Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

Witam :lol:

Moje psy nauczone są spania wyłącznie na swoich posłaniach , ale czasem ,jak psy zostaja z pańciem to po powrocie zastaje takie obrazki :cool3:

[img]http://img504.imageshack.us/img504/3656/278lb5.jpg[/img]

[img]http://img139.imageshack.us/img139/4186/272dd5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koliberek']Mój Spike też ze mną śpi, on ma swoją podusię a ja mam swoją, ostatnio jak spaliśmy to Spike mi z główki uderzył w nos, oj ale byłam zła na niego :angryy:[/quote]

a to mnie też tak kilka razy moja sunia z główki w nos ale nie w łóżku tylko na dworze tak mocno....
może zła nie byłam ale bolało jak diabli:angryy:
nieradze prosić się o dostanie w nos od psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']A czy Wasze psy też śpią w takiej pozycji?

[url]http://img.fotonerw.pl/17/12216_99a8b453a7530039131f2daba4e9c8e1.jpg[/url]

Bo ja pierwszy raz spotkałam takiego delikwenta :cool3:[/quote]

Moja sie identycznie rozwala na łóżku :loveu::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']A czy Wasze psy też śpią w takiej pozycji?

[url]http://img.fotonerw.pl/17/12216_99a8b453a7530039131f2daba4e9c8e1.jpg[/url]

Bo ja pierwszy raz spotkałam takiego delikwenta :cool3:[/quote]
Tak moja Korunia-pudelek min.tez spi ze mna w lozku i czesto w takiej pozycji.

Link to comment
Share on other sites

Mój piesio śpi ze mną na łózku i nawet nie próbuje go oduczac tego. Najpierw usypia mi w stopach (tak mnie fajnie grzeje:evil_lol:) a rano budzi sie róznie. Nie raz mnie zwala z poduszki i spie na gołym prześcieradle (!) albo śpi z głową na poduszce przykryty po szyje na przeciw mnie "gebą w gębe" i to ja musze sie odwracac do ściany, bo smierdzi!!! :D:D
Albo układa sie wzdłuż moich pleców tez pleckami i tak sobie spimy..
A ja mam juz taki czujny sen, że nie ma obawy, że go 'przydusze':p
Bo to taki mały kurdupelek jest, yorkopodobny, niesamowicie kochany.
Rano (ok. 6) budzi mnie delikatnym skokiem w twarz:diabloti:, bo paniusiowi chce sie siusiu i trzeba go wypuścić.

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]U mnie jedna suńka, taka z niej dama i ona musi spać na łóżeczku. Najlepiej główką na podusi ;) ale nogami też się zadowoli ;)
Natomiast pies przyzwyczajony jest do tego, że stróżuje. Z reguły albo śpi przy drzwiach na podłodze na kafelkach (chyba to lubi, bo gdy jest lato to kafelki są zimne, a zimą są ogrzewane przez rurę pod podłogą) i czuwa.
Druga sunia, śpi albo u siebie na posłanku, albo stróżuje razem z psem, tylko że ona woli spać na dywanie niż na kafelkach xP :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie, ze spie ze swoim psiurkiem w lozku:) Ale to zalezy od ksiezniczki czy bedzie miala ochote spac w lozku, czy na podlodze (rzadko) czy na fotelu, no i wybiera tez lozka-moje albo rodzicow. Jak jej za goraco to schodzi z lozka. Zawsze zejdzie na komende 'zejdz' wiec nie ma z tym problemu - no moze prawie;) czasami ma takie okresy, ze sie chyba boi spac sama.. i na sile sie pcha do lozka, wieczorem czasami mi nawet pokazuje, ze mam dla niej poscielic lozko bo ona che spac:D staje przy lozku i prosi (2 lapki do gory) pokazujac wzrokiem na lozko:)
Jak juz sie wgramoli do mnie to sie czasami rozpycha;) i czasem sie budze na brzegu lozka, a na reszcie rozwalony psiak spi:D Zazwyczaj spi w nogach - w zimie fajnie grzeje;)

[quote name='dunia77']A czy Wasze psy też śpią w takiej pozycji?
[url]http://img.fotonerw.pl/17/12216_99a8b453a7530039131f2daba4e9c8e1.jpg[/url]

Bo ja pierwszy raz spotkałam takiego delikwenta :cool3:[/QUOTE]

moja delikwentka czasami tak spi:)

Link to comment
Share on other sites

u mnie w domu psy mogą spać w łóżku - ja lubię jak mnie futerko grzeje :) ale przed spaniem są przecierane starannie i mają myte łapy (ale to chyba każdy tak robi jak trzyma psy w domu)

nadmieniam, że obydwa mają swoje własne legowiska - jedno lubi w nim spać, ale nad ranem i tak przychodzi do mnie a druga śpi na swoim posłaniu tylko połowę nocy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']wieczorem czasami mi nawet pokazuje, ze mam dla niej poscielic lozko bo ona che spac:D [/quote]

No, mój też się rozbestwił ostatnio... Noc zaczyna zawsze _pod_ łóżkiem, a dopiero jak zaśniemy włazi do nas. I zauważyłam, że jak za długo z mężem gadamy przed zaśnięciem, to słodkie maleństwo wyraża (spod łóżka) swoje zniecierpliwienie głośnym pomrukiwaniem :evil_lol: I już wiemy, że mamy się zamknąć i spać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie zapraszam pieska do mojego łóżka. Piesek jest mocno kudłaty i ma bardzo gęstą sierść - przynosi w niej ze spacerów mnóstwo skarbów głównie w postaci piasku. Nie lubię spać w piasku :shake:
Piesek nie jest nieszczęśliwy, bo ma własne posłanko, a i tak najczęściej śpi pod drzwiami wejściowymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja z Apią uwielbiamy razem spać, a śpiochy z nas są naprawdę wielkie:loveu:
Najczęściej śpi w nogach, albo z głową położoną na poduszce, i jeszcze szanowną królową trzeba przykryć kołderką, żeby jej szanowna pupcia nie zmarzła :loveu:. A jak już zrobi się jej za gorąco, wtedy schodzi na podłogę, ale po jakimś czasie spowrotem do mnie wraca:evil_lol:
Czasami pochrapuje sobie smacznie i dosyć głośno. Jej różki to już się nawet podczas snu nie chowają :) :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...