Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='orchidee']Która Ci pasuje bo mi raczej po południu koło 16-17 bo idziemy na szkolenie zaraz.[/QUOTE]
No tak by było dobrze- zanim się ściemni. Tylko, że moje raczej z 1 SZCZENIĘCIEM się nie wybiegają... :) Jak nikt z dorosłymi jeszcze się nie zgłosi to przykro mi, ale nie przyjadę.

WIĘC KTOŚ JESZCZE???????????

Link to comment
Share on other sites

cholera jasna jak raz cos blisko mnie to ja mam angine.
Przepraszam ze sie nie odzywalam ale od zeszlego weekendu leze w lozku.
No i jak spacer byl????????

Ja niesmialo zaproponuje jeszcze raz ten teren tylko w ten weekend??? CO Wy na to?


A teraz prywata :D

Mam 2 w pelni sprawne monitory 17 cali typ stary tzn nie LCDki oddam za darmo komus potrzebujacemu albo za symboliczna 1zl na cele psow. MAcie kogos kto by chcial. Szkoda mi ich troche na smietnik a stoja i graca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']
Mam 2 w pelni sprawne monitory 17 cali typ stary tzn nie LCDki oddam za darmo komus potrzebujacemu albo za symboliczna 1zl na cele psow. MAcie kogos kto by chcial. Szkoda mi ich troche na smietnik a stoja i graca :)[/QUOTE]

Napisz w "podaruje" albo wystaw na graty z chaty.pl ja swój stary monitor tam oddawałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej witajcie.Ja również byłabym zainteresowana spacerkiem. Pracuję w sobotę wiec niedziela bardziej mi pasuje.Mam roczną akitkę. Psiur bawi się z psami wszelkiej wielkości, jest przyjazny.Zdarza się jednak, że cos mu nie podpasuje i wtedy nici z zabawy:( Taki to trochę dominant.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie możemy umówić się własnie na niedzielę. Nam też pasuje to miejsce mieszkamy niedaleko.Mama nadzieje, że twoje maleństwo nie przestraszy sie mojego zwierza:) jest delikatny dla szczeniaczków a w stosunku do suczek zachowuje się jak prawdziwy dżentelmen. Dobrze by było gdyby też jakieś wieksze psiaki się pojawiły.Hitoshi a wy chętni??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...