Jump to content
Dogomania

Yogi (dawniej "Staruszek") już w cudownym DS. Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Cześć!  Opiekunka już znów żyje (fakt,  niedomagałam, ale przetrwałam i turlam sie dalej), a Yogi faktycznie w doskonałej formie  :-)

Jest też interesująca wiadomość  - Yogi znalazł chyba dom  :-)  Tzn. jest dom chętny, wiele, bardzo wiele wskazuje, że to bardzo dobry dom, ale oczywiście trzeba wszystko sprawdzić i dopiero wtedy będziemy sie cieszyć ostatecznie  ;-) 

Są to ludzie, których znam z innego forum, zwierzolubni, mieli zawsze psy, zawsze przygarnięte i to takie, których nikt nie chciał, chorego na padaczke i serce małego pieska i suczkę duża i agresywną, po ciężkich przejściach ... Tamte psy juz odeszły, oni kupili niedawno domek z dużym ogrodem, domek remontowali całe lato i teraz są gotowi na adopcję psiaka. Yogi im sie podoba, odpowiada im jego charakter...

Bedziemy teraz szukac kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jak Ty, Rubik, ale ja jeszcze nie mam nikogo na te wizytę, bo okazuje się, że to naprawdę obrzeża Łodzi i choć kod pocztowy maja łódzki, to Łodzianie własciwie uważają, że to na wsi poza Łodzią, czyli daleko... Rita60 jest z Łodzi, ale nie ma auta, a od niej to ze 30 km... Rita sugeruje, żeby dać ogloszenie o tej wizycie w łodzkim wątku. No i pewnie trzeba, tylko, że ja jeszcze nie wiem, w którym to wątku...?

Rubik, może Ty cos masz??

 

edit:

Właśnie dałam ogloszenie w dziale "Wizyty PA". Mam nadzieję, że to cos da. Gdyby nie, to spróbujemy inaczej, otóż jest w Łodzi hotelik, z który ta rodzina ma kontakty i nawet współpracuje, nie znam szczegółów, ale może wystarczy poprosic ten hotelik o rekomendację...? Ja wiem o tych ludziach same dobre rzeczy, ale fakt, nigdy u nich przecież nie byłam, więc to nic pewnego, wiadomo, trzeba byc zawsze ostrożnym, lepiej za bardzo niż za mało...

Link to comment
Share on other sites

Beta ato, ja przejrzała wczoraj listę dogomaniaczek z Łodzi, napisałam do dwóch które kojarzyłam, zamieściłam też informację w podpisie  i cisza :( Wizytę chciałabym jednak przeprowadzić. Jutro zadzwonię jeszcze do jednego Stowarzyszenia, działającego w Łodzi i zapytam.

Napisz beta ato gdzie znajduje sie w takim razie potencjalny domek, żebym mogła pytać od razu. Wezmę chyba jeszcze dogomainiaczki z wątku łódzkiego i napiszę do nich, tylko chce od razu napisać gdzie ew. miałyby dotrzeć 

Link to comment
Share on other sites

A ja mogę zarekomendować przyszły domek Yogiego. Poznałam osobiście

ich , psiaka który jest niestety już za TM i przyszłą koleżankę Yogiego , koteczkę Tycię.

Na wizytę przed adopcyjną niestety nie uda mi się pojechać ale na po adopcyjną

już się zapisuję. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...