Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poczuwam się do obowiązku wklejenia tutaj tego linku

[URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL]

Ludzie trzeba im pomóc! Wciąż ratują boksery, które odchodzą w schroniskach, umieralniach...Teraz brakuje pieniędzy i nie mogą ratowac żadnego zanim nie wyleczą tych, którymi się opiekują! Niestety pieniądze znikają, a bokserów w potrzebie przybywa!!!

Link to comment
Share on other sites

No u mnie weekedny są zbyt ważne, żeby poświęcać je na takie pierdoły, jak spacer dogomaniacki!:eviltong: :eviltong: :eviltong:

A tak bardziej poważnie;) to [B]tylko i wyłącznie[/B] mogę od wtorku do piątku- w weekend mam koopę roboty...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak jak ustalaliśmy wcześniej- spacer dogomaniacki we wtorek o godz 16 na Nowym Dworze (przystanek Rogowska-Działki :p ).

My będziemy na pewno, reszta też ma się stawić !!

Jak ktoś mieszka blisko, to może też odwiedzić nas dzisiaj o 19 w parku na Staszica.O tej godzinie zaczyna Schodzić się cała masa psiarzy,a psy mają zabawę na całego :razz: Oczywiście ja z Guciorem - obecni !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']To mnie nie będzie:shake:
Pisze się wyłącznie na spotkania w tygodniu na 16 i w taka średnia pogode bez deszczu i bez upału.[/quote]

Szkoda - w takim razie znowu bedzie 2 osobowy spacer Aga. Pewnie okaże się tak jak ostatnio ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fantka']Ja mam pytanie, jak będę jechała 134 na którym przystanku trzeba wysiąść i jak dalej iść? Dzieciska nie ma w domu to może się zjawimy.[/quote]

Trzeba wysiąść na przystanku "Rogowska-działki" (przystanek za krzyżówką) i nigdzie nie trzeba iść, bo tam jest zbiórka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...