Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i szkoda, ze sie nikt nie pojawił :cry: bo pogoda była pięęęęękna :P

psów nie było tak dużo,więc było bardzo przyjemnie.

Ale musiałam spacerować tylko z Tadzikiem :cry:

Rufii, szkoda, ze Cię nie było, bo miałam samotne starcie z właścicielem przemiłego bullteriera. Facet zbił go okropnie za to, że bull go nie słuchał i przybiegł do Tadzika a ja rozdarłam sie przeokropnie na faceta.

Sama bym faceta zdzieliła skórzaną smyczą, ale niestety musiałam trzymać mojego chińskiego agresora, który coś tam chrumkał w swoim dialekcie :P

Link to comment
Share on other sites

się cieszę, ze nikogo poza Jagódką nie było, bo nie straciłam wiele.

no ładnie...spacer ze mną to nie wiele :cry:

Bull był cudny. Rudo-białe umaszczenie. Nie wiedziałam takiego jeszcze.

Strasznie zatuczony. Bardzo towarzyski. Miał jakby uśmiechnięta mordkę i machał tym swoim ogonasem. Jak go ten facet uderzył tą skórzaną smyczą, to te słodkie uszy tak mu nieszczęśliwie oklapnęły :evil:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że wam spotkanko nie wyjdzie, jeszcze mnie nie ma we wsi Ale jak wrócę, to nie odpuszczę...

JAAAAAAAA ale ta Martucha jest wredna!!!cieszy sie, ze pieski nie pobiegaja wspolnie, wredota :evilbat:

Tak tak teraz to sie zdemaskowalas... 0X

jestem w szoku, chyba sie pojde napic... :drinking: :drinking: :drinking:

Jagoda i co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Ello!!

Tadzik jest rozczarowany, że znów nie spotka swoich koleżanek :cry:

A słoneczko tak ładnie świeci :P

Jakby ktoś się zdecydował jednak na spacer , to niech mi wyśle sms-a

600 851 934

Akurat dzis mam czas i będę musiała znów spacerować sama :cry: . Chyba pojadę do parku nakarmić kaczki.

pozdrwionka dla wszystkich

Ania, moboj i Przemek: zdrówka!!

Marta: gdzie Ty sie ciągle włóczysz?

Olcia: musimy sie spotkać i pogadać o Katowicach, bo w pracy to ciągle gdzies mnie wzywają :evil: Zgłosiłaś Koffi?

Link to comment
Share on other sites

Oznajmiam wszem i wobec ale tylko dla przyjaciół. iż jestem we Wrocławiu zarówno ciałem jak i duszą. :lol: Ale dzisiaj odpadłabym ze spacerku, robota zwaliła mi się na głowę. :-? Za to w przyszłą niedzielę jestem do osobistej dyspozycji 8) Ja, Penny i Polcia. Jagoda, Olcia, Ruffi, Moboy i reszta której jeszcze nie znam... :drinking: i na wały!!! :wink: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja prawdopodobnie się zapisuję na listę obecności. Potwierdzę w piątek.

Mam prośbe do Was wszystkich. Wczoraj wieczorem została napadnięta nasza koleżanka Karen,zabrano jej 7-miesięczną dobermankę.

Karen jest w rozpaczy. Proszę-zwracajcie uwagę na suczki dobiki w tym wieku w Waszej okolicy, które nagle się pojawiły a wcześniej ich nie widzieliście.

Wszystko o tej sprawie na topiku "Wszystko o psach" i "Psy w potrzebie".

Ruffi: jesteś super facetem. Mozna zawsze na Ciebie liczyć :buzi:

Link to comment
Share on other sites

jeśli nic nam nie wypadnie to pojawimy się w niedzielę. mam nadzieję, ze już nie będziemy chorzy, a i gości też już chyba nie mamy w tę niedzielę. a co do psa Karen to juz powiadomiłam kogo mogłam, zaraz idę też na wieczorny spacer i porozwieszam ogłoszenia w mojej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...