Jump to content
Dogomania

Porzucone sunie proszą o dom - PILNE!


bionicteddy

Recommended Posts

Bardzo proszę o dom(y) dla dwóch porzuconych młodych suczek - Mai i Czarnuszki. Są same w pustym gospodarstwie i opiekuje się nimi "na przychodne" tylko stara kobieta, która jest bardzo schorowana i w zimie nie będzie w stanie do nich dotrzeć. Mają około 2 lat, są wysterylizowane, odrobaczone i odpchlone, ładnie chodzą na smyczy, jedzą suchą karmę, są zdrowe. Są bardzo miłe i bardzo towarzyskie, lubią dzieci (na zdjęciu - z moim synem), po bliższym poznaniu - są bardzo czułe. Nie mogę ich wziąć, ponieważ mam już sześć zwierzaków (psy i koty) i mieszkam w bloku. Muszą koniecznie znaleźć dom(y) przed zimą (choćby tymczasowe) - grozi im śmierć głodowa lub z zamrznięcia.

BARDZO PROSZĘ O POMOC! Udzielę wszystkich informacji, dowiozę do nowego domu (sunie są na Podlasiu, ja - w Warszawie).

Link to comment
Share on other sites

Administracyjnie jest to mazowieckie, ale rzeczywiście domów dla psów tam nie ma. Nie ma schroniska, nie ma nawet przechowalni. Już po wsi biega kolejny wyrzucony pies, pół-dziki, nawet nie można sprawdzić czy pies czy suka. Przez Dogo znalazłam kilka fajnych domów. A próbuję oczywiście wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...