Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

[quote name='Darianna']Ja śpię z mężem i dwoma rudymi, a na czas seksu żaden problem psy wyprosić ;)[/QUOTE]

hehe moj i tak sie nie zgodzi, no moze ewentualnie w nogach;P chyba ze tylko teraz sie tak zapiera a potem jak przyjdzie w nocy to sam go wpusci hahaha bo mu go bedzie szkoda;) faceci szybko zdanie zmieniaja czasem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']hehe moj i tak sie nie zgodzi, no moze ewentualnie w nogach;P chyba ze tylko teraz sie tak zapiera a potem jak przyjdzie w nocy to sam go wpusci hahaha bo mu go bedzie szkoda;) faceci szybko zdanie zmieniaja czasem[/QUOTE]

a ty chcesz spać z psem czy nie? bo z twoich postów wynika ze nie chcesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']nie wyobrazam sobie spac w trojke:P a gdzie tu seks potem? Bleeee jaka intymnosc byc musi tak uwazam, dlatego spanie z psem jak najbardziej ale jesli ktos jest sam...[/QUOTE]

Jak już ktoś słusznie zauważył, nikt nie bzyka się całą noc, a z moich doświadczeń wynika, że mały piesek chrapiący w nogach łóżka w niczym nie przeszkadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Jak już ktoś słusznie zauważył, nikt nie bzyka się całą noc, a z moich doświadczeń wynika, że mały piesek chrapiący w nogach łóżka w niczym nie przeszkadza ;)[/QUOTE]
Mi i tak nie chcialoby sie wstawac i go wyganiac brak takiej spontanicznosci hmm moze troche stwarzam hehe

Link to comment
Share on other sites

ah no i czytaj dokladnie napislam ze"moge" z nim spac co nie znaczy ze bede uwierz mi znam sie na psach jesli chodzi o zachowania. Moja suczka np wiedziala kiedy moze ze mna spac a kiedy nie, wiedziala kto jej pozwla wchodzic na lozko a kto nie, zwierzeta to madre istotki i rozumieja pewne prawa rzadzace w domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']slyszalam ze sa to juz wogole malenstwo byc musi<przytul> taka male maskotka:)[/QUOTE]

NIE MA czegoś takiego jak MALTAŃCZYK MINIATURKA. tak samo jak nie ma yorków miniaturek, seterów miniaturek, dobermanów miniaturek i jeszcze od groma miniaturek...

Albo maltan z rodowodem, czyli planowo w wymiarach wzorcowych, albo nierodowodowa mieszanka maltanopodobna czyli kundelek... W odróżnieniu od jamników i pudli maltany występują w tylko jednej kategorii wielkościowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']Przepraszam cie bardzo ale watpie ze jestes odpowiednia osoba zeby mi mowic co mam robic:)[/QUOTE]

[quote name='Elcia2010']ah no i czytaj dokladnie napislam ze"moge" z nim spac co nie znaczy ze bede uwierz mi znam sie na psach jesli chodzi o zachowania. [B]Moja suczka np wiedziala kiedy moze ze mna spac a kiedy nie, wiedziala kto jej pozwla wchodzic na lozko a kto nie, zwierzeta to madre istotki i rozumieja pewne prawa rzadzace w domu[/B][/QUOTE]


jesli tak sie znasz na zachowaniu psów to nie rozumiem po co zakładasz wątek "pies czy suczka" - wszak powinnaś znać odpowiedzi na pytania tam zadane.

co do zdania pogrubionego to skoro tak zwierzątka wszystko wiedzą to na czas seksu same wyjdą z pokoju i jeszcze zamkną za sobą drzwi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']jesli tak sie znasz na zachowaniu psów to nie rozumiem po co zakładasz wątek "pies czy suczka" - wszak powinnaś znać odpowiedzi na pytania tam zadane.

co do zdania pogrubionego to skoro tak zwierzątka wszystko wiedzą to na czas seksu same wyjdą z pokoju i jeszcze zamkną za sobą drzwi[/QUOTE]

Ahaha boki zrywac, zalozylam watek bo chcialm poznac opinie innych ludzi, nie musze wcale wiedziec czy wszystkie psy lubia sie lasic ja mialam dwa i wcale nie chcialy... czyli widzisz...

Z kolei pieski rozumieja pewne wzorce zachowan i je zapamietuja lecz jak pewnie wiesz nie maja rozumu...i nie potrafia logicznie myslec.
Bez zbednych zlosliwosci prosze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']Ahaha boki zrywac, zalozylam watek bo chcialm poznac opinie innych ludzi, nie musze wcale wiedziec czy wszystkie psy lubia sie lasic ja mialam dwa i wcale nie chcialy... czyli widzisz...

Z kolei pieski rozumieja pewne wzorce zachowan i je zapamietuja lecz [B]jak pewnie wiesz nie maja rozumu[/B]...i nie potrafia logicznie myslec.
Bez zbednych zlosliwosci prosze...[/QUOTE]

O proszę, nie wiedziałam, że psy nie mają rozumu :evil_lol: A skąd takie biologiczne przekonanie o braku rozumu i nieumiejętności logicznego myślenia?

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz psy to nie ludzie one nie rozumieja w zadnym z jezykow, czy to po polsku angielsku czy francusku, one mowia po psiemu:) tak samo jest z ich rrozumowaniem, wiele osob traktuje psy jak ludzi i wlasnie z ztad robia sie rozne problemy czy to wychowawcze czy inne. Psy zyja w naszym swiecie ale instynkt jest nadal iscie psi:)
Nie chodzi tu o to ze sa glupiue tylko ze kieruja sie nie tym co my.Psu nie wytlumaczymy ze wychodzimy do pracy ze wrcoimy dzis, on tego nie wie , nie rozumie kiedy mowimy, nie martw sie moj maly,jemu to nie pomoze...taki przyklad;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']Poniewaz psy to nie ludzie one nie rozumieja w zadnym z jezykow, czy to po polsku angielsku czy francusku, one mowia po psiemu:) tak samo jest z ich rrozumowaniem, wiele osob traktuje psy jak ludzi i wlasnie z ztad robia sie rozne problemy czy to wychowawcze czy inne. Psy zyja w naszym swiecie ale instynkt jest nadal iscie psi:)
Nie chodzi tu o to ze sa glupiue tylko ze kieruja sie nie tym co my.Psu nie wytlumaczymy ze wychodzimy do pracy ze wrcoimy dzis, on tego nie wie , nie rozumie kiedy mowimy, nie martw sie moj maly,jemu to nie pomoze...taki przyklad;P[/QUOTE]

Tak czytam tego posta i nie dowierzam - czy Ty w ogóle wiesz, co oznaczają niektóre pojęcia oraz na co w ogóle reagują psy? Znasz jakieś podstawy wychowania, charakterystykę psychiki i zachowań psów?

Link to comment
Share on other sites

Tak wogole to nie mam ochoty ani na gierki slowne ani na cokolwiek bo wlasnie sie dowiedzialam ze pieska ktorego sobie wybralam miec nie bede:( Bo ktos mogl go juz teraz wziac... przez caly miesiac nikt si po niego nie zglaszal i akurat jak ja moglabym go za 1,5 tyg wziac to ktos sie zglosic no nic tylko usiasc i plakac;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']Tak wogole to nie mam ochoty ani na gierki slowne ani na cokolwiek bo wlasnie sie dowiedzialam ze pieska ktorego sobie wybralam miec nie bede:( Bo ktos mogl go juz teraz wziac... przez caly miesiac nikt si po niego nie zglaszal i akurat jak ja moglabym go za 1,5 tyg wziac to ktos sie zglosic no nic tylko usiasc i plakac;([/QUOTE]

Jest taka masa psów do adopcji, że można znaleźć psa dla każdego. Ale najpierw radziłabym uzupełnienie wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elcia2010']Poniewaz psy to nie ludzie one nie rozumieja w zadnym z jezykow, czy to po polsku angielsku czy francusku, one mowia po psiemu:) tak samo jest z ich rrozumowaniem, wiele osob traktuje psy jak ludzi i wlasnie z ztad robia sie rozne problemy czy to wychowawcze czy inne. Psy zyja w naszym swiecie ale instynkt jest nadal iscie psi:)
Nie chodzi tu o to ze sa glupiue tylko ze kieruja sie nie tym co my.Psu nie wytlumaczymy ze wychodzimy do pracy ze wrcoimy dzis, on tego nie wie , nie rozumie kiedy k mowimy, nie martw sie moj maly,jemu to nie pomoze...taki przyklad;P[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak się mylisz,psy sa mądrzejsze od ludzi bo rozumią bez słów.Psy czują psychike człowieka.Miałam w domu pewien duży problem to psiak chodził smutny i za kilka dni jak wróciliśmy a sprawa była rozwiązana pomyślnie to Baster nawet nie widział tej osoby z którą był problem Tak zaczął szalec,że mało na stól nie wyskoczył.one więcej rozumią niż niejeden człowiek

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów, jako, że to mój pierwszy post :)
Na razie mam tylko yorka, a właściwie to jest to pies mojej mamy, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie mogła z nami spać w łóżku. To członek rodziny, a nigdzie nie jest wygodniej, niż w pościeli :)
Za 'jakiś czas' się wyprowadzę i zaadoptuję doga niemieckiego. Z tym, to już będzie problem, ale tylko jeśli chodzi o miejsce, bo jeśli pies będzie miał ochotę - to będzie ze mną spał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...