Jump to content
Dogomania

Arthromax firmy Dolfos, ktoś podawał swojemu psu??


kikaka

Recommended Posts

ja podawałam z tej firmy arthroHA,bo u mojego forma płynna nie wchodziła w grę(z racji gabarytów psa i postaci prep.).bardzo sobie chwaliłam ten prep.

moim zdaniem smmiało możesz nabywac ,przynajmniej za taki sam prep.nie przepłacisz.oby tylko pies chetnie to przyjmował.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

czy ktoś z Was podawał swojemu psu Arthromax? Weterynarz polecił nam Arthroflex, ale w internecie znalazałam własnie Arthromax- o wiele tańszy, o podobnym składzie, ale pytanie czy równie pomocny?

Nie wiem, ale jestem ciekawa Twojej opinii za jakiś czas i opinii, które uda Ci się znaleźć - zapisuję sobie temat. Arthromax ma skład bardzo zbliżony do wychwalanego od lat Arthroflexu. Spotkałam się z opinią (i była to opinia weta), że jednak jest groszy - że substancje nośne, że coś tam, żadnych konkretów. Trochę odniosłam wrażenie, że Arthroflex swego czasu mocno zainwestował w wetów, bo wszyscy dawali go z automatu, często sprzedawali w gabinetach. Może stąd to przekonanie. Dlaczego jednak w Polsce nie miałoby się dać zrobić podobnego, a tańszego (ze względu na koszty pośredników chociażby) leku?

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia labradorka jest po operacji dysplazji stawow biodrowych. Miala w jednym biodrze wykonana dekapitacje glowy kosci udowej a w obu konczynach odnerwienie torebki stawowej. Ma obecnie 3 Lata. Oprocz tego ze karmiona jest karma ze sporym dodatkiem na stawy, to suplementujemy wlasnie ArthroMaxem. Konczymy obecnie druga butelke. Jak sunia chodzi to widac specyficzne krecenie tylkiem, ale pies wkoncu biega, podskakuje i jest bardzo zwawa :) Przy ArthroMaxie widzimy poprawe i bedziemy nadal go stosowac.

Link to comment
Share on other sites

 

Gryf, a stosowałaś Arthroflex - masz porównanie? My mieliśmy przy kulawiźnie pourazowej ale w takich wypadkach nigdy nie wiadomo, czy pomógł lek, czy przeszło, bo miało przejść.

 
nie stosowałam,za drogi(2 psy jedn 35 drugi 40 kg).wcześniej łykały artroHA lub arthrofos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie wiem, ale jestem ciekawa Twojej opinii za jakiś czas i opinii, które uda Ci się znaleźć - zapisuję sobie temat. Arthromax ma skład bardzo zbliżony do wychwalanego od lat Arthroflexu. Spotkałam się z opinią (i była to opinia weta), że jednak jest groszy - że substancje nośne, że coś tam, żadnych konkretów. Trochę odniosłam wrażenie, że Arthroflex swego czasu mocno zainwestował w wetów, bo wszyscy dawali go z automatu, często sprzedawali w gabinetach. Może stąd to przekonanie. Dlaczego jednak w Polsce nie miałoby się dać zrobić podobnego, a tańszego (ze względu na koszty pośredników chociażby) leku?

Niestety nie zdążyłam wyrobić sobie opinii o leku, po czterech miesiącach od zaczęcia terapii Zojcia odeszła za TM :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...