Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Początek był taki smutny a jest coraz lepiej !!!!

 

Na szczęście z każdą chwilą jest coraz lepiej:-) Trzymam kciuki za Waszą jutrzejszą akcję Auraa:-)

 

 

A nasze milusińskie objadają się i korzystają ze ślicznej pogody:-) 

 

Milka coraz pewniej wychodzi do ogródka. Trzyma się blisko Ani, żeby jej nie stracić z oczu, ale nie tak kurczowo, jak pierwszego dnia. 

 

Wiki apetyty dopisuje, dobry humor również. Zachowuje się tak, jakby nie miała tak poważnej sterylki. Mimo takiego wychudzenia, organizm doskonale to zniósł. Teraz czuje się lżej, każdy kolejny posiłek dodaje jej sił :smile:

 

Umówiłam się z Anią wstępnie na niedzielę przed południem. Jutro chciałabym poświęcić przedpołudnie moim psiakom, pójść z nimi na 2-godzinny spacer na skarpę i muszę dokończyć robienie przetworów na zimę, a w niedzielę będę mogła posiedzieć troszkę u skarbów:-)

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście z każdą chwilą jest coraz lepiej:-) Trzymam kciuki za Waszą jutrzejszą akcję Auraa:-)

 

 

A nasze milusińskie objadają się i korzystają ze ślicznej pogody:-) 

 

Milka coraz pewniej wychodzi do ogródka. Trzyma się blisko Ani, żeby jej nie stracić z oczu, ale nie tak kurczowo, jak pierwszego dnia. 

 

Wiki apetyty dopisuje, dobry humor również. Zachowuje się tak, jakby nie miała tak poważnej sterylki. Mimo takiego wychudzenia, organizm doskonale to zniósł. Teraz czuje się lżej, każdy kolejny posiłek dodaje jej sił :smile:

 

Umówiłam się z Anią wstępnie na niedzielę przed południem. Jutro chciałabym poświęcić przedpołudnie moim psiakom, pójść z nimi na 2-godzinny spacer na skarpę i muszę dokończyć robienie przetworów na zimę, a w niedzielę będę mogła posiedzieć troszkę u skarbów:-)

 

To czekamy na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie proszę, jeśli jest wyjaśnienie na wątku, nie mam czasu czytać od nowa całego watku, a potrzebuję do katalogu imiona sunieczek. W tytule jest: Wiki i Milka, a w pierwszym poście: Wiki i Lola.

Jakie ostatecznie jest imię tej drugiej suńki, Milka, czy Lola ?

 

I jeszcze sunia Reszka (sory za offa) wydaje mi się, że miała swój wątek, czy mogę prosić o link ?

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie proszę, jeśli jest wyjaśnienie na wątku, nie mam czasu czytać od nowa całego watku, a potrzebuję do katalogu imiona sunieczek. W tytule jest: Wiki i Milka, a w pierwszym poście: Wiki i Lola.

Jakie ostatecznie jest imię tej drugiej suńki, Milka, czy Lola ?

 

I jeszcze sunia Reszka (sory za offa) wydaje mi się, że miała swój wątek, czy mogę prosić o link ?

 

Elik, czarna sunia do Wiki, a szorstkowłosa jasna, to Milka. Ona miała robocze imię w schronie Lola, ale chciałyśmy je zmienić. 

 

A to watek Reszki:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143028-reszka-%E2%80%93-prawie-jamnik-szorstkow%C5%82osy-%E2%80%93-%C5%82amacz-ludzkich-serc-ju%C5%BC-w-ds/

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Wiki i Milki. Są przekochane i prześliczne! Wika, wielki odważniak, pakowała się na ręce i zacałowywała mnie:-) Milka jest dużo delikatniejsza, lekko nieśmiała, ale też potrafi się przytulać i okazywać radość. Obie cudownie reagują na dotyk, aż oczka zamykają, żeby bardziej chłonąć głaskanie. Mam dużo zdjęć, wybaczcie, że aż tyle, ale nie umiem wybrać:-) Chcialabym pokazać Wam sunie w różnych sytuacjach:-) Mam też krótkie filmiki, które pokazują, jak radosne są obie:-)

 

Szew Wiki  śliczny, pokażę Wam na zdjęciu. 

 

Sunieczki zdecydowanie poprawiły się przez ten tydzień, choć Milka bardziej. Wiki miewa rzadkie qooopki. 

 

 

 

Na początek filmik z powitania:

 

http://youtu.be/IWNyAzB1Mr8

 

 

Na tym sunie ganiają Pikusia, bo według nich on robi coś bardzo ciekawego:-) 

 

http://youtu.be/4o-E0Bd3MV8

 

Za chwilę wgram zdjęcia:-)

Link to comment
Share on other sites

Ależ porcja zdjęć i filmów!!  :klacz:  Rewelacyjne! Sunieczki przecudne, przytulaśne, a powitanie to miałaś tak miłosne, że tylko pozazdrościć ;) Bardzo podobał mi się jednocześnie stoicki spokój kota, którego miałaś za plecami kiedy psiaki szalały za ciasteczkami - ten to ma klasę :D

 

Dobrze, że są w tak wspaniałym miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Ależ porcja zdjęć i filmów!!  :klacz:  Rewelacyjne! Sunieczki przecudne, przytulaśne, a powitanie to miałaś tak miłosne, że tylko pozazdrościć ;) Bardzo podobał mi się jednocześnie stoicki spokój kota, którego miałaś za plecami kiedy psiaki szalały za ciasteczkami - ten to ma klasę :D

 

Dobrze, że są w tak wspaniałym miejscu...

 

Kot z tyłu- Pan Pikuś, to niezły aparat jest. Czeka sobie spokojnie, bo też uwielbia ciacha i nawet mu daję na filmiku szybko jedno ciasteczko. On wie, że wcześniej czy później trafi do niego kolejna porcja:-) 

 

Powitanie miałam tak cudne, że jak już wracałam do domu to popłakałam się ze wzruszenia myśląc o tych dwóch chudzinkach. O tym, że są już bezpieczne...

Link to comment
Share on other sites

Elik, czarna sunia do Wiki, a szorstkowłosa jasna, to Milka. Ona miała robocze imię w schronie Lola, ale chciałyśmy je zmienić. 

 

A to watek Reszki:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143028-reszka-%E2%80%93-prawie-jamnik-szorstkow%C5%82osy-%E2%80%93-%C5%82amacz-ludzkich-serc-ju%C5%BC-w-ds/

 

I wszystko jasne :)

To może dobrze byłoby w tytule dopisać Lola/Milka ?  Inni też mogą myśleć, że jakowaś zmyłka :)

 

Dzięki.

 

Jakie one są urokliwe, prześliczne   :loveu:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...