Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No nie! Osiołkowi w żłoby dano!
Już już byłam zdecydowana na Oleśnicę z jedną z moich suk, bo rzut beretem mam do Oleśnicy, a tu Ślęża. A pod Ślężą mieszka mój były tymczasowicz i byłaby z kolei okazja z nim się spotkać i przejść trasę. I teraz dylemat...

A gdzie można poczytać o tym rajdzie w Sobótce? W google nic nie udało mi się.

Edited by marako
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Zerknij tu: [URL]http://www.stowarzyszenie-as.pl/[/URL][/QUOTE]
Dzięki za link, poczytałam. Fajna impreza.
Ale o psach ani śladu, więc raczej na Ślężę i na spotkanie z Otim (mój były tymczas) wybiorę się innym razem. Bo zwiedzać zamku itp. z dużym psem raczej nie będę mogła, imprezy towarzyszące w dużym tłoku też raczej odpadają z psem/dwoma psami u boku (wybrałabym się tam na 99% sama, z psem/psami) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'](...)
Za to podziału rodzinna/fit nie rozumiem, powinna byc kategoria rodzinna na każdym z dystansów- z reguły tak jest w klasyfikacji = kobiety, mężczyźni i rodzinna....[/QUOTE]
I o to mi właśnie chodzi!
Żeby każdy mógł wybrać dystans, który mu odpowiada. To ma być przyjemność, a dla mnie nie jest przyjemnością przejście 15 km...
Szkoda, że się nie spotkamy :shake:


[quote name='Magda.W']Szkoda, że zamku nie można zwiedzać nawet z jednym. Ale będzie im raźniej pod.[/QUOTE]
Witam kolejną Oleśniczankę! :)
Za dużo nas tu nie ma :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

Nic mi nie wiadomo o zmianach :shake:
Organizatorzy najwyraźniej są głusi na argumenty, tak postanowili i tak ma być. Dlatego my nie idziemy.


edit:
[SIZE=3][FONT=Lucida Grande]"Rodzinę zgłoszoną do klasyfikacji mogą tworzyć członkowie najbliższej rodziny i mogą oni wspólnie startować z maksymalnie dwoma psami. Aby uczestniczyć w kategorii rodzinnej należy zgłosić co najmniej 2 członków rodziny. Trasa nie przekroczy 7 km."[/FONT][/SIZE]

Edited by brzośka
Link to comment
Share on other sites

W imieniu organizatora dziękuję Wszystkim, którzy wzięli udział w II Oleśnickim Rajdzie z Psem
Ponieważ nie zdążyłyśmy jeszcze uporządkować naszych zdjęć , a oleśnickie media sprawiły się na medal zachęcam do rzuceniem okiem na galerie.[URL="http://galeria.mojaolesnica.pl/galeria-1638.html"]

http://galeria.mojaolesnica.pl/galeria-1638.html[/URL]
[URL]http://www.olesnica.pl/sm/sport/aktualnosci/2269-drugi-olesnicki-rajd-z-psem[/URL]


Można powspominać i pozazdrościć.
Zapraszamy Wszystkich w przyszłym roku (nie taki diabeł straszny jak go opisują)

Jeszcze laurka dla uczestników:
Macie Państwo WSPANIALE ułożone psy - wszystkie na ognisku luzem i żadnej "awantury"- a wiadomo że pies świadczy o właścicielu i dlatego jeszcze raz
DZIĘKI dla WSPANIAŁYCH RAJDOWICZÓW

Relacja na stronie i fb stowarzyszenia - już wkrótce

:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy może ktoś z grupy wrocławskiej chciałby mi pomóc w ćwiczeniach z moją suczką Korą? Adoptowałam ją z wrocławskiego schroniska 3 tygodnie temu. W domu jest bardzo przyjazna i posłuszna, na spacerach też już jest ok - mam z nią kontakt, wykonuje komendy, ładnie biega na lince, dopóki nie dostrzeże innego psa... Jest agresywna w stosunku do innych zwierząt. Nie ważne czy pies, czy suka, większa czy mniejsza od Kory, Kora jak tylko ją zobaczy, wyrywa się do niej i jak tylko ma możliwość (np. pies bez smyczy do niej podbiegnie), to atakuje i gryzie. Szukam kogoś do wspólnych spacerów, aby próbować z moim psem na smyczy i w kagańcu bliższych kontaktów, najlepiej na tzw. bliskim Psim Polu, Karłowicach, Polanowicach, Sołtysowicach. Kora jest duża, pokroju owczarka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...