Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=arial]Halo, może któraś chce - o[COLOR=#141823]ddam grupon zniżkowy wart 100 zł na zakup 2 biustonoszy z usługą brafittingu w salonie "Świat Staników" na ul. Drukarskiej.
[/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue][SIZE=3][FONT=arial]Ale UWAGA! [B]ważny do 30.04.2013r.![/B]
[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziewczyny już prawie maj. My dziś ukończyłyśmy podstawowe szkolenie i zabieramy się na kolejne. :) Chodzimy też na spotkania socjalizacyjne, a od maja chcę dołączyć na zajęcia węchowe lub węchowo-wodne, w zależności jakie będą zorganizowane.
Kończąc jedno szkolenie, następne jest tańsze ;)

[URL="http://s1099.photobucket.com/user/Agnieszka_Kondraciuk/media/Ziva/img691_zps5e9157fd.jpg.html"][IMG]http://i1099.photobucket.com/albums/g394/Agnieszka_Kondraciuk/Ziva/img691_zps5e9157fd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aha. I nie marudź, to nie jest tak dużo!!!!! Ja nie moge odżałować, że nie pojadę do Złotego Stoku..... :placz:

BTW, to kto rusza do Złotoryi jutro?
Jara, wracając do poprzedniej wypowiedzi, armageddon to był rok temu jak wiozłam na zawody Krę, Żubra, Diesla (malamut) i Mikrę (wredny, swieżo adoptowany malamut) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kredka24']A coś było chyba na facebooku na profilu dogtrekking.com.pl, że planują uruchomić dystans mini 15km, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Ja w Złotym mam zamiar zadebiutować w dogtrekkingu, ale spróbuję 25km :D[/QUOTE]
Jakby było 15 to bym wystartowała, a chłopowi skłamała, że tylko 10 ;)

[QUOTE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Otrzymujemy od Was sporo sygnałów z prośbami o wprowadzenie krótszego dystansu niż standardowy mid. Stoimy twardo na stanowisku, że dogtrekking to nie jest zwykły spacer z psem i osoby biorące udział w naszych imprezach muszą reprezentować pewien poziom kondycji fizycznej oraz umiejętności poruszania się w terenie i współpracy z psem. Dlatego nie stworzymy w ramach Pucharu Polski dystansu typu "10[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] km", ponieważ nie miałby z dogtrekkingiem nic wspólnego. Dogtrekking to przemierzanie z psem znacznych odległości. Sami określiliśmy sześć lat temu ramy dystansowe, (i tak zmniejszając ilość kilometrów w stosunku do innych imprez np.czeskich) których będziemy się trzymać. Zaproponujemy jednak tym, którzy boją się zadebiutować na 25 km, krótszy, ok. 15 km dystans. Będzie on skierowany do debiutantów oraz osób mających przejściowe problemy zdrowotne czy kondycyjne. Dystans pod nazwą „mini”, nie będzie klasyfikowany do Pucharu Polski, nie będzie też nagród za zajęte miejsca, poza dyplomami. Chcemy uniknąć w ten sposób stworzenia zawodów będących w istocie canicrossem. Niższa będzie za to opłata startowa. Podstawowe założenie jest takie żeby debiutanci przekonali się, że 25 km też przejdą…[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']Uwaga! Babeszjoza!
[URL]http://wiadomosci.onet.pl/wideo/epidemia-wsrod-psow-weterynarze-alarmuja,127111,w.html[/URL][/QUOTE]
objawy mogą się pojawić do kilku miesięcy od zarażenia... może to zmylić właściciela
mila-ada dzięki za przypomnienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']czy ma ktoś pożyczyć/sprzedać obrożę elektryczną?
to ostatnia deska ratunku dla Tolki, bo ja niedługo zwariuję, a ona pożegna się z naszą rodzinką :shake:[/QUOTE]
a co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']czy ma ktoś pożyczyć/sprzedać obrożę elektryczną?
to ostatnia deska ratunku dla Tolki, bo ja niedługo zwariuję, a ona pożegna się z naszą rodzinką :shake:[/QUOTE]


Ja miałabym taką samą prośbę. Tylko że o trzy sztuki. Znam kilka wioskowych burków które pomimo 0% agresji odkryły instynkt i nauczyły się perfekcyjnie węszyć, tropić i polować. I albo one przestaną zabijać albo ktoś im zrobi krzywdę:-( Odkąd Wiwka podpatrzyła u nich "kilka sztuczek" zupełnie zaprzestaliśmy spuszczania ze smyczy w terenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']o bracie, długo by opowiadać... :shake:

przyjedźcie z psiakiem w niedzielę do Oleśnicy na piknik to pogadamy ;)[/QUOTE]
w niedzielę wrobiono mnie w zajęcia od 12-15 we Wrocławiu ale może się wyrwę wcześniej i w drodze powrotnej wpadnę na podzamcze

Link to comment
Share on other sites

Dostałam telefon od koleżanki, że w rynku przy Więziennej chłopak pracujący w knajpce znalazł szczeniaczka wyrzuconego do kubła na śmieci.
On niestety mieszka na stancji i nie może go zatrzymać. Pyta co ma zrobić. Nie Wiem co mu poradzić, ale chyba musi odwieźć go do schronu.
Są jakieś inne możliwości?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...