Jump to content
Dogomania

Molosowo-Onkowe Love - olbrzymki o ONki z Sosnowca czekają na dom !!


Crys

Recommended Posts

Ostatnie chwile Ramzesa w schroniskowym boksie.... dzisiaj w nocy rusza po nowe życie, nowe szanse...
Pomoc finansową dla psiaka będą nieść aż 3 strony o których wspomnę niżej, oraz jedna która będzie psiaka mieć u siebie fizycznie. 

Ramzes dzisiaj przeszedł pod opiekę Pomorskiej Fundacji Rottka, która mu będzie zapewniać karmę, suplementy i leczenie oraz szukać nowego domu. 
https://www.facebook.com/pomorskafundacjarottka/?fref=ts

Stowarzyszenie "Nadzieja na Dom" jednak nie zostawia swojego byłego podopiecznego bez pomocy i pokryje częściowe koszta utrzymania w hotelu w kwocie 200zł. 
https://www.facebook.com/nadziejanadom/?fref=ts

My jako również byłe opiekunki psa mamy zobowiązania do pokrycia 250zł za hotel. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w tym bo same sobie nie damy rady. 
https://www.facebook.com/Molosy-i-Owczarki-z-Sosnowca-200102193490087/

Nowym domem dla Ramzesa będzie hotel nazwany przez P. Fundację Rottka Domem SieRottka. To tam Marta i Jarek otoczą go troskliwą opieką i będą pracować nad jego zachowaniem i charakterkiem. 
https://www.facebook.com/Mondioring-Good-Team-szkolenie-i-hotel-dla-psów-Stanisławowo-pow-Gdańsk-474427232651966/

Kochani w obecnej chwili My jako osoby prywatnie prowadzące tą stronę będziemy musiały same walczyć z Waszą pomocą by sprostać swoim zobowiązaniom oraz pomóc obydwóm organizacjom w utrzymaniu psiaka. 

Wiem, że wiele osób z Was może mieć jakieś ale do tego co teraz napiszę. Ze względu na to że jako osoby prywatne będziemy pokrywać częściowe koszta hotelowania psiaka <faktura będzie wystawiana na osobę prywatną> pieniążki będą wpływały na konto prywatne, z których co miesiąc będzie rozliczenie. 
Co miesiąc pojawi się tutaj informacja ile było wpływów, ile zostało przelane do hotelu na pokrycie kosztów, ile zostało przelane do danej organizacji oraz aktualny stan konta. Dla Ramzesa powstanie osobne subkonto by była jasność w finansach.  

Konto do wpłat:
 
Nr. konta 08 1050 1272 1000 0091 5047 2356  
Kinga  
Dąbrowa Górnicza 
Tytuł: Pomoc dla Ramzesa 

12974334_643154269184875_198349199333857

Link to comment
Share on other sites

U nas się jak widać dzieje i to sporo :)

 

Apollo i Zeus zarezerwowani, jak dojdą do siebie po kastracji pojadą do nowego domu :)

Kein również zarezerwowany i zapewne na dniach pojedzie do domu :)

Cleo wróciła do schroniska niestety i ponownie szuka nowego domu, o tym więcej napiszę później. 

 

Ramzes pojechał do Hotelu na Pomorze, został stworzony bazarek na jego utrzymanie. 



https://www.facebook.com/events/1090165414338445/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zeus i Apollo pojechali razem do domu, Kein również trafił do kochającego domu. 

 

Cleo w poniedziałek została adoptowana. 

 

Niestety mamy też złe wieści, Rubin za Tęczowym Mostem.... Nowotwór go pokonał :(

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pani Kingo jakoś tutaj cicho i pustawo :(  Mam prośbę proszę zerknąć na stronę katowickiego schroniska jest tam od niedawna starszy bokser/nr 114/ czy mogłoby Pani go gdzieś jeszcze "rozgłosić" chodzi mi o te właściwe strony w których ma Pani rozeznanie? Szkoda psiaka -moje serce należy do takich właśnie psich seniorów!

 

 

Cytat

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
12 godzin temu, beataczl napisał:

co się Stało? Szkoda... 

Osoba, która prowadziła grupę odeszła z wolontariatu. 

Rottweilery w większości trafiają pod opiekę dziewczyn, które zajmują się psami w typie TTB. Inne psiaki albo do Fundacji lub pod opiekę innych wolontariuszy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Crys napisał:

Osoba, która prowadziła grupę odeszła z wolontariatu. 

Rottweilery w większości trafiają pod opiekę dziewczyn, które zajmują się psami w typie TTB. Inne psiaki albo do Fundacji lub pod opiekę innych wolontariuszy. 

To są zaopiekowane. Cieszę się. A spacerki  są z wolo  jak kiedyś przed wirusem? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2021 o 12:26, beataczl napisał:

To są zaopiekowane. Cieszę się. A spacerki  są z wolo  jak kiedyś przed wirusem? 

Wolontariat nadal działa i psy mają zapewnioną opiekę i pracowników i wolontariuszy. 

Brakuje mi trochę tych molosiaków i owczarków, ale różnie w życiu bywa 🙂

Ostatnio sama nawet byłam poznać jednego gagtka, ponieważ pomagałam przy jego adopcji 😄

 

1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Jo37 napisał:

Ale on tak mało molosowaty.

Przez te parę lat grupa się zmieniała, przez jakiś czas zajmowaliśmy się molosami, owczarkami i psami myśliwskimi, potem po rozłamie grupy zostały molosy, owczarki i beagle. Ja odeszłam ze schroniska i czasami tylko pomagam właśnie przy psach w typie beagla lub rottków. 

Sama po stracie swojego psa adoptowałam z Sosnowca sunie w typie beagla, przez pół roku nikt nawet o nią nie zapytał 😞

 

DSC09223.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Każdy psiak zasługuje na dobry dom.

Beagle płacą za swoją urodę. Niektórzy widzą tylko wygląd

a nie wgłębiają się w dosyć trudny charakter.

I tutaj musze przyznać rację. Mało kto wgłębia się w charakter i specyfikę rasy. 

Uważają, że są śliczne, ładne i na pewno sobie radę dadzą. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Crys napisał:

I tutaj musze przyznać rację. Mało kto wgłębia się w charakter i specyfikę rasy. 

Uważają, że są śliczne, ładne i na pewno sobie radę dadzą. 

Sąsiedzi wzięli do dzieci.. Skończyło się ucieczką młodej suni i wpadła pod auto.  Ciągle uciekała. 

A Twoja sunia ile ma latek, wygląda młodo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.05.2021 o 17:07, beataczl napisał:

Sąsiedzi wzięli do dzieci.. Skończyło się ucieczką młodej suni i wpadła pod auto.  Ciągle uciekała. 

A Twoja sunia ile ma latek, wygląda młodo. 

Ja mam trzy sunie 😄 Ta z Sosnowca ma teraz rocznikowo 10 lat. Dwie pozostałe to 9 i 6 lat. 

DSC_0149.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...