Jump to content
Dogomania

Najzabawniejsze zwierzęta świata teraz w dogomani!!!!


wilczurka

Recommended Posts

Czy wasz pies lub jakieś wasze inne zwierze domowe zrobiło coś tak zabawnego , że gdyby umiał mówić i się troszkę postarzał porozmawialibyście o tym śmiejeąc się przy herbatce??

Jakieś śmieszne zdarzenia , miny , zachowania , wybryki waszego zwierza . Coś co potrafi rozśmieszyć.
Pod spodem pokazane jest w jakim formacie ma to być . A przy okazji historia Bera

Bero , taniec :Puściłam muzykę i złapałam Bera za przednie łapki , tańczyłam z nim. Po pewnym czasie puściłam go on położył się , wstał pomerdał ogonkiem i zaczął kręcić tyłkiem , poturlał się znowy wstał podskoczył pokręcił się dookoła siebie i stawiał takie śmieszne kroczki jak gdyby tańczył.Nigdy tego nie zapomne! Jak o tym myśle to śmiać mi się chcę .:p :p :shiny: :biggrina: :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Śmieszno jest wtedy gdy mój Figo coś ukradnie ( np. kapeć :lol:) i trzeba go gonić. No cóż późną wieczorową porą nikt z rodziny nie ma ochoty wstać i gonić złodzieja. No to Figo podchodzi , podsuwa zdobycz pod dłoń. Nie zdążysz złapać , a on znów ucieka. Taki to mój pies :multi:

Chwilami jest się wkurzonym :mad:

No cóż to beagle.:multi:

Link to comment
Share on other sites

nasza Zuzanka dziś była bardzo pocieszna :lol:
mam taką kwadratową poduszkę, taaką na kanapę... i ona była naszykowana do prania, leżała przy misce z praniem na dywanie :cool3:
aaale.. Zuzanka stwierdziła, że ona będzie na niej spać:evil_lol: jej poduszka wyprana i jeszcze wilgotna, bo jak mnie nie było to ją wciągnęła w siki (standard) - tak na zmianę z kocykiem to robi:cool3:
no i.. patrzę, co ona robi... a ona gramoli się na tą kwadratową poduszkę :grins:(a to nieco większe od jaśka:cool3: a Zuzanka 14 kilo:cool3:) i co tu zrobić co tu zrobić... dupka się mieści... ale nie mieści się reszta... jak wchodzą łapki i pyszczek, to dupka zjeżdża z podusi na dywan :evillaug: ale coo tam.. ciągle próbujemy:evil_lol: zdaniem Zuzki zapewne się zmieściła:loveu: zwinęła się jak mogła.. łebek zwisał z poduszki... dupka zjechała na dywan.. tylne nogi też się nie zmieściły :shiny: ale gramoliła się tak pociesznie, że nie mogłam opanować coraz szerszego uśmiechu na mej twarzy :loveu:
no i cóż... usnęła tak na tej poduszce:) w czasie spania oczywiście z niej zjechała i teraz na poduszce znajduje się jakaś połowa Zuzki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yennefer']Takie śmieszne historie najczęściej zdarzają się ze szczeniakami.
:multi:[/quote]

no właaaśniee :lol:
a Ty widzę też masz jakiegoś fajnego futrzastego przyjaciela:) a cóż to za stworzonko? też szczeniorek? czy jakiś starszy obywatel? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdy przygotowujemy/segregujemy rzeczy do prania, nasze baski na zasadzie, kto pierwszy - ten lepszy, uporczywie "kradną" nam części garderoby. Łapią, co popadnie, i uciekają z tą rzeczą przez cały dom. Za nim, oczywiście, cała czereda.....

Zanim zorientowaliśmy się, dlaczego np. brak jednej skarpetki, skarpetka często była w kilku częściach...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yennefer']Na zdjęciu ma 4 miesiące ( góra 6) . Teraz mój to już duży rodowodowy pan ( Niedługo będzie miał roczek)![/quote]

eee.. no to galanty chłopak już z niego:lol: rzekłabym nawet... urodziwy młodzieniec:cool3:
nasza Zuzanka to szczawik jeszcze:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Gdy przygotowujemy/segregujemy rzeczy do prania, nasze baski na zasadzie, kto pierwszy - ten lepszy, uporczywie "kradną" nam części garderoby.[/QUOTE]
Moja suńka robi dokładnie to samo. Bardzo często kradnie skarpetki i biega z nimi po całym domu (2-piętrowym:lol:). Potrafi zasnąć ze skarpetką w pysiu. Najbardziej mi się podobało jak wyglądała przez okno trzymając skarpetkę :lol:. Tylko ona na szczęście nie gryzie już nic oprócz swoich zabawek.
A tak wogóle to Hexolina robi dużo śmiesznych rzeczy a im bardziej się z niej śmiejemy, tym śmieszniejsze cuda wyczynia ;).
Obcinanie pazurów czy sprawdzanie uszu są poprostu komedią. Hexa zawsze biega po całym pokoju, podskakuje, robi miny jakby się czegoś brzydziła i szczeka na mnie chcąc zachęcić do zabawy. Aż kiedyś filmik nakręciłam, bo jak zobaczyła że mam w ręku cążki do paznokci to zaczęła swoje cyrki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Yennefer']Śmieszno jest wtedy gdy mój Figo coś ukradnie ( np. kapeć :lol:) i trzeba go gonić. No cóż późną wieczorową porą nikt z rodziny nie ma ochoty wstać i gonić złodzieja. No to Figo podchodzi , podsuwa zdobycz pod dłoń. Nie zdążysz złapać , a on znów ucieka. Taki to mój pies :multi:

Chwilami jest się wkurzonym :mad:

No cóż to beagle.:multi:[/quote]

nasz robi identycznie,czasem puści zdobycz, że niby już go nie interesuje, ale spróbować ją podnieść, to od razu w zęby i zwiewa;)

Link to comment
Share on other sites

Pies mojej koleżanki jak nie ma ochoty na spacer... udaje że kuleje :lol:
Jak 1-szy raz to widziałam to myślałam że naprawdę mu się coś stało ale wystarczyło żeby jego pani na niego krzywo popatrzała i już mu się poprawiło, zaczał biegać jakgdyby nic ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']Pies mojej koleżanki jak nie ma ochoty na spacer... udaje że kuleje :lol:
[/quote]
o kurcze, ale pomysłowy ;)

mój to raczej stateczny pies - może z racji wieku... już 5 lat ma... ale nigdy nie był jakimś wybitnym rozrabiaką.
Ale kiedyś jak nosiłam futra itp. rzeczy z balkonu, a pies szedł za mną, postanowiłam, że mi pomoże i położyłam na nim te futra... wyglądał jak grubiutka owieczka z głową psa :evil_lol: jak zobaczyli to inni domownicy prawie popękali ze śmiechu... niestety to trzeba było zobaczyć, nie da się tego opisać...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak byłam z psiną na spacerze to spotkaliśmy moją kolezanke (piła jakiś sok w butelce). Wystawiła reke z sokiem i do Skaypera - chcesz pić?
Po około 10 sekund Skayper przyszedł z kubeczkiem plastikowym co często ludzie wyrzucają. I dał jej ten kubeczek. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Znalazł pewnie gdzieś na drodze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Irish doskonale wie czego nie wolno jej zabrać i przywłaszczyć, zupełnie inaczej wtedy ucieka z tym. Ostatnio upolowała klamerkę, zrobiła sie nagle jakby mniejsza i przyciśnięta do podłogi, wystrzeliła żeby z nią uciec.Robi wtedy specyficzną minę i chyba myśli że jest taka sprytna. Gdy zauważę cos takiego to już wiem, że to nie zabawka i trzeba jej zabrać


a teraz coś o małym labku znajomych. Wpuszczony do sypialni żeby obudzić pana, wskakuje na łóżko i liże twarz. Gdy się ich samych zostawi zasypia grzecznie przy panu, ale jeśli tylko ktoś zajrzy przez drzwi żeby sprawdzić dlaczego pan nie wstaje, labek budzi się i kontynuuje lizanie po twarzy jakby chciał pokazać że cały czas to robił. Wygląda to pociesznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...