Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hej, ostatnio działo się dość dużo :P

Po pierwsze: witaj Navy :P

Po drugie:

Moboj z Miką nie dotarła :cry:

Natomiast przyjechała Olcia P. ze swoją Koffi i cały czas jej musiała pilnować, bo Koffi temperamencik ma-oj, ma :P

(Obie z Penny próbowały wtarabanić się na dolną półkę wózka Zuzki)

W przeciwieństwie do Tadzika, który wg naszych obserwacji, nawet podczas ucieczki przed nachalnymi dziewczynami zachowuje godny chińczyka majestatyczny wyraz twarzy :wink: i krok marszowy wojsk carskich.

Poza tym byłysmy trzy dziewczyny, więc buzie nam się nie zamykały od gadania. Obgadałyśmy oczywiście również Ciebie Ruffi-naszego rodzynka :P

Zuzka zleciała ze schodów , co pozostawiło na jej kolanach wieeelkie plamy i doprowadziło Martę do szału :D

i tak było własnie :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Marta w szale wygląda uroczo :D .

Marta: nie odpowiedziałaś mi na niedzielnego sms-a :cry: . Byłyście z Olcią w Nowej Rudzie na wystawie może? I w ogóle to gdzie Wy sie podziewacie.

Ruffi: ja jeszcze niestety nie mogę się okreslic co do jutrzejszego ewentualnego spaceru :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

witajcie. nie ma mnie już we Wrocławiu. wrócę dopiero po Nowym Roku. Mika jutro rano ma sterylizację i bardzo się denerwuję. mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. pozdrawiam i życzę miłego spacerowania. po Nowym Roku chętnie się na spacerze z Miką pojawimy.

Link to comment
Share on other sites

witajcie :) Mika jest już po zabiegu. wszystko łącznie z wybudzeniem i przywiezieniem psa do domu trwało 2,5 godziny, więc niewiele. Mika jest już w bardzo dobrym stanie, nawet kota już chciała ganiać. była już też na małym siusianiu przed blokiem. teraz smacznie śpi pod kocem.

bardzo się bałam, jak to wszystko będzie wyglądać, ale widzę, że ten zabieg nie jest taki straszny.

pozdrawiamy :D

Link to comment
Share on other sites

Elo!!!!!

Moboj: to cudownie :P Napewno pomogło Ruffiego i moje trzymanie kciuków za Mikę :angel:

Agacia :witaj :P jeszcze nie wiem niestety jak to w weekend wypadnie, mogłabym w sobotę ale jeszcze nie wiem o której, poniewaz jestem umówiona wstępnie po odbiór darów dla naszego schroniska. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za trzymanie kciuków (Mika, ja i Przemek) :D

a z Ciebie Ruffi to prawdziwy akrobata :D to musiała być ciekawa poza: kciuki w zębach :biggrina: zademonstrujesz na spacerze?

Mika teraz smacznie śpi, rano weterynarz dał jej jeszcze dwa zastrzyki (antybiotyk i przeciwbólowy). Sunia juz calkiem dobrze się czuje. Dzisiaj z zapałem tropiła kota we wszystkich zakamarkach mieszkania, nawet po schodach schodzi sama. Jest dobrze.

pozdrawiamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

hej,

niestety nie mieliśmy oboje z Ruffim dostępu do kompa , więc nie wiedzieliśmy, co z tym spotkaniem :cry:

Ostatecznie udało nam się umówić telefonicznie na dziś - czyli sobotę i spędziliśmy prawie 4 godziny z naszymi psiurami nad Odrą :angel: . Doszliśmy aż na wysokośc Stadionu Olimpijskiego.Pogoda nam się udała super, mimo zapowiedzi deszczu, było bardzo bardzo miło :D , choć Miya jak zwykle dostarczała nam mocnych wrażeń :P .

Jutro niestety nie mogę dołączyć :cry: , z resztą nie wiem, czy będę mogła w ogóle chodzić, bo nogi mi odmawiają posłuszeństwa.

Ruffi- ciekawe ile to kilometrów przeszliśmy :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...