Jump to content
Dogomania

Yogi (dawniej "Staruszek") już w cudownym DS. Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Yogi śpi, oczywiście w koszyku  ;-)  Pewnie u mnie tez spałby na łóżku, ale moja Tami jest zazdrosna o łóżko  ;-)  i nie pozwala mu wchodzić, uważa, że spanie w pościeli pańciów to jest przywilej, na ktory trzeba dlugo pracować, Lars też nie od razu dostał "pozwolenie", na kanapy mógł wchodzić od razu, ale na łóżko dopiero po pół roku, gdy mu do konca zaufała  :-)  . Nie ingeruję w to, bo wiem, że ona jest wrażliwa i to łóżko traktuje jak azyl i zarazem gwarancje, że nie traci swojej pozycji mimo obecności "psów trzecich"  ;-)   Yogi też z czasem pewnie zostałby zaakceptowany na łóżku, ale tu z kolei ja mam nadzieję, że nie zdąży, bo wcześniej znajdzie dobry domek  :-)

Link to comment
Share on other sites

Też na to liczę, że domek znajdzie się szybko :) Choć, czy przy takich dwóch opiekunkach Yogi będzie chciał opuszczać wasze pielesze? :) Beta ato, jeśli Ci się uda, zrób maluchowi jakieś zdjęcia, ja zacznę go wtedy ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Przepraszam za brak systematyczności, mam swoje problemy. Jednak bez obaw, gdyby coś złego sie działo, dałabym znać.

Tak, wczoraj była kastracja, wszystko w porządku, zabieg w normie, a po zabiegu Yogi nawet nie byl senny. Bardzo nie podoba mu sie kołnierz, ale bezwzględnie musi go mieć, bo bardzo interesuje się ranką i z pewnościa natychmiast by sobie wylizał i wygryzł szwy.

 

Ogólnie jest w dobrej formie i dobrym humorze, no może nie w tej chwili, po zabiegu, ale ogólnie biega jak torpeda, łasi sie i wpina na kolana, trochę sie wygłupia, uwielbia spacerki i wsuwa z apetytem. Troszke przybrał na wadze, ważył wczoraj 9,8kg  :-)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie znalazłam ładowarkę do aparatu (bo "zgubiła mi się"  ;-)  ) , jak sie naładuje, to wreszcie bedę mogła cyknąć zdjecia.

Pacjent czuje sie dobrze. Oczywiście dostaje środek przeciwbólowy jeszcze. Najbardziej na świecie obecnie chciałby zrzucić ten abażur i wyrwać szwy  ;-) 

U wetów jest do zapłaty 300zł za wszystko, umówiłam sie z nimi, że dostaną bezposrednio na konto od skarbnika Yogisia. Rubik, prześlę Ci ich konto mailem.

Szczerze mowiąc, to dość drogo wyszło, no ale ceny ida w górę, a ja ostatnio kastrowałam psa rok temu, szczepionka kompleksowa też pewnie nie staniała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...