Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Malunie wytuli Ania. Mam trochę informacji o dziewczynkach.

 

Milka je i śpi. Wylizuje wszystko dokładnie i czeka na więcej. Z uwagi na stan zagłodzenia dostaje często małe porcje. Każdy dźwięk wywołuje u niej popłoch. W ogródku usłyszała jakiś głośny stuk i natychmiast chciała przegryźć smycz i uciekać w popłochu. Bardzo niechętnie wychodzi na spacer. To klasyka. One zawsze na początku boją się stracić ten swój zdobyty raj:-( Ania mówi, że widać jak bardzo jest zmęczona, jak odsypia wszystkie schroniskowe stresy:-( W momencie kiedy Ania siada, obie sunieczki siadają blisko niej i zasypiają. 

 

Wiki jest mocno pobudzona. Mimo narkozy tylko drzemie i dużo się rusza. Dostała już jeść, bo bardzo szukała czegoś. Na początek dostaje tylko Rocco sensible - mokrą karmę. Ania powiedziała, że nie ma żadnych sensacji po jedzeniu, więc na pewno dostanie dziś jeszcze jedną porcję. Ona jest odważniejsza i nie reaguje tak panicznie strachem na wszystkie nowości jak Milka. 

 

Jestem pewna, że za kilka dni obie panienki będą wesoło ganiać razem. Narazie trzeba nauczyć Milkę, że nic jej nie grozi. Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

" Łatka, Kubuś,Wiki, Menio, Pikuś i ja bylismy rano na spacerze.Wiki ciekawa swiata. Spała w nocy, dobrze, ładnie zjadła sniadanie.Sioooo bylo bez koooopki. milka byla w ogródku na spacerze, wychodzi tylko po dostaniu smaczka, szybkie siusiu, kupka i próba zwiania do domu.Apetyt dopisuje. Są kochane i u mnie !Możecie mi zazdrościć ":)

Link to comment
Share on other sites

Kochane Malutkie :loveu:

 

Jesteście pod Skrzydłami Eli, Ewy i Ani,

a w skrzydła Waszych Opiekunek chcę wkleić maleńkie pióreczko

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143276-ovolumen-3-bazarek-do-1810-godz-2000/

 

Witam, cudowny bazarek, przepiękne zdjecia, wyjatkowe opisy.
Dziekujemy serdecznie Gusiaczku za to ,ze pomyslalas o Wiki i Milce.


Zapraszamy!
 

Link to comment
Share on other sites

Elunia zabroniła mi o tym pisać, tylko uzupełnić wątek rozliczeniowy, ale ja mam ogromną potrzebę napsiania, że dzisiaj przelala mi na konto 300 zł dla naszych suniek:-) Postanowiłyśmy wyzerować tą wpłatą konto Reszki, a pozostała kwotę przelać na Wiki i Milkę:-)

 

W związku z tym Reszka otrzymała od Ellig 161,53 zł, a Wiki i Milka otrzymały od niej 138,47 zł!!!

Link to comment
Share on other sites

Elunia zabroniła mi o tym pisać, tylko uzupełnić wątek rozliczeniowy, ale ja mam ogromną potrzebę napsiania, że dzisiaj przelala mi na konto 300 zł dla naszych suniek:-) Postanowiłyśmy wyzerować tą wpłatą konto Reszki, a pozostała kwotę przelać na Wiki i Milkę :smile:

 

W związku z tym Reszka otrzymała od Ellig 161,53 zł, a Wiki i Milka otrzymały od niej 138,47 zł!!!

 

Kara będzie, oj!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...