Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To jak będzie ktoś w tą niedzielę? Olcia, Dawid jest w domu w niedzielę, mogę wziąć suki na wały. Tylko musisz na wszelki zabrać kaganiec, bo może się Koficzka pogryżć z Mają albo Polką. Tzn. moje gwarantuje, że nie gryzą, ale nie wiem jak twoja... Poza tym jak takie chucherka jak moje mogą Kofi skrzywdzić...

Link to comment
Share on other sites

Martus moja droga, nic sie nie martw Kofula najwyzej bedzie w klatce biegac :D spotykamy sie o godz 14 pod mostem warszawskim i bedziemy isc w strone mostu kolejowego. bedzie bohun cane corso piesek bardzo lagodny i przyjacielski oraz eco 6 miesieczny amstaff uosobienie spokoju i chetny do zabawy!!!!!!no i oczywiscie kofula :D ja bede pod telefonem wiec jakby co dzwon

Link to comment
Share on other sites

jak pech to pech. właśnie mój brat jest w drodze do Wrocławia (zupełnie zapomnialam, ze on ma dzisiaj egzamin) i muszę siedzieć w domu. gdyby spacer był na 12 to pewnie bym się pojawiła, ale 14 już zupełnie mi nie pasuje. a znów za tydzień ja mam zajęcia i nie mogę się pojawic.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh :evil: Wam to dogodzic jest trudno, tym sposobem nigdy sie nie psotkamy.

Ja bede na pewno bede o 14 kolo mostu warszawskiego nad odrą, jeśli ktoś reflektuje to zapraszam, bedzie nas grupka jakies 5-6 osób wiec bedziemy widoczni!!!!!!!!aha i bedziemy szli w strone wmosti kolejowego!

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszeni : Ruda kilkuletnia suka miesiąc temu wzięta ze schroniska chętnie się spotka z jakimś dogomaniakowym psem w okolicach N.Dworu.

Tak przy okazji to czy ktoś wie gdzie w okolicy Jerzmanowa są fajne i dobre miejsca na spacery z psami???

Link to comment
Share on other sites

Ha, nikomu nic nie powiem, zarezerwuję tą niewątpliwą przyjemność oglądania Ruffiego tylko dla siebie :evilbat:

Piejo, okolice Jerzmanowa, Żernik i Nowego Dworu są pełne kapitalnych miejsc spotkań, pól, na których nie ma samochodów i innych psów. A swoją drogą to ta ruda sunia mogłaby ruszyć tyłek i podjechać w niedzielę na zajezdnie zawalna, koło godziny 12:00. Autobusem 142. Skoro ja się tam pakuję z wózkierm a czasem 3 psami, to ta ruda sunia też może przyjechać. Będę w tą niedzielę na sacerku na wałach, jeśli się ktoś stęsknił, serdecznie zapraszam :lol:

Będę robiła paskudne zdjecia. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ha, nikomu nic nie powiem, zarezerwuję tą niewątpliwą przyjemność oglądania Ruffiego tylko dla siebie :evilbat:

Piejo, okolice Jerzmanowa, Żernik i Nowego Dworu są pełne kapitalnych miejsc spotkań, pól, na których nie ma samochodów i innych psów. A swoją drogą to ta ruda sunia mogłaby ruszyć tyłek i podjechać w niedzielę na zajezdnie zawalna, koło godziny 12:00. Autobusem 142. Skoro ja się tam pakuję z wózkierm a czasem 3 psami, to ta ruda sunia też może przyjechać. Będę w tą niedzielę na sacerku na wałach, jeśli się ktoś stęsknił, serdecznie zapraszam :lol:

Będę robiła paskudne zdjecia. :evilbat:

Ruda sunia z chęcią się wybierze. Proszę tylko o dokładny opis miejsca bo to co napisałaś niewiele mi mówi... jakaś ulica, dzielnica itp...

Ruda sunia wedzmie też swojego kompana, czarnego mieszańca który co prawda ma trochę niedobry charakter jeśli chodzi o innych "psich facetów" ale jakoś sobie damy radę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...