Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o własnie, od Galji słyszałam dobre rzeczy, a wierzę w jej kazde słowo

(uwaga :podliz :oops: :wink: )

Ruffi, juz myślałam, ze zaginąłes bez wieści w tym swoim medialnym świecie :D Ostatnio bardzo miło wspominałyśmy Cię z Wirką :oops:

Oczywiście na wystawie będę. Czy wystawiasz może swoje Maleństwo?

Link to comment
Share on other sites

Jagoda, aż się boję zapytać jak miło ;)

Na wystawię będę na bank i na bank sam. Miya niewystawowa jest ze względu na umaszczenie..... A co do zaginięcia...oj ja teraz tak zarobiony, że nie ma kiedy taczek załadować.... po 12-14 na dobę....Ale jak się na wystawie spikniemy, Wirka też będzie toi zdam szczegółową relację ;)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, gadamy tak o tym spotkaniu i gadamy a spotkac sie nie mozemy. myslę ze potrzebna jest konkretna propozycja! Co Wy na to zeby spotkac sie np w piątek nad Odrą przy moscie Warszawskim( może być gdzies indziej, ja znam to miejsce jest w sumie blisko, auto mozna zostawic na oku) Godzinę chyba jakos dopasujemy. Jest tam duzo miejsca psinki mogłyby spokojnie polatać a my pogadac, a nawet grila zrobic... ;)!

A moja kofi to 10 miesięcy ma, no 10 i pół ;)

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

hmmm czemu nie mozemy sie zgrac, mi czwartek niestety nie pasuje, wolalabym tez wczesniejsza godzine. o 18.30 zaczyna sie sciemniac, a wtedy moja sunia robi sie bardzo niespokojna. Może jednak piątek, albo weekend. przysylajcie propozycje, mam nadzieje ze dojdfziemy w koncu do porozumienia :)

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@ Jagoda, Ruffikus

Jasne, ze jestem juz zdrowa :) W KOŃCU. W ten weekend jade do Karpacza wiec spotkanko odpada, ale moze w nastepny weekend albo w tygodniu sie wreszcie umowimy. Penny i reszta bandy Marty Chmielewskiej takze do tego czasu powinna wyzdrowiec i wtedy zwartą grupą pod wezwaniem nad Odrę.

Zastanawiam sie tylko jak będzie z tą moja baba paskudna bo ma teraz kores dominacji a jak bedzie duzo dziewczynek to moze byc nieciekawie. Ale coz...jak bedzie niegrzeczna posiedzi na uwięzi. TRUDNO. Ja tez savoir- vivre des chiens... powinno obowiązywac nie? hahaah

Jagoda a jak tam Tadeusz sie miewa?

Do zobaczenia, mam nadzieję, że juz wkrotce.

Najlepiej bedzie sie wymienic telefonami i wtedy uzgadniac wszystko!

BUZIAKKI

Link to comment
Share on other sites

No proszę, zdrowa i cicho siedzi, po Karpaczach się włóczy :P

Ruffi: witaj, Ciebie to już nie "widziałam" wieki całe. Czy jest szansa , że się kiedyś spotkamy. Wiesz , że należę do Twojego funclubu :P

może w końcu się umówimy wobec tego na przyszły tydzień. W sobotę jadę z moja koleżanką po szczeniaczka sh na Śląsk, ale może w niedzielę?

Tadeusz miewa się wyśmienicie, został dziś nawet posądzony o ojcostwo pewnych szczeniaczków :lol: ale wyjaśnie Wam jak się spotkamy.

Olcia musimy obgadac sprawę wyżełka, może jednak Pepe z Rachowa?

Link to comment
Share on other sites

Dobra, jest niedziela. Ja jestem do dyspozycji w następną sobotę i niedzielę pod warunkiem, ze nie będzie padało. Będę z Penny, ponieważ jest juz zdrowa, bynajmniej na tyle, ze nie zaraza i bez przeszkód moze wyjść na dwór (wychodzi juz od kilku dni). Polka i Majka jeszcze się nie załapią. Nie wiem tylko jak to będzie, bo wychodzi na to, ze jako jedyna będę z karzełkiem i te wasze cielaki psa mi stłamszą... tym bardziej, ze pcha sie wszystkim do pyska, nawet jak jest pełen wyszczerzonych zębów... :-? :) :D

Link to comment
Share on other sites

elo! a ja za tydzien nie moge :( bede w karpaczu no i ominie mnie spotkanie :(((( bedziecie miały czas za 2 tygodnie ? bo ja tez chce sie spotkac !! a mój prosiak chce jeszcze bardziej hehe, obecnie jakies 30 kg tylko wazy... I TEZ CHRUMKA :) a jak chrapie...uuu gorzej od chlopa ( nie twierdze ze kobitki nie chrapia, zeby sie nikt nie doczepil ...)

czekam na relacje z weekendowego spotkania, bardzo zaluje ze nas nie bedzie, no ale moze spotkam Ruffikusa w Karpaczu bo sie ponoc wybieral ze swoim olbrzymem :)

Dobrej zabawy buziaki dla psiuntków i do szybkiego zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...