Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam! :) Czy nie ma może w planie ponownego grupowego zamówienia smakołyków [url]http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=1528&us_id=7211591[/url] ? Ja niestety nie mogę tego zorganizować, ponieważ mieszkam pod Wrocławiem, więc byłby problem z odbiorem u mnie. Czy byłby ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że będziemy chyba częściej we Wschodnim.... oczywiście damy znać wcześniej :-)
już zapisałam.
tak była z nami Kra i Wirus.... sporo nas było, a mamy nadzieje na jeszcze więcej :-)


[quote name='bros']jak bedziecie nastepnym razem w takim składzie we Wschodnim prosze dajcie mi cynk na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub sms-ka na 503749992 malo teraz czasu jestem na dogo - dzis znajomi w parku opowiadali o "bandzie" donkow :) z przyjemnoscia Was poznam w realu :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Ja robię zamówienie, prawdopodobnie jutro.[/QUOTE]



To i ja bym się z chęcią dopisała,tym razem nie mam za bardzo jak się tym zająć więc dołączę się do czyjegoś zamówienia:)Czy jutro tak w okolicach 21 możliwe jeszcze będzie złożenie zamówienia czy planujesz wcześniej zamawiać?Info na prv wyślę z zamówieniem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kojarzycie jak nazywa się ta szkoła dla psów, która znajduje przy bocznej Długiej? W okolicach Tesco?

Widziała któraś z was jak tam wygląda szkolenie?
Warto iść? Urozmaicone są te szkolenia, czy jedno i to samo?

Chce znów zacząć chodzić na szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, już znalazłam. Wpisałam w Google "szkolenie psów", "Wrocław" i pierwszy link to akurat ta szkoła.
Już dzwoniłam, mam na mailu ankietę, którą wypełnie po powrocie do domu. I możemy znów się szkolić, bardzo się cieszę, bo brakowało mi szkoleń.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']Jara, a ktoś Ci polecił tę szkołę? bo my też się za czymś rozglądamy tzn ja z Emirem i koleżanka z labkiem[/QUOTE]
Przecież Emir to prawie najgrzeczniejszy pies w całym parku:) (no może oprócz mojej Shilutki:)). W ogóle nie potrzebuje chłopak żadnej nauki:)

Link to comment
Share on other sites

no proszę jakie Emir ma obrończynie, co go od nauki chcą uchronić :D może którejś wypożyczyć tego miłego pieska na kilka dni?? :cool3: ze złodziejstwem nie wygramy, ale może uda nam się popracować nad innymi niedoskonałościami charakteru, no i szkolenie to fajna zabawa może być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']no proszę jakie Emir ma obrończynie, co go od nauki chcą uchronić :D może którejś wypożyczyć tego miłego pieska na kilka dni?? :cool3: ze złodziejstwem nie wygramy, ale może uda nam się popracować nad innymi niedoskonałościami charakteru, no i szkolenie to fajna zabawa może być :)[/QUOTE]
ja chętnie, ale pod warunkiem że weźmiesz w zamian Tolkę!
i zaręczam, że szybciutko po niego przyjedziesz, jak pomieszkasz z tą bull-wredotą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra to ja chcę 0,5 kg krtani wołowych i 4 szt uszu wieprzowych.

Terierfanka, chętnie wezmę Emira, ale bierzesz Krę. Chcesz?
Szkolona jest, jakby nie patrzeć :diabloti:

Notabene, to się zastanawiam nad szkołą dla Żubra- potrzebuję zdrowego kopa w zadek, żeby się przestać lenić i wziąć za porządne ćwiczenie z psem. Niby źle nie jest, ostatnio wzbudził wręcz lekką zawiść ćwiczących z psami w parku (znakomicie udawał, ze jest grzeczny), ale chciałabym z nim zrobić coś więcej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Poleciła mi Iskra_wroc, Ulv (kilka stron wcześniej) i dwie pary, które chodzą tam z bullami z adopcji.[/QUOTE]

A na który program chciałybyście się wybrać? Może stworzyłybyśmy jedną grupę i dostały promocyjną cenę?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zrobione podstawy, bo 5 miesięcy szkoliłyśmy się u Mirosławy Borowiec. Całą zimę jednak "przebimbałyśmy" i myślałam, żeby zacząć od nowa. Tzm pójść na Psiaki rozrabiaki, jest promocja za 300zł. Ale jak to będzie wyglądać to nie wiem, bo dzwoniłam do babeczki i ona wysłała mi 3 stronnicową ankietę, którą wypełniłam i na podstawie niej przypisuje do grupy lub tworzy nową. Fajnie by było chodzić razem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...