Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

No tak...

Agacia, Ania szkoda, że nie udało nam się ystalić jakiegoś wspólnego terminu...może się uda już w nowym roku.

Jagoda nie mam zielonego pojęcia, ale dużo :D . Miya po spacerze padła ja neptek i zdecydowanie odmówiła wyjscia wieczorem. Co więcej miqała poważne wątpliwości czy podnieść cztery litery w niedzielę rano. Ja zresztą podobnie :)

No a mocnych wrażeń czarownica dostarczała, bo ona rozrywkowa dziewczynka jest co było widać na załączonym obrazku.... no i jak się okazuje uwielbia buraczki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tadzik nie był bardzo zmęczony :o , bo jak wiadomo jego wrodzona chińska powaga i godnośc kazały mu równomiernie rozkładać siły i nie poddawać się chwilom słabości i intensywnym emocjom związanym ze skarbami ukrytymi w nadodrzańskich szuwarach i krzakach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tysiąc choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu oraz tyle radości, ile karp ma ości.

Wszystkiego najlepszego, wesołych świąt i hucznego Sylwestra życzą Monika, Przemek i (w tej chwili głośno chrapiąca pod kołdrą) Mika.

Do zobaczenia na spacerze w Nowym Roku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj, Ruffi, Ruffi...nie będę oszukiwała, ze nie sądzę aby Miya nie była nadmiernie rozpuszczona... :wink: Faktycznie, jest w wieku w którym suka dojrzewa psychicznie i ustanawia swoją pozycję raz na długo. I faktycznie troszkę trzeba na nią uważać. Proponuję, jeśli się zgodzisz, żebyś wział na spacerek kaganiec, tak na wszelki. Penny rośnie i Miya może juz ją uznać za rywalkę. No i obawiam się troszkę o Polkę. :-? A jeśli będzie Moboy i Olcia to draka gotowa.

Jeśli dojade do niedzieli do Wrocka, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze dojadę, to też przyjdę w niedzielę. O ile nie będzie padał deszcz i nie będzie mrozu -30...

Ps. Ruffi, a co miałeś na myśli, pisząc parę stron wcześniej, ze przydałoby mi się tochę schudnąć? :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ruffi, nie wiem. Dlatego pytam... i oczekuję konkretnej odpowiedzi...inaczej nauczysz się pływać w Odrze przy temperaturze

-15 :evilbat:

A tak poza tym to chyba jednak jakby to powiedzieć, hm, ten tego, nie dojadę :( Będę we Wrocku dopiero na początku tygodnia. Buuuu... Mam nadzieję, ze uda mi się was zebrać w następną niedzielę. Może na pokusę wezmę ze sobą kilka tabliczek czekolady? 8) Albo pifko jakieś :lol: :lol: Jagódka, Olcia nie może ostatnio dostać się do dgm więc pewnie nie wie o spotkaniu, można by jej na komórkę dać znać. Tylko zaznaczam, że nie ręczę za relacje Koffi z Miyą. Zróbcie jakieś fotki, Olcia ma zdjecia z ostatniego spaceru, może by przyniosła.

Link to comment
Share on other sites

właśnie się zastanawiam nad tym jutrzejszym spacerem. pogoda nie jest zbyt ciekawa i Mika niezbyt chętnie wychodzi nawet na krótkie spacery. sierść na brzuchu odrasta jej bardzo wolno i pewnie jest jej zimno. ostatecznie dam znać jutro około 10:00.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...