Jump to content
Dogomania

Czy husky będzie u mnie szczęśliwy?


czarny07z

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja mam psa z "papierami" i nie żałuję :razz: wygląda i jest huskim a nie jakimś schorowanym półowczarkiem.

Wybierając się do chodowli (? - nie wiem jak pisać, przez tą dogomanię zgłupiałam) ja chcialam psa z papierami- bo to takie fajne, a cała rodzina nie. Na szczęście trafilismy do chodowli a nie pseudochodowli. Tata zapłacił niechętnie robiąc oczy, ze za psa mozna zaplacic 900 zł. :roll: Zapytał sie nawet tego pana, czy mzoe sprzedac bez papierów :crazyeye: (jaki wstyd normalnie) a tamten sie rozesmial i powiedzial ze jak bez jak sa z z. Powiedzial o koszcie odchowu szczeniąt, kryciu, doprowadzeniu suki do chodowlanki. Tata i tak mu nie uwierzył :loveu: Mój tata mysli, że facet robi to dla kasy :roll: A dla dobra psow robia ci co po 300 zł sprzedaja :crazyeye:

Ale teraz nie żałuje swojej decyzji. Bez problemu cała moja rodzina idąc ulicą, potrafi rozróznić, który z huskych czy innych "rasowych" szczeniąt to takie bez papierów, sprzedane za marne grosze. To widać!!!!!! Poznałam wzorzec, poznałam swojego psa i bardzo się cieszę, że o o moim nikt nie powie "podróbka".

Albo rasowy z papierami, albo słodziasty kundel czy inny porzucony - bos ie okazal podrobka, ale ze schroniska. :loveu: Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...