Jump to content
Dogomania

Biegunka kilkudniowa u 8tygodniowej Shit-Zu


kretka20

Recommended Posts

Hej, kochani kupiłam pieska od hodowli. Wszystko pieknie było i jestem załamana. Biegunka od kilku dni. Byłam u weterynarza, dostaje kroplówkę, zastrzyki i tabletki do domu. Do dzis nie wiem co to za choroba. Nikt nie wie dokłądnie. NAwet nie da sie pobrac jej krwi. Dzis zrobila sama wodę. Miał ktos tak? Co to moze byc?

 

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilismy. Ich weterynarz poprosil o zdjecie tych lekow co nasz przepisal bo nie umiemy odczytac. Jak na razie pieski z hodowlo nie maja innych objawow. A jak kupilismy pieska to 2 dni bylo dobrze, a potem juz zaczely rzadkie stolce, a teraz sama woda. Czy to moze byc spowodowane na leki? Niby ma prebiotyki, antybiotyk w zastrzykach dostaje w przychodni a apetyt ma, duzo pije i je tylko nasze jedzenie czyli marchewka gotowana z ryzem a na karme royal nie chce patrzec, ucieka

Link to comment
Share on other sites

przeważnie weci szukaja nie wiadomo jakich "wielkich'chorób a czasami powód jak pisałam wyżej jest popwiedzmy"błachy",ja bym zrobiła badanie na własna rękę,przynajmniej sie dowiesz że biegunka nie jest spowodowana np.pasozytami wewnętrznymi(np.kokcydioza).bo tak ,leczycie antybiotykami,podajecie rózne mixtury zaordynowane od weta a to i tak niewiele pomoga z tego co piszesz.powinnas sprawdzić.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...