Jump to content
Dogomania

Yogi (dawniej "Staruszek") już w cudownym DS. Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Yogi wczoraj wreszcie miał apetyt, na kolację zjadł całą miseczkę kurczaka z ryżem i marchewką.

Wcześniej byliśmy na spacerku, troche dłuższym niż przedwczoraj. Całą noc przespał spokojnie w koszyku.

:smile:

 

Super, że maluch czuje się już jak u siebie w domu :) To prawda, ma u Ciebie jak w raju :)

 

Przyszły wpłaty od Poker i Czarnej Kafki. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

beta ato, a wrzucisz jakieś zdjęcie chłopaka?  I wiesz już kiedy wybieracie się do weta? Myślisz, że psiunio jest już gotowy?

 

Cieszę się, że odwiedzacie Yogiego, dziewczyny  :-D

 

Jest 100 zł od ewy gonzales. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Mi wyswietla komunikat, że nie mam uprawnień do używania formatu zdjęć (???)  Wyśle Ci, Rubik, tak bedzie najprościej.  Pstryknęłam go spiacego w koszyku.

Przy tej pogodzie Yogi niechetnie wychodzi nawet sie załatwić, w nocy Tami i Lars wyszły, bo Lars prosił, a on tylko spojrzał i obrócił sie na drugi bok  :smile:   Rano prosil pod drzwiami, otworzyłam mu, a on, gdy zobaczył, jak leje i wieje, zawrócił i chciał sie wysikac na worek z plastikowymi śmieciami czekający w korytarzu na wyniesienie, trudno, musiałam go wygonić na dwór. Przez chwile stał przed wejściem z nieszczęśliwą miną, ale potem poszedł pod krzaczek i zrobił sioo i koo  :smile:  i szybciutko wrócił do domu.  Zimna i wilgoci to on, biedak, miał już dość w życiu.

Chyba jest juz na tyle wyluzowany, że mogę go wyczesać i wykąpać.

Ranka na boku goi się.

Do weta wybieram się w sobotę, tak wyszło, że wcześniej nie mogę.

 

A, Rubik, moge Ci oddać tę obróżkę z Twoim numerem, znalazłam dla niego obrożę Tami inną niż w kwiatuszki  :smile:  i w dodatku z adresówką na klamrze (robi takie np. firma ohmydog i chyba jeszcze ze dwie inne, polecam takie rozwiązanie zwłaszcza dla psiaków, które lubia ganiac po krzakach i mogą zaczepić wiszącą adresówką o coś, jak mój Lars np.  :smile:  kiedyś zamówiłam po jednej dla Tami i Larsa, ale Tami ma kilka innych, więc Yogi może tamtą nosić teraz), widać ją na zdjęciu.  Wysłałam Ci zdjęcia na mail.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia dostałam, zazmieszczę słodziaka  wieczorem :)  To prawda, pewnie teraz mu ciężko opuścić cieplutkie posłanie i wyjść na zawnątrz przy takiej aurze... Dobrze, że ranka się goi. Trzymam kciuki za wizytę u weta!

 

Zastanawiam się jak mogłabym odebrać obrożę. A Ty często bywasz w Jeleniej Górze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...