Jump to content
Dogomania

Dingo Animal Taxi


Recommended Posts

Nazywam się Dingo Animal Taxi. Mamy międzynarodową licencję na przewóz psów i kotów, ubezpieczenie na czas podróży, za sobą wiele udanych tras międzynarodowych i grono zaufanych i zadowolonych Klientów z całej Europy.
Ponieważ sami jesteśmy psiarzami, wiemy jak cenne jest psie życie, dlatego z najwyższa starannością planujemy wszystkie trasy tak aby każdy pasażer czuł się komfortowo i wygodnie. Używamy transporterów IATA Guliver, wyposażonych w drybedy i miski na wodę. Robimy postoje na tyle często, że żaden psiak nie odczuwa dyskomfortu. Jeździmy zawsze we dwójkę więc nie mamy dłuższych postojów na sen. Oferujemy transport door to door czyli od hodowcy do nowego właściciela.
Każdy na czas podrży dostaje od nas link do śledzenia auta online (auto ma dodatkowy moduł gps) oraz bezpośredni kontakt do kuriera.
Nasz samochód to Chrysler Grand Voyager z dwustrefową klimatyzacją  Szybko, bezpiecznie i komfortowo. Jeździmy w każdy zakątek Europy i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku gdzie jest więcej nt. naszych planowanych tras.
Jak to działa?: należy do nas napisać o potrzebie transportu: skąd i dokąd miałby się odbyć. Robimy wycenę, która jeśli Państwo akceptują, będzie podstawą do zaplanowania kolejnej trasy. Potrzebujemy 3 tygodnie na zorganizowanie wyjazdu. To takie proste!
Najbliższe trasy to Szwecja i Rumunia

Pozdrawiamy
Dingo Animal Taxi

http://www.dingo-animaltaxi.com/
https://www.facebook.com/DingoAnimalTaxi?fref=ts
 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...