Jump to content
Dogomania

Benia znalazła swoje miejsce na ziemi


Irvette

Recommended Posts

dzisiaj jak przyszłam Beni nie było w boksie. Na stronie schronu jest. Maciaszku, nie masz jej na liście adoptowanych?

 

Nie byłam w zeszłym tygodniu  schronie i w nast. też chyba nie będę (mało nowych psów i mam nie przyjeżdżać), moja lista psów adoptowanych nie obejmuje najnowszych adopcji.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za informacje :)

Komu wysłać opis Chudego 536/14 ? (od Ani)?

albo tutaj wstawię narazie.... (pisownia org., nawiasy z pytajnikami  moje)

 

***************Opis Chudego -gościnnie***********

 

Patrzysz: ślad po złamanym ogonie, "postawa przywódcy" , obroża z ćwiekami, słyszysz: donośny głos.  Myślisz: rozrabiaka.  Jeśli jednak zechcesz spojrzeć na niego jeszcze raz możesz dostrzec troszkę więcej: że na spacerze jest świetnym kompanem, bardzoładnie chodzi przy nodze, żywy, (nie lepiej : żywiołowy?), ciekawy wszystkiego co na około (dookoła?) niego, (szczególnie jeśli są to parówki :)),  uwielbia (się?) bawić, biegać z(a?) zabawkami. Uczy się aportowania - na razie to wolontariusze biegają za nim, ale w przyszłości może się to zmienić, szczegółnie jeśli uwzględni się fakt że obecnie jest w trakcie szkolenia. Dotychczas udało się wypracować: umiejętność koncentracji uwagi na człowieku, opanowanie komend : siad, waruj, zostań (w toku nauka komendy :łapa). W stosunku do ludzi - przylepa, w odniesieniu do innych psów - zaczepa. Jego "konfliktowa" postawa w stosunkach "międzypsich", wymaga pracy (także ze strony przyszłego właściciela) widać jednak, że wraz z jego postępani czynionymi podczas szkolenia jest to do wypracowania.

 

 

od " wiać jednak " przeformułowała bym ale nie wiem jak.  Wszelka konstuktywana krytyka mile widziana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj Benię znalazłam :) Chodzi przy nodze nie ciągnąc :) Muszę znaleźć tego kto ją tego nauczył :) Poza spacerkiem w sporej grupie:z Chudym, Teddym, Edim, poskakała trochę i przechodzła przez tunel. Jak dotrą zdjęcia to wstawię.

 

 

Czy mogę prosić o wizytówkę???

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...