Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='iskra_wroc']Mam do Was pytanie nieco z innej beczki.
Na innych forach często widzę, że ludzie organizują w miastach grupy szkoleniowe. Taka samopomoc przy ćwiczeniach w rozproszeniu. Pisałby się ktoś żeby zorganizować takie spotkanie stricte szkoleniowe?[/QUOTE]


ano :) pewnie

Link to comment
Share on other sites

Fajny pomysł z grupą szkoleniową- po pierwsze zawsze można się wymienić sposobami, po drugie, pies uczy się pracować w grupie, no i mozna zrobić takie ćwiczenia, jakich się nie da zrobić w jednego ludzia :)

[B]To o której ten spacer w sobotę i gdzie????!!!!! :mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja w sobote tez nie moge :) najpierw kurs pewnie do 13 a potem goscie. W niedziele maja juz jechac wiec jakby tak po 14 to moze sie umowimy?? Koper co Ty na to??? Proponuję na Grobli koło kładki i iść w stronę ZHPowskiego Rancza i Stadniny.
Co Wy na to???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Ja w sobote tez nie moge :) najpierw kurs pewnie do 13 a potem goscie. W niedziele maja juz jechac wiec jakby tak po 14 to moze sie umowimy?? Koper co Ty na to??? Proponuję na Grobli koło kładki i iść w stronę ZHPowskiego Rancza i Stadniny.
Co Wy na to???[/QUOTE]
Tyle, że ja w niedzielę kończę o 16:30, więc najprędzej jakoś 17:15... Ale jeszcze będzie jasno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merime']Nie ma tu może kogoś z Muchoboru Wielkiego? Chętnie pospacerujemy razem, bo na Osobowice to nam troszkę za daleko jednak.[/QUOTE]

A ja chyba kojarzę psa :-) Czy Twoja bokserka chodzi w czarnych szelkach i przechodzicie często w stronę "jeziora" na Kunickiego? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szmaja']A ja chyba kojarzę psa :-) Czy Twoja bokserka chodzi w czarnych szelkach i przechodzicie często w stronę "jeziora" na Kunickiego? ;)[/QUOTE]


Tak, tak, tak! To my! To my!

To my się chętnie umówimy na spacer, napiszcie na pw, o której wychodzicie to może się zgadamy na jutro ;-]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Poszukuje właścicieli szczeniąt małych ras na spotkanie "przedszkolne" w celu socjalizacji tak za około 3-4 tygodnie :) Może tez być dorosły spokojny pies to już obojętne jakiej wielkości.
Jakby ktoś znał takie osoby to dajcie znać.[/QUOTE]

Ja bardzo chętnie się spotkam z moim suczydłem ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]kochane ciotki z Wrocławia[/B] , mam do Was gorąca prośbe[/SIZE] - jeśli macie na zbyciu zapiecia kliki (takie jak w obróżkach) wszelkie rozmiary i kolory - ja bardzo chetnie je od Was wezmę, jeśli bedziecie gdzieś w lumpeksach, moze znajdziecie takie za grosze proszę kupcie (kaskę oddam), czasem przy starych niepotrzebnych plecakach takie dyndaja , zwróćcie uwagę - mogę porobić kilka obroży, bazarkowych, dla naszych wroclawskich bid, obiecalam kilka demi do schroniska do wyprowadzania psów, paski kupuje sama i kliki też ale taki jeden klik w pasmanteri kosztuje prawie 4 zl to troche drogo jakbym chciała wiecej :( - bardzo Was proszę poszperajcie w rzeczach moze cosik sie znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...