Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Również i tutaj bardzo, bardzo dziękuję mari!!!!

 

Państwo wstępnie mówili, że w sobotę mogliby po nią przyjechać. 

 

Bonsai, w gazetce widziałam, że Biedronka funduje wyprawki dla zaadoptowanych psów. Myslisz, że rodzinka która zaadoptuje Etnę ma szansę na taką wyprawkę? I jak się do tego tematu zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Bonsai, w gazetce widziałam, że Biedronka funduje wyprawki dla zaadoptowanych psów. Myslisz, że rodzinka która zaadoptuje Etnę ma szansę na taką wyprawkę? I jak się do tego tematu zabrać?


Tak, ja już to załatwię. :) Podam redakcji adres, na który mają wysłać wyprawkę. :) Nawet o to się dopytują z redakcji. :)
Link to comment
Share on other sites

O jojojoj szykuje się przeprowadzka, Jejku co ja zrobię bez tej niszczarki ;-)

 

państwo się tego nie boją, że to niszczarka mam nadzieję, że po adopcji zdania nie zmienią, a Etna nie przesadzi z tą "działalnością" :)

mówiłam państwu, że grzeczny pies, to zmęczony pies, więc zabawy wskazane - mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Etna jest w drodze do swojego domu.

Kolejny kawałek mnie opuściło moje serce. Mimo że była szkodnikiem to strasznie kochany pies i dający dużo ciepła.

Etna powodzenia kochanie.

 

O matko, to już dzis? Państwo przyjechali dzisiaj? Spodobała się im Etna? I co na tą całą sytuację Etna?

LILU, a co z umową? Miałam się dzisiaj pytać o kwestię umowy. Czy dałaś im LILU do podpisu i odeślą mi do podpisania? Tak szybko to się potoczyło.

Link to comment
Share on other sites

To już?... 

 

Etnuś, wszystkiego dobrego, Kochana! Będzie dobrze. :)

 

Lilu, trzymaj się dzielnie. To było widac, że Etna wlazła Ci w serce. :)

Mi też, chociaż wirtualnie...

Bardzo się cieszę ze szczęścia Etnusi, ale mam jakieś głupie uczucie. Jakby mi najwspanialszy pies na świecie "przeszedł koło nosa"...

Czasem tak mam na Dogo... No ale w życiu nie można miec wszystkiego. ;) ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Umowę podpisała LILUtosi po konsultacji ze mną, mam nadzieję Saro, że nie masz nic przeciwko. W razie (tfu,tfu) problemów, LILU wystawi mi pełnomocnictwo do działania w jej imieniu.

 

Państwo do mnie napisali smsa równocześnie z LILU, że Etna już w drodze do domu i że są bardzo szczęśliwi i dadzą znać jak tam sunia się aklimatyzuje. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Państwo zmienili termin, miałam umową zająć się wieczorem a tu na szybko trzeba było działać. Etna wystrachana, posiusiała się troszkę ale przyzwyczai się. Przydałby się jej jakiś chłopak do biegania. Ale będzie miała człowieka non stop tylko dla siebie.

 

Biedna kruszynka. Etna polubiła ich, czy się ich bała ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...