Jump to content
Dogomania

Intnsywne linieje na zimę ??


Kocurkotka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

IIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii znowu to samo - Czika wyliniałą z podszerstka i teraz linieje tym sztywnym włosem :I nie da się tego wyczesać a sypie się jak opętana, tylko ręcznie da się to "wyrywać" i chyba wyśle ją do fryzjera żeby ją porządnie wytrymowali


może potrzebuje więcej witamin z grupy B i omega 3 ? muszę jechać do lekarza specjalisty żeby mi doradzili
 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam i widziałam na własne oczy jak się Czika sypie. To co widziałam było dla mnie wielkim szokiem. Nie widziałam jeszcze by pies sypał się tak mocno ze sztywnego włosa. Zazwyczaj wylatuje podszerstek. Mnie się wydaje, że olej rybny, albo siemię lniane czy tran by pomogły. I dla Cziki dożywotnio.

 

Link to comment
Share on other sites

IIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii znowu to samo - Czika wyliniałą z podszerstka i teraz linieje tym sztywnym włosem :I nie da się tego wyczesać a sypie się jak opętana, tylko ręcznie da się to "wyrywać" i chyba wyśle ją do fryzjera żeby ją porządnie wytrymowali


może potrzebuje więcej witamin z grupy B i omega 3 ? muszę jechać do lekarza specjalisty żeby mi doradzili
 

jest taki niezły preparat(mój Gryf ma chora skórę-azs- tez się sypał,bierze go od 2 tyg i jest poprawa)dolfosu  Dolvit Omega.bardzo wydajnyi co najwazniejsze pies to chce jeśc.no i nie jest drogi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...