Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

No i ferie w pełni, a wpisów ciotek i wujków o spacerach brak!:mad:

Liczę, że ktoś się w końcu obudzi z zimowego letargu:eviltong: i przypomni gdzie, o której i z jakim psiakiem możemy się spotkać...
A jak się nie chce szczegółowo, to tak... ...chociaż ogólnie!:lol:

Mnie można by było spotkać na ul. MAZOWIECKIEJ, czasami:cool3:, no i oczywiście park (wyleciała mi z głowy nazwa:oops: ) za Mostem Pokoju też wchodzi w grę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Mnie można by było spotkać na ul. MAZOWIECKIEJ, czasami:cool3:, no i oczywiście park (wyleciała mi z głowy nazwa:oops: ) za Mostem Pokoju też wchodzi w grę![/quote]

Pewnie chodzi o Park Słowackiego koło urzędu wojewódzkiego i muzeum.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie!:lol: ...tylko jakoś tak mi z łba wylazło...:eviltong:

A jeszcze lepiej jakby ktoś mógł się ze mną spotkać tam za 2 tygodnie z bardzo łagodnym psiaczkiem (obojętnie, czy suczką, czy pieskiem);)
A czemu za 2 tyg. dopiero- Ponieważ w piątek moja suczka miała sterylkę i chcę, żeby jej się to dobrze zagoiło.

Link to comment
Share on other sites

[B]ulvhedinn[/B] pewnie, że może być! :lol: ...byle by nie była za bardzo narwana- choć na początku:razz: Bo ta "moja" to póki co wszystkiego się boi (człowiek= zło konieczne:-( ) i dlatego szukam towarzystwa, które jej pokaże, że jednak da się z innymi (czyt. ludźmi, zwierzętami) razem żyć w pobliżu.

[U]Czyli umawiamy się na 'za tydzień'[/U] (znów zaczynam studia:cool1: )[U]??[/U]
Rany posterylkowe lepiej się zagoją i w końcu zacznę bywać we Wrocku częściej- w końcu trzeba się kiedyś pokazać na uczelni, nie?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to jak z tym spacerkiem??:cool3: Mogę jutro w godzinach mocno popołudniowych albo wieczorem, ale wolę jak jeszcze można coś zobaczyć;)
W środę od godz. 14 do ok. 15:30, jakby to wyżej nie wypaliło.
No już eeeeweeeentualnieee w czwartek w godzinach dowolnych:lol:
To jak będzie? Kto się pisze?

Link to comment
Share on other sites

No i dzisiaj nie wyszło:-( - nie dałam rady już odpisać... Ale polecam się na czwartek!:lol:
Będziesz [B]ULV[/B]? A Ty [B]KORENIA[/B] też się zjawisz?- godziny dowolne, więc czekam na propozycje:cool3: Jutro będę na dogo wieczorem i myślę, że uda nam się dogadać!
Mam tylko nadzieję, że pogoda nie będzie taka jak dzisiaj:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']No i dzisiaj nie wyszło:-( - nie dałam rady już odpisać... Ale polecam się na czwartek!:lol:
Będziesz [B]ULV[/B]? A Ty [B]KORENIA[/B] też się zjawisz?- godziny dowolne, więc czekam na propozycje:cool3: Jutro będę na dogo wieczorem i myślę, że uda nam się dogadać!
Mam tylko nadzieję, że pogoda nie będzie taka jak dzisiaj:shake:[/quote]
Ja niestety się nie zjawie... :-( Po pierwsze zajęcia, a po drugie Amy to arystokratka i w taka pogode nie wychodzi na długo...

Link to comment
Share on other sites

No dzisiaj pogoda była bardzo fajna, więc mam nadzieję, że jutro będzie podobna:lol: - byle nie padało:shake: , bo wyjdzie klapa...
A jak będzie jutro słoneczko, to ktoś się zjawi??? Jeszcze godzinę jestem na gg, więc pisać proszę, bo "dziką" muszę socjalizować, a nie mam z kim... No w schronie ją trochę oswajam, ale tam hałas, stres i za dużo ludzi!
Pomocy, kto jutro będzie???

Link to comment
Share on other sites

Korenia, a może ty byś poopę do miasta z Amy ruszyła?:evil_lol: Jeśli w niedzielę będzie ładnie, to może się przykulamy z KrA do was, ale w tygodniu nie chce mi się taki kawał drogi tłuc...

To co, dziewczyny, wstępnie na następny czwartek się ustawiamy?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Korenia, a może ty byś poopę do miasta z Amy ruszyła?:evil_lol: Jeśli w niedzielę będzie ładnie, to może się przykulamy z KrA do was, ale w tygodniu nie chce mi się taki kawał drogi tłuc...

To co, dziewczyny, wstępnie na następny czwartek się ustawiamy?:cool3:[/quote]
A gdzie w mieście masz tak, że pies na drogę ci nie wyleci i nie ma kotów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...