Jump to content
Dogomania

Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!


Lili8522

Recommended Posts

Kora już wróciła do swojego dotychczasowego życia po wakacjach u Kasi - rana zagoiła się i sunia wróciła do formy. Dobrą wiadomością jest to, że ucieszyła sie na widok tych ludzi i wpuścili ją do domu...

 

Trzy dorosłe osoby próbowały dzisiaj złapać Bezę do sterylki - niestety się nie udało :( o ile mała podchodzi i prosi się o głaski to przy próbie zamknięcia ją do transportera pogryzła po rękach i uciekła... :( Czekają nas dalsze próby złapania kruszynki...

 

Beza jest już u nas :-)

W środę  zostawiliśmy transporter "właścicielom" suni- mieli dać znać, jak ją złapią. Nie dali ale mój mąż podjechał tam w czwartek po pracy i okazało się, że Beza siedzi w tym transporterze od środy wieczorem - oczywiście cała w gównach i moczu. A transporter stał w pokoju, w którym mieszkają ci ludzie z rocznym dzieckiem :-( 3 godziny wietrzyliśmy samochód po 30 minutowej trasie.

Po przyjeździe Beza nie chciała wyjść z transportera - przy próbie wyciągnięcia jej straszyła zębami. Zostawiliśmy ją w spokoju, wyszła sama ale niestety ciężko się z nią zaprzyjaźnić :-(

Na razie podchodzi tylko po jedzenie i merda ogonkiem ale nie da się dotknąć.

W poniedziałek chciałabym ją zawieźć na sterylkę bo troszkę przybrała na wadze - ale nie wiem czy się to uda.  

Link to comment
Share on other sites

Musi być potwornie zestresowana całą sytuacją, że zachowuje się w ten sposób :( Biedna Bezunia... Dodatkowo pewnie nigdy nie miała tyle wspólnego z człowiekiem, przez całe życie była pomiatana z kąta w kąt...

 

Straszne to z tym transporterem... :(

 

Mam nadzieję Kasiu, że Wasz spokój i psie otoczenie sprawi, że Beza szybko zaufa...

Link to comment
Share on other sites

Beza pojechała wczoraj na sterylkę, oczywiście nie było łatwo i musiała dostać uspokajacz żeby można ją było

zapakować do auta, wszystko przebiegło pomyślnie i mała dochodzi do siebie. 

 

Niestety jesteśmy na minusie... Był tutaj dużo Cioteczek a teraz wszystko ucichło... 

Musimy uregulować zaległości a na razie nie mamy z czego :(

Czy ktoś tutaj jeszcze zajrzy?...  :modla:

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas jestem, ale nie jestem na chwilę obecną pomóc finansowo ...

bardzo mi przykro :(

 

Dziękujemy za obecność :)

 

Trafiłam przez zupełny przypadek ;)

Póki co zapiszę i później zapoznam się z wątkiem.

Jak wygląda sytuacja z finansami na sterylizację?

 

W takim razie Witamy :)

Sterylizacja już była zostało - 64 zł :( a jeszcze Bezunie trzeba będzie zaszczepić i odrobaczyć także 

to pewnie kolejne 40 zł :(

Link to comment
Share on other sites


W takim razie Witamy :)

Sterylizacja już była zostało - 64 zł :( a jeszcze Bezunie trzeba będzie zaszczepić i odrobaczyć także 

to pewnie kolejne 40 zł :(

 

Na wątku akcji sterylizacji mignęło mi, że ostataniaszansa ma sfinansować 50% za sterylkę Bezy. Możemy zrefundować pozostałą część , jak i również 150 zł dołożyć do sterylizacji starszej suni .

 

Proszę o kontakt poprzez pw lub [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Na wątku akcji sterylizacji mignęło mi, że ostataniaszansa ma sfinansować 50% za sterylkę Bezy. Możemy zrefundować pozostałą część , jak i również 150 zł dołożyć do sterylizacji starszej suni .

 

Proszę o kontakt poprzez pw lub [email protected]

 

Tak, staramy się o dofinansowanie od ostatniejszansy :) 

Dziękujemy za propozycję pomocy, już napisałam na PW.

Teraz zbieramy tylko na Bezę, czarna sunia jest już wysterylizowana i wszystko popłacone :)

 

Podrzućcie mi nr konta to zapłacę za szczepienia małej

 

Dziękujemy pięknie! Już ślę :)

Link to comment
Share on other sites

Bezunia powoli wraca do siebie u Kasi. Nadal jest bardzo nieufna i przestraszona. Na szczęście wchodzi już do domu - do tej pory chciała spać tylko na dworze...

 

Niestety w strachu nadal pokazuje ząbki - trzymajcie kciuki, żeby jednak się przełamała... :(

 

 

Tymczasem bazarek w połowie przeznaczony na Bezę:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144236-psie-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-domowej-roboty-dla-bezy-i-tosi-do-0612-2000/

 

 

Zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

Bezunia powoli wraca do siebie u Kasi. Nadal jest bardzo nieufna i przestraszona. Na szczęście wchodzi już do domu - do tej pory chciała spać tylko na dworze...

 

Niestety w strachu nadal pokazuje ząbki - trzymajcie kciuki, żeby jednak się przełamała... :(

 

 

Beza z każdym dniem nabiera pewności i powoli uczy się ludzi :-) Pięknie chodzi już na spacery na smyczy - załatwia swoje potrzeby na zewnątrz. W domu daję się bez problemu pogłaskać, zapiąć na smycz. Na ogrodzie jeszcze jest nieufna, podchodzi tylko po smaczki i odchodzi. Z resztą stada dogaduję się ok, tylko jedzenie musi dostawać osobno bo odgania inne psiaki od misek ( pomimo pełnej swojej :-) ).

 

1zx2l41.jpg

 

mrg584.jpg

 

160wj8k.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kasiu, zdjęcia są przepiękne!!!! Koniecznie będą musiały trafić do naszych ogłoszeń dla Bezuni :) Ona jest taka piękna... dlaczego nikt o nią nie pyta :(

Cudowna dziewczyna :)

 

 

A ja się pochwalę, ze otrzymaliśmy zwrot 50% (108zł) z Akcji Sterylizacja od Fundacji Ostatnia Szansa - serdecznie dziękujemy!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gluchypies - jeśli oczywiście miałabyś możliwość to ogłoszenia będą bardzo mile widziane! Nie wiem, czy to jakaś cisza świąteczno-noworoczna, ale nikt w sprawie Bezinki do nas nie dzwoni :(

 

Zdjęcia jak widać na poprzedniej stronie są przepiękne, ja dzisiaj przyszłam z kolejnymi - zimowymi :)

 

Beza czuje się dobrze, niestety nadal pozostała jej doza nieufności - w pomieszczeniu pozwala do siebie podchodzić i się głaskać, niestety w ogrodzie nadal jest bardzo niepewna. To cudna delikatna sunia. Sylwestra zniosła dzielnie - wprawdzie samą północ pod kanapą, na której zwykle sypia ;) ale reszta nocy zeszła spokojnie.

 

 

A teraz zachwycajcie się ze mną zdjęciami :)

 

28a2rdh.jpg

 

2j2iagg.jpg

 

a3kuv5.jpg

 

2poe2yo.jpg

 

2eb7kpi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...