Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale super, witajcie Wrocławianki

ja nie moge w ten weekend, ale np. w nastepną sobotę lub niedzielę,

ale mieszkam na Nowym Dworze, moze wiec Karen albo Agacia w pobliżu

bo Larissa to daleko ode mnie?

Larissa, a czy Twoje dziewczyny lubia sie z innymi dziewczynami albo czy mojego Tadzika mi nie zjedzą?

Link to comment
Share on other sites

czesc,

więc bądżmy w kontakcie i jak się poprawi pogoda koniecznie się spotkajmy

Jezeli bedziecie miały ochotę możemy równiez pomknąć na moją działkę

budowlaną, która się znajduje w Chrząstawie Małej, tam są piękne tereny, łąki i las.

Larissa? czy CTR-y mają jakies ciągotki do polować, np. jak zpbacza sarnę , zająca itp?

Link to comment
Share on other sites

no to masz fajnie, bo Tadzik ma silnie rozwiniete atawistyczne instynkty

tropiące i nie ma takiej możliwości zeby go odwołac z pościgu :cry:

wiec ja muszę zawsze wszystko zobaczyc pierwsza, zanim on wywącha

i wytropi zwierzątko futerkowe, jak i rogate, grzywiaste i wszystkie inne

Link to comment
Share on other sites

nad Odrą pewnie lepszy teren, to nie park, ja mam parku troszke dość, nawet w nocy teraz pełno ludzi, a to biegają bo kilogramy, a to pija na ławeczkach, jeszcze rowery itd., w dzień znów babcie i dzieciaki - nad Odrą, ok., ale gdzie i kiedy?

nie zjadam nikogo, więc pewnie się dogadamy, a Salmę chyba znam - Salma jesteś kropkowana?????

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie odwiedzałam forum. Oświećcie mnie jakie macie psy? Ja mam tego co na zdjęciu, które zmniejszyła mi larissa i setera szkockiego. Będę dzisiaj jak zwykle w Parku Szczytnickim. Moim ciapkom żadna pogoda nie jest straszna, a ja wolę jak jest sucho. Znowu trzeba będzie je prać i szorować łazienkę :cry: :drinking:

PS Jak jest paskudnie straż miejska się nie fatyguje. ZAPRASZAM!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj dwie godziny w parku z samym gordonem. Chociaż padało (chwilami mocno) spacer się udał. Wiatr trochę wysuszył podłoże i nie było źle. Spotkaliśmy jedną weimarkę i nikogo więcej :fadein:Ciapek szalał z piłeczką, tak że nie miał siły na powrót do domu :wink: A tam czekał na niego mniej wybiegany jamnior i pastwił się nad przyrodnim braciszkiem bez litości :roll:

Link to comment
Share on other sites

czesc :angel:

Tadzik miał ciężkie dzieciństwo, i stąd jego wrogi stosunek do męskiej częsci psiej społeczności. :cry: :cry:

Ja tez byłam wczoraj w parku, choć padało i było błocko, ale po pracy

to dla mnie najlepszy relax. Ja jeżdzę do parku przy Grabiszyńskiej i Hallera.Tam jest dosc sympatycznie, mało strazy miejskiej, osobiście nigdy tam nie widziałam SM, ale moja kolezanka ostatnio mi doniosła, że o 7 rano ją dorwali.

pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

Ale jestem bystra - pytam Salmy czy jest łaciata, a fotka mi gdzies umkneła (hihihihi) - cześć Salma, pamietasz Karen?

Mieszkamy blisko parku Nowowiejskiego, tego ze stawem, Karen jest dobermanką, normalną dobermanką, nie psem mordercą!!!

I co z tą dziewczyną jak ją dorwała SM, upomnienie - czy gorzej???, brak smyczy czy kagańca??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...