Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='OzzyPI']My chetnie sie spotkamy :) o ile rozbrykany 8 miesieczny szczeniak wchodzi w gre :D

Z reszta chyba jestesmy sasiadkami sadzac po psiakach :D[/QUOTE]

Faktycznie, poznaję po psiaku :)
Można kiedyś spróbować, choć o ile wiem to ostatnio się nie dogadali :( Mój rudzielec ma uraz do dużych psiaków i w ogóle jest dość nerwowy, ale spróbować zawsze można, zwłaszcza, że są tak blisko :)

Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Kto się umówi jutro ze mną na wybieganie psiaków przed strzelaniną?????????????? Mimo, że nie mam ze swoimi żadnych problemów to wiadomo, że zmęczone to grzeczne i bardziej spokojne :)

Dysponuję akurat jutro autkiem, więc polecam się na Wrocław i niedalekie okolice, w ramach godz. 8:30- ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Ja prawdopodobnie pojadę w okolice Kotowic, dziś tam byłam i jest super (ale moja psica mało towarzyska do innych psów jest)[/QUOTE]
:D
Przeca Kotowice to wiocha koło mnie. O której i gdzie dokładnie?

Fakt- jest tam super, choć dla mnie to mało powiedziane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']:D
Przeca Kotowice to wiocha koło mnie. O której i gdzie dokładnie?

Fakt- jest tam super, choć dla mnie to mało powiedziane...[/QUOTE]nie mam pojęcia, to zależy od mojego męża czy w ogóle....
ale tak chyba koło południa

Edited by Nikaragua
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Bardzo przepraszam,że nie na temat spacerków:-)

[INDENT] [B]Zapraszam po talony na badanie kliniczne+szczepienie na wściekliznę w gab weterynaryjnym we Wrocławiu-[COLOR=#008000]mamy 10 talonów,bazarek w opcji KT[/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250725-Talony-na-badanie-i-szczepienie-na-w%C5%9Bcieklizn%C4%99-we-Wroc%C5%82awiu-na-SDA-do-01-03-do-20g"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-01-03-do-20g[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...