Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Hitoshi chciałam w dalszej rozmowie polecić dział: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f461/]Sam w domu - Dogomania Forum[/url]
bo jest nowym uczestnikiem i może po prostu nie wiedzieć!

A Ty Koperek nie naskakuj na mnie. Mam taki styl wypowiedzi i nie muszę go zmieniać, tylko dlatego, że się Tobie nie podoba. Hitoshi, odbiorca mojej wypowiedzi, jakoś się nie obruszyła, więc nie rozumiem jaka Twoja rola.

Link to comment
Share on other sites

Ale tu ostro u was :) :evil_lol: Same diablice :) Jestem świeżutką dogomaniaczką z Wrocławia, zaproszoną tu (na ten wątek) przez GRAYNEW. Chciałabym zapytać, czy co weekend udają się wspólne spacerki i na czym one mniej więcej polegają :) Jak Shirunia dotrze już do Wrocławia to chętnie bym się przyłączyła, a może także mojego 4-letniego synka, też na smyczy wyspacerowała bo ma nieograniczone złoża energii :):oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatanurek']Ale tu ostro u was :) :evil_lol: Same diablice :) Jestem świeżutką dogomaniaczką z Wrocławia, zaproszoną tu (na ten wątek) przez GRAYNEW. Chciałabym zapytać, czy co weekend udają się wspólne spacerki i na czym one mniej więcej polegają :) Jak Shirunia dotrze już do Wrocławia to chętnie bym się przyłączyła, a może także mojego 4-letniego synka, też na smyczy wyspacerowała bo ma nieograniczone złoża energii :):oops:[/QUOTE]
[B]agatanurek[/B] witamy nową dogomaniaczkę i wrocławskiego spacerkowicza!!!:multi::multi::multi:

Zgłaszam się na CHĘĆ podjęcia spaceru dogomaniackiego w najbliższą niedzielę, tak koło godz. 13:00. Jeżeli ktoś jeszcze miałby przyjemność z wrednym Koprem:diabloti: pospacerować to zapraszam! Jeszcze nie wymyśliłam miejsca, ale zapewne Park Wschodni :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm zaczyna sie robic jak wczesniej kazdy tylko u siebie. JAk nie Nowy Dwor to te z Nowego Dworu dupki nie rusza. JAk nie Kozanow to poza Cujo nikt nie dojedzie itd...
No coz to ja tez bede zatwardziala ja na 13 :) bo 15 to dla mlodego za pozno. WIec walczmy dalej z tematem. :D

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie wypieram się zatwardziałości!!! :-D Jeździliśmy w baaardzo różne miejsca, więc proszę mnie tu do żadnej grupki dupkowej nie zaliczać :roflt:

Skąd inąd w niedzielkę mam robotę w schronie i stąd też propozycja miejsca, które będzie mi w miarę po drodze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']hmmm zaczyna sie robic jak wczesniej kazdy tylko u siebie. JAk nie Nowy Dwor to te z Nowego Dworu dupki nie rusza. JAk nie Kozanow to poza Cujo nikt nie dojedzie itd...
No coz to ja tez bede zatwardziala ja na 13 :) bo 15 to dla mlodego za pozno. WIec walczmy dalej z tematem. :D[/QUOTE]

Normalnie sie urażona poczułam, ale nie będę drążyć tematu lepiej :mad:. 14:00 jest wg mnie dobrym kompromisem.

Link to comment
Share on other sites

GAzet nie mam ale moge zrobic zbiorke w pracy :)

CO do 14 dla mnie ok. Czyli gdzie??

A teraz maly off. Wejdzcie i chociaz watek podrzuccie jak nie da rady inaczej. Onkowaty pies PArys, rzadko placze po przeczytaniu pierwszego posta tutaj tak niestety bylo. Historia sciska za serce ( niestety jak wiele innych)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kowaty-parys-pies-do-uspienia-148996/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...