Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

moj syn do 16 roku zycia spal z moim psem ,jamniczkiem wszyscy byli zdrowi .tylko raz moj Maksiu jamniczek zachorowal na angine,a zarazil sie od ...syna.Weterynarz zalecil izolowac psa od syna ,w przypadku kiedy syn zachoruje.
obecnie spie z jamniczka ,ktora nurkuje pod koldra i ogrzewa moje stopy.

Link to comment
Share on other sites

A ja zgadzam się z powiedzieniem:
"właściciele psów dzielą się na tych, którzy śpią z psem w łóżku i na tych, którzy się do tego nie przyznają" :evil_lol:

A tak na serio: my z naszym futrem też dzielimy łóżko, jeśli tylko ma na to ochotę, a ponieważ zrobiło się chłodniej, to ochota coraz większa:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Gdy mój Felek ze mną zamieszkał, ze względu na zmianę miejsca pobytu i stres z tym związany nie wchodził do łóżka, spał przy drzwiach wejściowych, jednak z czasem jak się przyzwyczaił do nowej sytuacji zaczął wchodzić na łóżko. Urzęduje na nim cały dzień, jest przykryte narzutą lub kocem, ze względu na mały metraż mieszkania oraz to ze poza domem spędzam około 8-9 godz dziennie pozwalam na to, nie jestem w stanie dopilnować, żeby nie wchodził na posłanie. Jednak gdy idę spać, pies "eksmituje się" na fotel :lol: Nie wiem jak on to robi, ale zawsze wie kiedy już śpię na tyle mocno, ze może z tego fotela się przenieść na kołdrę i z reguły rano budzę się z psiakiem przytulonym do moich nóg :) Czasem (szczególnie w weekendy) Feluś łazi po całym łóżku i mnie udeptuje robiąc mi pobudkę i sygnalizuje, że czas już najwyższy wyjść na spacer :painting:
A z racji tego, że psiak ląduje jednak w mojej pościeli, odrobaczam go mniej więcej co 3-4 miesiące :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie Birma na nowo doszła do wniosku, że trzeba mnie położyć spać - jak się kładę, to Birma wskakuje mi do łóżka pod kołdrę i się przytula całą sobą :). Po jakiś 10-15 minutach [jak już się wygodnie ułożę i przestanę wiercić] Muśka dochodzi do wniosku, że pańcia została utulona do snu i zwiewa z łóżka :D.

Link to comment
Share on other sites

U mnie duża w łużku nie sprawia żadnych problemów,nawet zbytnio się nie rozpycha,za to mała...Włazi nam na głowy jak spimy,jak coś usłyszy i dosłownie biegnie sprawdzić,to nie patrzy,że właśnie wbiegła se na mój brzuch,a ja śpię:)Potrafi z rozpędu wskakiwać na nas i gdzieś ma to,ze nas obudziła:)Duża za to bardzo uważa żeby nikogo nie przygnieść albo nie nadepnąć:)Kot z kolei jak widzi,że lezymy wskakuje i upierdliwie się ociera o twarz,depcze,mruczy,wykręca się itp.:)A na mnie to już całkiem sie uwziął,potrafi łapką mnie po twarzy"głaskać"Potem zabiera się i idzie spać między dużą sunią ,a małą.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bura[/B], ja mam tak samo jak ty.
Oddałabym wiele, żeby mój mały stworek grzał mi nogi w te zimne wieczory :razz:
Ale niestety, widocznie jej poprzedni "właściciele" jej na to nie pozwalali, bo gdy tylko zobaczy koldre na łóżku potulnie leci do swojego legowiska... i nawet jak pani woła-patrzy smutno i nie przychodzi :-( A ja bym chętnie ją troszke porozpieszczała-przy okazji skorzystałyby na tym moje stopy :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ostatnio ciężko ze spaniem bo dla mnie nie ma miejsca :mad:
[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/psiaki%2009-10/IMG_0467.jpg?t=1284926538[/img]


Shina nigdy nie chciała spać na łóżku, ale ostatnio dosyć często i chętnie z niego korzysta. Chciałam to mam i teraz nie mogę narzekać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A moja sucz dziś w nocy poszła sobie, poprostu, ładnie mnie utuliła do snu i zwyczajnie sobie poszła :D co za mały niewdzięcznik:loveu:

oo tak sierść na pościeli w czasie linienia nie jest fajna, ale z drugiej strony skąd pies ma wiedzieć że dziś może wejść na łóżko a jutro nie bo się leni, dlatego ja przymykam trochę na to oko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...