Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

Aloha :D

Świeże fotki z ostatniego spacerku nad Odrą :D 15 LUTY 2004

OTO GAJA :

_215205_n.jpg

_215202_n.jpg

A TO PAŃSTWO GAJI I MOZARTA

_215204_n.jpg

A TO JA I KOFI ( zaznaczam od razu,że Marta też ma swoje fotki, ale ich nie przesłała do mnie!!!!!!)spryciula.... :evilbat:

_215210_n.jpg

A TO KOFULKA W NAMORDNIKU BO SAME DZIEWCZYNKI BYŁY I JEDEN FACET

_215207_n.jpg

OTO MOZART

_215208_n.jpg

A NA TYM ZDJĘCIU SUCZKI MARTY MOLESTUJA BIEDNEGO MOZARTA, SZCZEGOŁNIE PUDLICA MAJKA...DOBRZE ZE BYLIŚMY BO BY JESZCZE DO GWAŁTU DOSZŁO :evilbat:

_215217_n.jpg

A OTO I POLKA W PIĘKNYM I GUSTOWNYM UBRANKU 8)

_215213_n.jpg

_215212_n.jpg

A TO MY :D BEZE MNIE, PO PRAWEJ STRONIE SŁYNNA MARTA :D OPATULONA, ZE JEJ NIE WIDAC !

_215218_n.jpg

I NA KONIEC...

_215220_n.jpg

I ja tych zdjec wczesniej nie widzialam :-? Sliczne zdjecia.. :iloveyou: Martus kiedy Ty sie lepiej nam pokazesz?? :D Olciaa ohh! Dawajcie wiecej zdjec.. :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodzinkę wywietrzyć z domciu, szefa zamknąć w piwnicy i dawać na wały!! :wink: :lol: Jeśli jutro bedzie tak piękna pogoda jak dzisiaj to byłoby cudownie. Niedługo będzie można w końcu zrealizować :drinking: na wałach... 8)

Ja będę tradycyjnie już w niedzielę, o godzinie 12:00, z dwiema, może trzema sukami. Jagoda, Olcia, wpadnijcie. Tzn. na wały, a nie tak w ogóle :wink: Zuza nie idzie.

Ach, Agguś, jak chcesz mnie zobaczyć na żywca, w następną niedzielę widzę cię na dworcu we Wrocku :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

w mordę jeża, ale mam dylemat. iść czy nie iść... słoneczka dziś nie ma, zimno i buro, a ja marznąć nienawidzę. a poza tym dopiero w piątek wyszłam z łóżka po niezbyt ciekawym przeziębieniu i chyba jeszcze nie jest z moim zdrówkiem najlepiej. no zobaczę, jeszcze mam całą godzinę na zastanawianie. :)

Link to comment
Share on other sites

witam :)

tak sobie od pewnego czasu sledze te wasze odpowiedzi i stwierdzilam ze w koncu sie ujawnie :) tez mieszkam we wro wiec tak sobie mysle ze tez moglabym czasem przyjsc na t wasze spotkania. ( jelsi oczywiscie moge) tylko ze najpierw musze nauczyc moja mala sunie jezdzic tramwajami i autobusami ( jak narazie nie za dobrze jej to idzie... )

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
wybiera się ktoś dzisiaj nad Odrę?

Witam wszystkich... to mój pierwszy post w tej dyskusji, dopiero trzeci na całym forum.

Mam dwa pytania do tej dyskusji - po pierwsze, czy można się czasem dołączyć do spacerów?

Po drugie (jeśli tak na pierwsze) - gdzie nad Odrą się spotykacie? Ja mieszkam na Kozanowie, więc nad Odrą i są tam świetne tereny na spotkania. Z kolei nie dojeżdżam nigdzie, bo na razie średnio nam wychodzi jeżdżenie...

Link to comment
Share on other sites

heheh wiesz agacia mysle ze mieszkamy baardzo blisko siebie bo ja jakbym iala isc tam na łąki to tez od tej samej strony co ty :) rzeczywiscie jest to super miejsce na spacery i czesto tam chodze z moja sunka :)

mysle ze jak ozdrowieje to sie jakos ustawimy na ten spacerek psiaki sie wybiegaja :) czy ktos jeszcze popiera to miejsce spacerow?

agacia jakiego masz psa???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...