Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='Koperek']Z wypowiedzi tego wątku chyba scenariusz do komedii napiszę:diabloti: !
Dogomaniaczka (tzn. ja:eviltong: ) potrzebuję pomocy, a tu coraz to inne wymówki padają: najpierw, że duże psy odpadają, a teraz, że najlepiej się spotkać pod koniec czerwca:eek: Przecież to szmat czasu!!!!!
Dziewczęta i chłopczęta:razz: spotkajmy się w najbliższym tygodniu, co???
Zapowiadają bardzo ładną pogodę...:cool3: :cool3: ...będzie świeciło słoneczko:cool3: :cool3: ...pieski się nie pobrudzą:cool3: :cool3: (za bardzo:evil_lol: )...
[B]KTO CHĘTNY NA CZWARTEK???[/B]
...dobra, już się dostosuję do miejsca...:cool1:[/quote]
Eee, jakie wymówrki, co gdzie jak?:evil_lol:
My se tu mówimy o jakimś naprawde dużym spotkaniu, ale w naprawde ładna pogode by większości pasowało.:cool1:
Jestem od dawna chętna na jakieś spotkanie, gdyż u mnie praktycznie tylko ja wyprowadzm psy i jeśli juz jakieś na spacerze spotykam to burki puszczone samopas pilnujące swego terytorium - suma sumaru Roxy na wystawach wariuje na widok takiej ilosci psów bo nie jest przyzwyczajona, tak samo na szkoleniu.

Tylko gdyby nawet udało się zarezerwować jakiś dzień, dajmy na to sobote, to ja tu widze dyskryminacje dużych:evil_lol: - a ja moge najwyzej wziasć Roxy która jest Berneńczykiem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Koperek']Czyli na co wychodzi?? Na sobotę, ale którą:evil_lol: i dokładny adres proszę:eviltong:

A już konkretnie to: jaki park- ulice proszę podać, i która sobota... W sobotę to mi pasuje, jak...:cool1: , ale cóż zrobić...:placz:[/quote]
No to ja zasądzę :evil_lol:
Sobota - godzina [B]13[/B], [B]łąki koło parku milenijnego[/B]. Brak ulic :evil_lol: Jest to Nowy dwór. Można dojechać autobusami: 134,122,132,149,142-najlepiej-wyiada się na przystaknu "Rogowska działki", w 2 kolejności autobusami: 107 i 406-wysiada się na przystanku "Muchobór mały"-wysiadamy cofamy się do skrzyżowania i idziemy w lewo, a w 3 (trza przejść jeden przystanek, ale nie jakiś duży;)) 126,139,409,609,607-wysiada się na krzyżówce i idzie prosto (tak jak autobus staje-ona pozniej skreca w prawo, a my idziemy prosto). Przechodzimy przez skrzyżówanie, idziemy prosto. Dochodzimy do drugiego skrzyzowania i skręcamy w lewo.
ZAZNACZAM: NA SPÓŹNIALSKICH NIE CZEKAMY - CHYBA, ŻE PRZYSŁOWIOWE 5 MIN - zaznaczam, bo Ulv spóźnia się zawsze godzinę...

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Ulvhedinn[/B] baaardzo chętnie bym się z Tobą spotkała[/U] tyle, że od rana zasuwam (robotnie:eviltong: ) w schronie, później mam odebrać suńkę z Ligoty i wychodzi na to, że w domku będę gdzieś około 18/19:-(
Ale jak tylko powiesz słówko to i ta godzinka nie jest dla mnie straszna:loveu: Jak by sobie z godzinkę (albo dwie:lol: ) pobiegały to byłoby SUUUUPEEEER!

A możliwość spotkania się w sobotę będzie dla mnie tajemnicą chyba do samej soboty, bo jak się cud zdarzy to wpadnę;) , a jak nie... to normalnie szkoda gadać...:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']KORENIA!!!!:mad:
A może dla drobnej odmiany się umówimy gdzie indziej?:cool3: Np. w parku przy Popowickiej, co?[/quote]
Ja upieram się przy swoim - na popowice strasznie trudno dojechac.. tzn. ja np. musze z przesiadką.. na nd łatwiej..

Link to comment
Share on other sites

Guest Guśka

Hmmmm .... to lekko zgłupiałam już - więc gdzie i o której (bo że w sobotę to już wiem) 8-)

Co to jest Park Milenijny łomatko ??? Nie wiedziałam nawet że 122 ma taki przystanek jak "Rogowska działki" - czy to jest przed krzyżówką czy za ?

My się dopasujemy i się stawimy "gdzie bądź" tylko poproszę kogoś o podanie na priv nr komórki bo ja jako krótkowidz słabo się odnajduję w terenie i pewnie bedę potrzebować przewodnika :)

A gdyby jednak przeszła opcja mojego popowickiego parku (tak - to ten przy Jeleniej) to służę mapką dojazdową :lol:

PS. [B]Hebe[/B] nic się nie stresuj tylko przybywaj - Maszę ciężko zdenerwować 8-)

[B]Atena - [/B]to zanim nastąpi to duże spotkanie może się skusisz na sobotę i wesprzesz frakcję dyskryminowanych "dużych" ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guśka']Co to jest Park Milenijny łomatko ??? Nie wiedziałam nawet że 122 ma taki przystanek jak "Rogowska działki" - czy to jest przed krzyżówką czy za ?
[/quote]
Nie znasz parku milenijnego ? To musisz poznać! Tak 122 ma taki przystanek - jest za krzyżówką.. jak będziesz jechać 122 to nie będziesz potrzebowała przewodnika ;) Wysiadasz na przystanku rogowska działki i tam się spotkamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Guśka

[B]Korenia[/B] Słońce skoro mówisz to wiesz :lol: Hasło "milenijny" mi się jedynie z moim mostem kojarzy a teraz widzę , że czas nadszedł i park pod tą nazwą poznać :p

A 122 tylko do krzyżówki zawsze dojeżdżam więc tym razem poszaleję turystycznie i krajoznawczo w razie co :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Ktoś napisał o wykręcaniu się - ja się nie wykręcam - bardzo chętnie bym się spotkała ale w moim przypadku musiałby to być "zlot" małych psów - moja suka nie nadaje się do socjalizacji dużych psów - jeśli tak pies będzie do niej podchodził ona będzie szczekać, warczeń i kłapać zębami, co to za socjalizacja. Poza tym cały spacer się będzie stresować więc co to dla niej za przyjemność. Jeśli duży pies to tylko spokojny i ignorujący inne psy - takiego jest w stanie zaakceptować. Ale niestety nie chcącego się bawić czy zapoznać, rozbawionego i energicznego. Byłam na spacerze z mamą i jej labradorem i Abra bała się cały spacer. Spotkania z psami są fajne ale trzeba to robić z głową żebyśmy nie tylko my byli zadowoleni ale i psiaki. No i zabawy w grupie zbliżonej wielkości są bezpieczniejsze. Moja sucza ma teraz cieczkę przypuszczam, że potrwa to jeszcze około tygodnia później możemy iść. Także gdybyście się zdecydowali na spacer tylko maluchów ja się piszę ( o ile oczywiście termin mi będzie pasował).
Ktoś pytał jak zachowuje się wobec małych psów - otóż po początkowych problemach, gdzie każdy pies był straszny i należało go na wszelki wypadek owarczeń i oszczekać dała się przekonać i bardzo polubiła zabawy z psami - ale wybiera swojej wielkości albo mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

No, widze właśnie głosy bym przybyła z DUŻYM w sobote która właśnie mija.:evil_lol:
Ja to mam refleks (ale co poradzić jak takie połaczenie).:diabloti:
Tak na przyszłosć to ja pojade tam gdzie mam dobry dojazd autobusem i gdzie sie nie zgubie:eviltong: Nie znam dobrze Wrocławia, jak miałam zajęcia to bywałam czesto w mieście, obecnie to rzadkość, dlatego jestem bardziej za dużym spotkaniem w dalszej przyszłości.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jako, że nie za dobrze nam wychodzi umawianie się na spotkanie spacerkowe............:eviltong: TO NAPISZĘ, że dzisiaj z Boną spędziłam wspaniałe 2h nad Odrą!:lol: (...w końcu książkę skończyłam czytać:razz:)

Myślałam na początku, że się małpa wody też boi (dlaczego: "też" to już niektórzy wiedzą:roll: :placz: ), a ona tylko zerknęła na mnie porozumiewawczo i jak nie wyskoczy w górę prawie na środek niebiesko- brunatnej głębiny!!!:eek: :eek: Myśłałam, że wyląduje conajmniej 2m p.p. wody, ale z futra zrobiła jej się niezła pelerynka (prawie jak u Zorro:eviltong: ) i jedynie brzuch sobie zamoczyła:crazyeye: Oczywiście wypadła jak z procy, czego wynikiem było pomoczenie całego mojego dobytku... ale co tam... psa się ma jednego, a dobytek... cóż...:roll:

P.S. Kiedy idziemy na spacerek????:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...