Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

Czy ktoś z was może regularnie spaceruje w parku szczytnickim i na wałach? :)

My spacerujemy, i na jakiś spacerek w większym gronie chętnie byśmy się umówiły :)

 

A ja mam pytanie nie na temat, możecie polecić jakiegoś dobrego weterynarza we Wrocławiu?? Np. do mnie na pw. Nie chodzi mi o skomplikowane leczenie, jednak chcę iść do kogoś rzetelnego, z dużą wiedzą i nie naciągającego na kasę. Mam zrazę po weterynarzach z Jeleniej Góry (w całym mieście są jedynie dwa gabinety, do których mogę ze spokojem i zaufaniem z psem iść...) i nie chcę płacić byle komu, kto nawet mi nie pomoże. Najlepiej w rejonach Śródmieścia, ale pojadę nawet na koniec Wrocławia, jeśli będę musiała, bo chcę iść do kogoś sprawdzonego. Z góry dziękuję za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drogie cioteczki i wujkowie. Może ktoś z was widział taką sunię, która zaginęła w noc sylwestrową w okolicach ul. Traugutta? Ponoć ostatnio widziana była w Żernikach wrocławskich:

 

Kontakt - 782 046 511

 

210741933_1_644x461_zaginela-wwoclaw-wro

10176020_822157811165225_611201392680590

"W dniu 31.12.2014 r. we Wrocławiu około godziny 22 zaginęła suczka w typie husky. Ostatni raz widziano ją w okolicach Traugutta/Krakowskiej. Jedno oko ma niebieskie, drugie brązowe. Reaguje na imię Bestia. Jest nieufna wobec ludzi, bardzo przyjacielska do psów. Nie jest agresywna.
Proszę o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o suni bądź znają jej aktualne miejsce pobytu."

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jak sądzicie czy we Wrocławiu znaleźli by się wolontariusze albo osoby, które chciały by mieć psa a z rożnych powodów mieć go nie mogą, które by chciały się opiekować psami innych osób?

 

Czy powierzylibyście swojego psa takiej osobie, gdyby była doświadczona z obchodzeniem się z psiakami i była godna zaufania?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja kiedyś bywałam w Południowym, ale obecnie nuda dla nas. Potrzebujemy jakichś dzikich zapachów.

A w jakim Regon jest wieku? Bo ja pewnie zacznę gdzieś chodzić za jakieś dwa miesiące (wiem, że to jeszcze długo, no ale:D) ze szczeniaczkiem i fajnie by było kogoś znaleźć do zabaw:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cioteczki i wujkowie jest szansa na dom dla jakiegoś psiaka. dostałam list z prośba o znalezienie pieska. Wstawiam tu fragment listu, więc jakby ktoś coś...

 

Obecnie nosimy się z zamiarem zaadoptowania pieska. Mieszkamy pod Wrocławiem w domu z dużą, 12 arową działką w pięknym miejscu blisko lasu. Wymarzone miejsce na spacery z psem. Chcielibyśmy niezbyt dużego (8-10 kg), mniej więcej dwuletniego pieska (pieska, nie suczkę), pewnie kundelka.  Wszyscy bardzo lubimy psy z kłapciatymi uszkami, podobnymi do Pajdy, więc jeśli udałoby się znaleźć takiego, byłoby super. Zależałoby mi jedynie na tym, aby nie rozkopywał ogrodu, który właśnie urządzamy, więc powinien być względnie spokojny. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że trudno przewidzieć jego zachowanie za rok czy dwa, jak poczuje się bezpiecznie w nowym miejscu.

 

Bardzo proszę o przesłanie informacji, czy uda się Pani znaleźć tego typu pieska. Proszę o krótki opis jego historii i oczywiście zdjęcia.

 

Podeślijcie mi jakieś linki do stronek adopcyjnych to też będę szukać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej :) W tamtym roku ( sierpień ) na facebooku była grupa w której był organizowany Psi spacer we Wrocławiu. Jednak z tego co wiem to się nie odbył, ze względu na brzydką pogodę. Nie wiecie może czy w tym roku będzie taki zorganizowany?

Link to comment
Share on other sites

 

Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7

 

może ktoś (kto nie wyjechał na urlop) mógłby pomóc......................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...