Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='Korenia']Czemu jak jest spacer to jest on na końcu świata :angryy::evil_lol:?[/quote]
Wszystko zależy od punktu odniesienia ;), ale nieśmiało chciał bym zauważyć, że tym razem spotkaliśmy się 3 km od Rynku, bardziej w centrum chyba się już nie da :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja znowu z prośbą. Tylko jeszcze poważniejszą.
[B]Czy ktoś z Was ma klatkę dla psa??[/B] Wielkość obojętne-byleby się w niej zmieścił spaniel. Sprawa jest pilna.
Moja Frycia, którą widzieliście na spacerze ma poważną dysplazję obu stawów biodrowych :-( Ale Niedzielski postanowił zrobić TPO, czyli mała będzie normalnie funkckjonować :multi: Zabieg zostanie wykonany naraz na obie nóżki, więc przez miesiąc muszę Frytkę unieruchomić :placz:
Dokładniejsze informacje możecie znaleźć tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f326/15mies-spaniel-dysplazja-pomozcie-126235/[/url]

ps: Jak myślicie, w którym jeszcze miejscu na forum ogłosić prośbę o pożyczenie klatki tak, żeby info dotarło do jak największej liczby osób?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Lepiej nie tam jest za ... kulturalnie :diabloti:[/quote]
Boisz się, że Kraksa będzie tam siała za duży postrach swoim "rydwanem"? ;)

Bardzo fajny jest Park Wschodni, sporo miejsca, ładnie, mało ludzi, na uboczu ale... teraz trochę ciężko tam dojechać, bo to prawie na samym końcu remontowanej Krakowskiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Magdina, "psinka" uwielbia sie tłuc autobusem, tramwajem, pociągiem itp... ;) Kwiczy z radości! Mysle że gdyby spotkanie było w innym miescie, byłaby najszczęsliwsza :evil_lol:

No park południowy jest taki raczej dla mam z dziećmi, starszych nobliwych pań itp i jakioś sobie nie wyobrażam naszego stada radośnie rozpędzającego tych wszystkich ludzi ;)

Propozycje mam dwie- park na Oporowie (ten za cmentarzem, chyba Grabiszyński? ), albo faktycznie park Tysiąclecia, tylko on dal wielu jest raczej daleko....
Park Grabiszyński ma takie zalety, że tam sporo psiarzy, nikt sie nie dziwi i można potem dreptnąć nad Ślęzą- bardzo ładny spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...