twarzy każdego z Was pojawi się uśmiech podczas oglądania filmiku :D

 

[media]https://www.youtube.com/watch?v=uKSzr2Z0JG8[/media]

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podchodzę wczoraj do boksu Zena w celach wyciągnięcia chłopaka na spacer, a tam w boksie wieje wiatr! Pustka. Okazało się, że Zenobiusz pupsko grzeje w domu już. Zamieszkał w Dąbrowie Górniczej. Mam namiary na nowy dom, w przyszłym tygodniu zadzwonię i podpytam jak tam chłopak się aklimatyzuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...