Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam
Chciałabym się zameldować jako chętna do grupowego spaceru. Moje słodkie czworołapne ADHD pomęczyło już wszystkie okoliczne psiaki :razz:

Jeśli zaś chodzi o przedstawienie się, to jesteśmy tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sos-nora-mix-czechoslowackiego-wilczaka-bojazliwa-pieknosc-35771/index34.html#post11736579[/url]

Serdecznie pozdrawiam i czekam na wiadomość

Link to comment
Share on other sites

A ja szukam psów do socjalizacji mojego Zeusa. Psów nie do zdarcia, pełnych energii, bez większych urazów, które mogłyby się pogorszyć od uderzenia Zeusa. Najlepiej psów nie mniejszych niż bokser. Najważniejsze żeby nie były agresywne, ale też nie potulne i łagodne jak baranek. SZALOOONE mile widziane.

Spacery mile widziane w okolicach hali Orbita w parku i nad Odrą w okolicach mostu Milenijnego.

Jest ktoś może?:lol::lol::lol:

[url]http://img516.imageshack.us/img516/1262/p1010517ut6.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']A ja szukam psów do socjalizacji mojego Zeusa. Psów nie do zdarcia, pełnych energii, bez większych urazów, które mogłyby się pogorszyć od uderzenia Zeusa. Najlepiej psów nie mniejszych niż bokser. Najważniejsze żeby nie były agresywne, ale też nie potulne i łagodne jak baranek. SZALOOONE mile widziane.

Spacery mile widziane w okolicach hali Orbita w parku i nad Odrą w okolicach mostu Milenijnego.

Jest ktoś może?:lol::lol::lol:

[URL="http://img516.imageshack.us/img516/1262/p1010517ut6.jpg"][/URL][/quote]

Ja się zgłaszam :p Okolice Orbity i mostu to nasze stałe miejsca spacerowe i kilka razy w tygodniu tam sobie chodzimy. Tyle tylko że mój pies jest mały (sznaucer miniatura), ale poza tym kondycje ma nie do zdarcia i z dużymi psami bez problemu się bawi (a na pewno się ich nie boi).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olinafm']Ja się zgłaszam :p Okolice Orbity i mostu to nasze stałe miejsca spacerowe i kilka razy w tygodniu tam sobie chodzimy. Tyle tylko że mój pies jest mały (sznaucer miniatura), ale poza tym kondycje ma nie do zdarcia i z dużymi psami bez problemu się bawi (a na pewno się ich nie boi).[/quote]
Bać się to może i nie boi, ale czasami denerwuje te większe swoimi pomrukami nie na temat :razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Bać się to może i nie boi, ale czasami denerwuje te większe swoimi pomrukami nie na temat :razz::evil_lol:[/quote]

Mój???:crazyeye: Szczeka sobie co najwyżej, ale ten typ niestety tak ma :eviltong: I na psy raczej nie szczeka co najwyżej na ludzi jak nie poświęcają mu należytej uwagi :lol:

Link to comment
Share on other sites

A, ups no tak :oops: miałam na myśli przyszły tydź, bo w tym nie mam ani jednego wolnego dnia :mad:
A przy okazji, to zapraszam tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f626/oto-frytka-_-131846/[/url]
Właśnie (wreszcie!) zebrałam się i założyłam rudej galerię :multi: ... Gdybym tylko jeszcze wiedziała jak machnąć banerek, coby ją trochę rozreklamować... ;)

Link to comment
Share on other sites

Może być, tylko już trochę ciemno o tej godzinie( nie żebym się ciemności bała ale co by nam się psy nie pogubiły:eviltong:). Ogólnie nie wiem czy wezmę Zeusa bo mniejsze to on zmiesza z błotek(w dosłownym tego słowa znaczeniu) i poturbuje. Ostatnio udało mu się "pobawić" z labradorem i polegało to na wzajemnym dominowaniu się. Ale mam jeszcze inne psy więc spoko;) A czy komuś będzie przeszkadzało że wezmę psa, który szczeka 10 razy na sekundę 24h/ dobę? Też potrzebuje socjalizacji. Tym razem nie chodzi o dużego psa a o małą, 6 letnią sunię. Do tego troche boksera czyli Aza(łagodna jak baranek). Zeus musi poczekać aż znajdzie się jakiś dogomaniak z duuużym psem do socjalizacji. Boję się, że jakbym go wzięła do mniejszych to spacer mógłby się źle skończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs'] A czy komuś będzie przeszkadzało że wezmę psa, który szczeka 10 razy na sekundę 24h/ dobę?[/quote]Nie martw się, ci którzy przeżyli, o zdrowych zmysłach, spacery z moją jazgotliwą Tośką są chyba w stanie przetrwać wszystko ;). Tylko czy znieśli by dwa "nadpobudliwe głosowo" zwierzaki na jednym spacerze? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...