Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[URL="http://maps.google.pl/maps?ie=UTF8&hq=&hnear=Wroc%C5%82aw,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&ll=51.149067,16.964564&spn=0.014241,0.029783&t=h&z=15"]tu jest lasek[/URL]
jak poszukacie ileś stron do tyłu to nawet zdjęcia ze spacerów w nim znajdziecie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='albatros']Też chętnie bym się wybrał ze swoim mopsem.
Nie wiecie czy są organizowane jakieś spotkania psów młodszych około 4-6miesięcy ? Chciałbym aby mój pies pobawił się trochę i pobiegał z rówieśnikiem , 4 miesiące mops i dorosły owczarek czy labrador to troszkę utrudnione połączenie do zabawy :)[/QUOTE]

Jeżeli psiątko jest rasowe (tzn. ma rodowód ZKwP) to jest darmowe psie przedszkole na niskich łąkach :) Aha i Ty musisz byc zapisana do związku :)

Link to comment
Share on other sites

M az do konca sierpnia mamy juz zajete weekendy :) ale we wrzesniu jak tylko namowie rodzicow zeby przyjechali zostac z malm to spacer jak za dawnych dni obowiazkowy ;) pewnie wypadnie na wschodni bo inaczej Brosowa du....ci nie ruszy :) reszta jakos bardziej mobilna jest. Mam nadzieje, ze was wszystkich zobacze!!!!!! A narazie bede tlko czasami podczytywac. Buzioki dla Was na wakacje
( aaa Koperek ma fajne zdjecie z Brunciem na NK zobaczcie sobie :D )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']
( aaa Koperek ma fajne zdjecie z Brunciem na NK zobaczcie sobie :D )[/QUOTE]

hahahahaha ciekawostka :P


SAMOTNIE SZWĘDAM SIĘ PO WROCKU Z BUŃCUSZKIEM I KURVA NIE MAM Z KIM PSA WYBIEGAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Może ktoś dołączy i samotnie połazimy razem? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros'][B]Koper[/B] a w poniedziałek rano dasz radę ???? potrzebuje tak od 8-9 rano , może być długo...[/QUOTE]
OCZYWISTA!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Najlepiej od 8 do 10 najpóźniej, bo na 11 mam do pracy :) Tylko gdzie??? Bo może ktoś jeszcze zabłądzi w tamte okolice.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W okolicach Marino błąka się zapchlony i zakleszczony szczylek. Z wywiadu wiem ze było ich pięć ale reszta nie żyje bo cyganie je pozabijali!:placz: Potrzeba pomocy dla tego który został, trzeba go stamtąd zabrać tylko gdzie? Wiecie coś może o domku tymczasowym który wziął by szczeniaka? Sunia boi się podniesionej ręki, chodzi głodna, brzuch ma wzdęty pewnie od robali... Ma pewnie z 6 miesięcy, jest nieduża. POMOCY!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Olinaf jak jest z tym, zeczasem trzeba cos komus przekazac. Czasem mnie to tez wnerwia jak przez 8 postow jest o odbiorze znaczkow ( wkoncu jest pw) ale czasem warto cos wrzucic jak reszta tego tutaj nie roztrzasa tylko pisze potem na pw.

Co do spaceru to my chetnie ale w weekend 8 pazdziernik. To co umawiamy sie??????
Jest troche czasu zeby dograc szczegoly miejsce dzien itd. Moze sie uda wieksza ekipa jak za starych dobrych czasow :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.
Mam małą suczkę -Lunę, która nie miała matki i rodzeństwa - była odrzucona. Nie bawiła się więc z rówiesnikami... Teraz ma 4 miesiące, waży 14kg. Poszukuję ludzi z psami, szczeniakami i nie tylko, którzy chcieliby się z nami spotykać - np. w parku Szczytnickim, na wałach koło mostów warszawskich (WROCŁAW)- żeby moja mała mogła się z nimi pobawić, poskakać oraz uczyć się od nich. Chodzimy do Parku Szczytnickiego, ale tam są też dużo większe od niej psy, których się boi i nie ma zamiaru nawet podejść. Najbardziej pasują jej psy jej wielkości (czyli mniej więcej do kolana), ale chciałabym, żeby nauczyła się też komunikować z innymi psami.
Czy ktoś jest chętny na takie spotkania? Czy ktoś pomoże jej poznać smak prawdziwej psiej zabawy?
Z góry dziękuję [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...