Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

[quote name='chicken'] No wlasnie, a czy wy spicie ze swoimi psami w jednym lozku?[/QUOTE]
Tak, w jednym, ale za to jakim!!!!:loveu: 200cmx200cm :razz: Dla każdego miejsce się znajdzie. Wcześniej Biszkopt (mix asta)spał u siebie na dywaniku i sypia tam w dzień, potem nastał problematyczny przerażony Fido (mix kundla z mieszańcem), nie potrafił sam zasypiać, jak juz sie udało to płakał w nocy i domownicy mieli po spaniu...Potem dołączył IroCześ (miałem być rasowy, ale nie wyszło, więc mnie przywiązali i zostawili, potem schron i po ponad roku DS), który jest trzęsidupą i zaśnie jedynie przytulony do panci, do pancia duza rezerwa, generalnie boi się facetów i dzieci (im mniejsze dziecko tym bardziej sie boi)Czego szczerze nie cierpię, to piach w łóżku, z sierścią jakoś sobie radzimy, ale coś za cos: chłopaki musiały sie przekonać do dokładnego wycierania łap po spacerze, albo inaczej nici z wyrka.Czasami z wizytą wpadają kocie stałe tymczasy, ale one wolą spać w swoim towarzystwie. Niehigieniczne dla mnie jest np.niemycie zębów i spanie w ciuchach, ale spanie ze swoim stadem to normalka. Mimo, ze od urodzenia mam alergię na pierze, wełnę, sierść itp. to kontakt z moimi ulubionymi alergenami spowodował, ze organizm nauczył sie z tym żyć i nie mam problemów z alergią kontaktową. Kiedyś (teraz zresztą też) nie rozumiano na czym polega alergia i moja ciotka (lek.med.) robiła mamie kazania na temat, teraz po wielu latach i różnych testach, jednak przyznała ze wcześniej sie myliła. Synów wychowywala w sterylnych warunkach, co kochane kuzyny przeklinają okrutnie, natomiast swoim wnukom pozwala na kontakt ze zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bułeczka']nigdy
za dużo kilogramów, za dużo kudłów i za dużo śliniącej się miłości ;)[/QUOTE]

Uuuuu a to smutno , kochanego ciałka nigdy dosyć a kudełki to samo ciepełko :evil_lol:.
Pies jak śpi to się aż tak bardzo nie ślini :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

oo tak ciepelko ciepełko :D
MagdaH u mnie w rodzinie też są "przypadki" które wychowują się w sterylnych warunkach, to najgorsze dla dziecka co może być. Dziecko zakaszle ? oo to nie pójdzie do szkoły bo się przeziębi, nie glaszcz pieska bo jest brudny a rączki umyj bo przechodziłeś obok pieska.
A moja suka to dziś znowu w nocy mnie opuściła ale juz wiem dlaczego, poprostu czuła że sika pod siebie i nie mogła nad tym zapanować, wolała nasiusiać u siebie niż u mnie :(

Link to comment
Share on other sites

Lilyeth co za słodziak !! :)
Dziunia wejdź tu : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii"]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/URL] ja się tak nauczyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mamuśka_3']:evil_lol: takie są najukochańsze :D[/QUOTE]

To jest rasa "Los kundelos" :D

[quote name='Nat - Mare']Nie, nie śpię. Mało tego, nie pozwalam wejśc mu na piętro. Moja złośliwośc? Ależ skądże, chcę uniknąc problemów na przyszłośc. Pies ma swoje miejsce na dole :)[/QUOTE]

Taka dyscyplina też jest dobra, popieram to aczkolwiek sama nie mam tyle silnej woli żeby podobnie zadziałać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Taka dyscyplina też jest dobra, popieram to aczkolwiek sama nie mam tyle silnej woli żeby podobnie zadziałać :)[/QUOTE] Z dyscypliną problemów nie mam. Jak jest komenda "Wypad z wyra!" to z żałosnymi minami jest wypad z wyra, poza tym są codzienne ćwiczenie z posłuszeństwa na spacerach, więc każdy wie ile mu wolno. Karmienia przy stole niet, rzucania smaczków na podłogę niet, jak sie cos dobrego kroi to same wiedzą, że Na miejsce! Siad! i grzecznie czekają aż pancia doleci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Z dyscypliną problemów nie mam. Jak jest komenda "Wypad z wyra!" to z żałosnymi minami jest wypad z wyra, poza tym są codzienne ćwiczenie z posłuszeństwa na spacerach, więc każdy wie ile mu wolno. Karmienia przy stole niet, rzucania smaczków na podłogę niet, jak sie cos dobrego kroi to same wiedzą, że Na miejsce! Siad! i grzecznie czekają aż pancia doleci :)[/QUOTE]

A ja czasami nie potrafię się oprzeć tym brązowym brylancikom:loveu: oczywiście wszystko w granicach rozsądku :D
Dziunia, pościel w sloniki baaaardzo na temat:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebuj%C4%84-pomocy%21?p=15425373&viewfull=1#post15425373"]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebuj%C4%84-pomocy!?p=15425373&viewfull=1#post15425373[/URL]
Żeby nie przeklejać zdjęcia po wielokroć wklejam link do mojego postu. Czesiu w naturalnym miejscu występowania ;) na terenie sypialni gatunek wręcz endemiczny, pod całkowitą (jego postulat:eviltong:) ochroną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...