Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć, specjalnie założyłam profil na forum żeby napisać tego posta: szukam towarzystwa do zmęczenia mojego psa:) samo rzucanie patyka czy zabawa piłką na sznurku już jej nie wystarcza, a zawsze bardziej hasa z innymi psami niż ze mną.. Moja suka to mieszaniec prawdopodobnie labradora z rhodesianem, jest bardzo żywiołowa, szybka i silna, dlatego szukam też takich psów..Ogólnie bardzo towarzyska i wszędzie jej pełno. Mieszkam w okolicach skytowera, znam tu parę miejsc jakby ktoś był chętny, albo mogę dojechać np w okolice krakowskiej, dojść na wzgórze andersa czy na jakąś inną miejscówę której nie znam a chętnie poznam. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DEBRA']Cześć, specjalnie założyłam profil na forum żeby napisać tego posta: szukam towarzystwa do zmęczenia mojego psa:) samo rzucanie patyka czy zabawa piłką na sznurku już jej nie wystarcza, a zawsze bardziej hasa z innymi psami niż ze mną.. Moja suka to mieszaniec prawdopodobnie labradora z rhodesianem, jest bardzo żywiołowa, szybka i silna, dlatego szukam też takich psów..Ogólnie bardzo towarzyska i wszędzie jej pełno. Mieszkam w okolicach skytowera, znam tu parę miejsc jakby ktoś był chętny, albo mogę dojechać np w okolice krakowskiej, dojść na wzgórze andersa czy na jakąś inną miejscówę której nie znam a chętnie poznam. Pozdrawiam[/QUOTE]

Ja się polecam. jeśli masz rower i chęci możemy trochę psiaki przegonić na rowerku nawet codziennie. Park wschodni albo wały nad odrą są wyśmienitym miejscem na rowerowe wycieczki ;) ew. nie mam nic przeciwko spotkaniu " na nogach " :)

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczam post z fb: "UWAGA WROCŁAW !!! Pieski wyprowadzane na spacery na Niskie Łąki i pobliskie tereny MUSZĄ BYĆ SZCZEGÓLNIE PILNOWANE!! Jakiś spotworniały degenerat podkłada zatrute jedzenie, być może trutką na szczury... Jeden zaprzyjaźniony pies po zjedzeniu takiego znaleziska, przeżył tylko dlatego, że był duży. Jest po poważnej operacji żołądka i jelit, stan nadal ciężki... Średni lub mały pies nie miałby szans.... UWAŻAJMY NA NASZYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ !!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina23']Zamieszczam post z fb: "UWAGA WROCŁAW !!! Pieski wyprowadzane na spacery na Niskie Łąki i pobliskie tereny MUSZĄ BYĆ SZCZEGÓLNIE PILNOWANE!! Jakiś spotworniały degenerat podkłada zatrute jedzenie, być może trutką na szczury... Jeden zaprzyjaźniony pies po zjedzeniu takiego znaleziska, przeżył tylko dlatego, że był duży. Jest po poważnej operacji żołądka i jelit, stan nadal ciężki... Średni lub mały pies nie miałby szans.... UWAŻAJMY NA NASZYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ !!!"[/QUOTE]

To samo ostatnio w okolicy Sztabowej.

Link to comment
Share on other sites

a może byłby ktoś chętny na wspólne zamówienie naturalnych gryzaków u użytkownika lordzeton [URL]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7211591[/URL] ? Jak zawsze powyżej 250zł wysyłka gratis a mamy już połowę. Jeżeli ktoś chciałby zrobić swojemu psiakowi pyszną paczkę pod choinkę to myślę że jest to najlepsza propozycja. Chętnych zapraszam na priv.

Edit
Na zamówienia czekam do końca tygodnia.

Edited by AnnWrc
b
Link to comment
Share on other sites

Witam!
Czy ktoś by się skusił na spacerek z dwoma psiakami, w tym z jednym do szczególnej uwagi (potrzebuje towarzystwa różnych psów, bo teraz je odgania albo szczeka, czasem kłapie dziobem - ale nie gryzie).
Psy średniej wielkości, mieszańce.
Jestem z Psiaka, ale mogę dojechać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='iljo']Witam!
Czy ktoś by się skusił na spacerek z dwoma psiakami, w tym z jednym do szczególnej uwagi (potrzebuje towarzystwa różnych psów, bo teraz je odgania albo szczeka, czasem kłapie dziobem - ale nie gryzie).
Psy średniej wielkości, mieszańce.
Jestem z Psiaka, ale mogę dojechać :)[/QUOTE]

My chetnie sie spotkamy :) o ile rozbrykany 8 miesieczny szczeniak wchodzi w gre :D

Z reszta chyba jestesmy sasiadkami sadzac po psiakach :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...