Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='NaamahsChild']Oooo! Super, jakiego masz psiaka?
Jeśli nie jest duży i masywny, to chętnie umówię się na spacerek, im częściej tym lepiej:cool3:[/QUOTE]

Kundello 'do kolan' ;) Ani masywna, ani duża to ona nie jest ;)I na widok każdego psa jest pad do ziemi mówiący "albo się bawisz -albo uciekam":cool3:

Często chodzimy na spacerki na pola między osiedlem a wałami, także fajnie byłoby się umówić i pospacerować:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć dziewczyny (i nie tylko, wiem), [SIZE=4][B]potrzebuję Waszej pomocy![/B][/SIZE]
Może część z Was pamięta jeszcze sprawę czarnego spaniela Leona:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=134443[/url]
W dużym skrócie mówiąc, facet składa reklamacje i chce psa zwrócić w trybie natychmiastowym :angryy: Mamy już załatwione dla niego DT, tylko transportu brak :shake: A trzeba działać szybko, bo on cholera psa do schronu wywali i tyle... Dlatego [B]pilnie potrzebujemy przewieźć Leona z Lubina do Opola.
[/B]Pomożecie??

Uru, dzięki wielkie, ale przyszła sobota to za późno - facet nie da nam tyle czasu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Super - w takim razie serdecznie zapraszamy do "nas" na spacerek:diabloti:
Tylko od razu mówię, że będę z Blanche (tak, to moja najdroższa sunia:loveu:) i Molly:cool3:[/QUOTE]

Suuuper! Nie wiem dokładnie, gdzie to jest, ale zaprzęgnę GPSa do pracy i będziemy :multi: Jakby coś się zmieniło, dajcie znać, bo to jednak dla nas mała eskapada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Cześć dziewczyny (i nie tylko, wiem), [SIZE=4][B]potrzebuję Waszej pomocy![/B][/SIZE]
Może część z Was pamięta jeszcze sprawę czarnego spaniela Leona:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=134443[/URL]
W dużym skrócie mówiąc, facet składa reklamacje i chce psa zwrócić w trybie natychmiastowym :angryy: Mamy już załatwione dla niego DT, tylko transportu brak :shake: A trzeba działać szybko, bo on cholera psa do schronu wywali i tyle... Dlatego [B]pilnie potrzebujemy przewieźć Leona z Lubina do Opola.[/B]
Pomożecie??

Uru, dzięki wielkie, ale przyszła sobota to za późno - facet nie da nam tyle czasu :shake:[/QUOTE]
Ja jadę do Opola (z Wrocławia oczywiście) w tą sobotę tj. 24-10-2009r i mogę oczywiście psiaka zabrać. Myślę, że mogła bym również ew. przenocować psiaka z piątku na sobotę, jeżeli wtedy miał by mieć transport z Lubina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Ja jadę do Opola (z Wrocławia oczywiście) w tą sobotę tj. 24-10-2009r i mogę oczywiście psiaka zabrać. Myślę, że mogła bym również ew. przenocować psiaka z piątku na sobotę, jeżeli wtedy miał by mieć transport z Lubina.[/QUOTE]
Justynak jesteś zbawieniem!

[B]Dzisiaj pisałam do kolesia, powiedziałam, że mamy transport na poniedziałek i spytałam, czy może zawieźć Leona chociaż do Wrocławia. Gościu stwierdził, że po pierwsze pracuje, a po drugie nie ma transportu. Napisał też, że dał nam wystarczająco dużo czasu i jutro zawiezie Leona do schroniska (w Legnicy), bo działamy nieprofesjonalnie i on tę sprawę załatwi po swojemu. Dziwne, że do Legnicy akurat transport znajdzie...[/B]


[B]Leonka trzeba zabrać od tego debila jak najszybciej! :placz:
Czy ktoś może pojechać po niego za zwrot kosztów transportu, nawet dzisiaj?[/B] :modla: :help1:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mialam czasu czytac calosci, ale gdzie on teraz jest?? Nie w Legnicy?? a nie w Lubinie ok juz mi sie kulki zderzyly :)
A gosc tak komukolwiek psa wyda?? I czemu chcecie jechac dzis a nie jutro skoro czas jest przez goscia wyznaczony do jutra. A Justyna zgadza sie go od jutra nocowac i zabrac dalej.
Nie ze sie tak wtykam, ale tak glosno mysle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Ja nie mialam czasu czytac calosci, ale gdzie on teraz jest?? Nie w Legnicy?? a nie w Lubinie ok juz mi sie kulki zderzyly :)
A gosc tak komukolwiek psa wyda?? I czemu chcecie jechac dzis a nie jutro skoro czas jest przez goscia wyznaczony do jutra. A Justyna zgadza sie go od jutra nocowac i zabrac dalej.
Nie ze sie tak wtykam, ale tak glosno mysle.[/QUOTE]
Leonek już odebrany, pojechał na tymczas do Opola. "Właściciel" nawet nie wyszedł, tylko jego żona dała psa, książeczkę i poszła. Eh... żadnego sentymentu... a mieli go ponad 4 miesiące... :shake:

Ale najważniejsze, że nie wylądował w schronie. :multi:


Dziękujemy wszystkim za chęć pomocy. :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...