Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam wszystkich
Nowa tu jestem więc się przedstawię. Jestem z Wrocławia i od września jestem przeszczęśliwą posiadaczką szczeniaka sznaucera moniaturki jako drugiego psa. Mój pierwszy wielorasowiec wzięty ze schroniska ma już 12 lat. Czytam co tutaj piszecie i bardzo mnie to zainteresowało.
Po pierwszwe jeśli chodzi o Gabę to z racji tego że mieszkam w centrum to rozpytam sie kogo będę mogła. Mam nadzieję że się psinka znajdzie.
Po drugie czy coś wiadomo w sprawie spacerów z psami schroniskowymi bo jestem zainteresowana pomocą. Z wileką chęcią bym się przyłączyła do akcji.
Po trzecie czy w ten weekend planujecie jakieś wspólne spacerowanie ?

Link to comment
Share on other sites

Spacery schroniskowa sa jak najbardziej konieczne,pewnie jak sie zrobi cieplej to sie wszyscy zbiora a póki co to co weekend są organizowane zbiorowe spacery z naszymi psami. Teraz jest przerwa ze względu na poszukiwania Gabi ale jak będziesz śledziła wątek to wszystko będziesz wiedziała!No i Witamy wśród Wrocławskich Dogomaniaków;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akadiana']Witam wszystkich
Nowa tu jestem więc się przedstawię. Jestem z Wrocławia i od września jestem przeszczęśliwą posiadaczką szczeniaka sznaucera moniaturki jako drugiego psa. Mój pierwszy wielorasowiec wzięty ze schroniska ma już 12 lat. Czytam co tutaj piszecie i bardzo mnie to zainteresowało.
Po pierwszwe jeśli chodzi o Gabę to z racji tego że mieszkam w centrum to rozpytam sie kogo będę mogła. Mam nadzieję że się psinka znajdzie.
Po drugie czy coś wiadomo w sprawie spacerów z psami schroniskowymi bo jestem zainteresowana pomocą. Z wileką chęcią bym się przyłączyła do akcji.
Po trzecie czy w ten weekend planujecie jakieś wspólne spacerowanie ?[/QUOTE]

Witaj na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy kolejną Wrocławianke na forum :multi: W tej chwili Gaba nam wszystko popsuła ;) i każdą wolną chwilę spędzamy na szukaniu paskudy... Dlatego chwilowo spacerki dogomaniaków zostały wstrzymane (jak się spotykamy, to na wspólne poszukiwania). No i niestety przy okazji ucichła też spraca spacerów schroniskowych. Więc tym bardziej Gaba daj się znaleźć, bo mamy masę innych ważnych rzeczy do robienia...zachciało się suce być w centrum dogowego zaineterowania :roll: Wspólne spacery już nie wystarczyły ;)

[B]akira[/B] widzę, że jednak nie jestem jedynym wrocławskim cockerem na dogomanii (?) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Witamy kolejną Wrocławianke na forum :multi: W tej chwili Gaba nam wszystko popsuła ;) i każdą wolną chwilę spędzamy na szukaniu paskudy... Dlatego chwilowo spacerki dogomaniaków zostały wstrzymane (jak się spotykamy, to na wspólne poszukiwania). No i niestety przy okazji ucichła też spraca spacerów schroniskowych. Więc tym bardziej Gaba daj się znaleźć, bo mamy masę innych ważnych rzeczy do robienia...zachciało się suce być w centrum dogowego zaineterowania :roll: Wspólne spacery już nie wystarczyły ;)

widzę, że jednak nie jestem jedynym wrocławskim cocerem na dogomanii (?) :cool3:[/QUOTE]

Nie nie jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję park między halą orbitą a kozanowem (część zachodniego). W tej części jest o wiele więcej miejsca do biegania dla psów i o wiele mniej ludzi niż w zachodnim przy lotniczej.
[URL="http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=park+zachodnik&sll=51.131458,16.981344&sspn=0.013277,0.038624&ie=UTF8&ll=51.132858,16.980615&spn=0.006638,0.019312&z=16"]park zachodnik - Mapy Google[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to niech będzie tam (jak dobrze, że mamy most Milenijny! ;))...chociaż nie bardzo kojarzę ten teren. Na wszelki wypadek podaję swój nr:
889872502
i Was dziewczyny proszę o to samo :)

[B]akira[/B] właśnie olinafm chciałam Ci polecić na spacerki dla Twojego maleństwa ;) Jej piesek jest młodziutki i świetnie zsocjalizowany tak, że na pewno Twoja babeczka wiele się od niego może nauczyć...
Aha, jeśli chcesz to przyniosę Ci też jedną książkę, która była podstawą mojej pracy z Frytką (?) Jeśli klimat będzie Ci odpowiadał, to mam jeszcze trochę makulatury w tym guście;)

Aha i mam nadzieję, że Wasze psiurki nie uciekają na widok większego psa. Moja Faza jest bardzo łagodna, ale małe uciekające psy traktuje jak koty :eviltong: Nic nie zrobi, ale jogging będzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

To żeby było jeszcze prościej trafić można umówić się konkretniej: np pod halą orbitą albo pod kościołem na kozanowie [URL="http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=51.132491,16.97525&spn=0.00166,0.004828&t=h&z=18"]Mapy Google[/URL](przystanek nazywa się chyba kolista i jedzie tam m.in. 127), gdzie Wam bardziej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

To może niech będzie pod Halą Orbitą. Zdecydowanie tu mi bardziej pasuje ;)

Tylko właśnie sobie przypomniałam, że nie mam kasy na komórce :roll: Więc jakbym nie dotarła do 10po12 to zadzwoń proszę do mnie, bo to będzie znaczyło, że się zgubiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kochani... w poniedzialek wrzucilam info o zaginieciu naszego pieska
oto link do watku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/wroclaw-maly-rudy-szpic-130803/[/URL]
jesli zauwazycie gdzies takiego pieska to prosze pomozcie nam go odzyskac... moze wsrod sasiadow czy osob spotykanych pojawil sie nagle taki malec... pies jest zarejestrowany i ma cechy charakterystyczne ktore nam pozwola stwierdzic czy to on
nie sadze aby od poniedzialku blakal sie samotnie... raczej ktos sie nim zajal.. tylko kto
prosze zwroccie uwage... pomozcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anyia']kochani... w poniedzialek wrzucilam info o zaginieciu naszego pieska
oto link do watku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/wroclaw-maly-rudy-szpic-130803/[/URL]
jesli zauwazycie gdzies takiego pieska to prosze pomozcie nam go odzyskac... moze wsrod sasiadow czy osob spotykanych pojawil sie nagle taki malec... pies jest zarejestrowany i ma cechy charakterystyczne ktore nam pozwola stwierdzic czy to on
nie sadze aby od poniedzialku blakal sie samotnie... raczej ktos sie nim zajal.. tylko kto
prosze zwroccie uwage... pomozcie[/QUOTE]

Ja mieszkam w okolicy ale takiego pieska nie widziałam koło siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...