Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Loodzie, co za cholera, że mi te powiadomienia nie przyszły z dogomanii, a wy tu temacik rozwijacie. Dziękuję wszystkim za ciepłe słówka i myśli :B-fly: .

Tadzinek tez by się pewnie ucieszył, gdyby to przeczytał. :cry:

Spotkać się musimy koniecznie, tylko, że ja teraz w soboty i niedziele z moim diabłem chodzę do przedszkola, co by ogłady nabrał jakiejś i za kilka miesięcy nie przeistoczył się w potfforka :evilbat: .

Rufficzku, Ty kochany, jak się cieszę , że się odzywasz i jak sądzę zdrówko Ci dopisuje :BIG: , bo jak Cię wczoraj zobaczyłam w moim kolorowym pudełeczku to aż mi się łezka w oku zakręciła, że jestes już z powotem :D

całuję Was wszystkich mocno :calus: a Ruffiego to ściskam z całej mojej siły :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja tylko chciałam wtrącić (jeśli można ;) ), że chętnie dołaczyłabym się do takiego spacerku:) Zawsze to miło popatrzeć jak stadko piesków szaleje:)

Mój mały też do przedszkola chodzi w niedzielę i muszę przyznać, że całkiem miły z niego chłopak wyrasta:)

Link to comment
Share on other sites

właśnie, Karol_ca, jakiego masz psiaka i do którego pszedszkola chodzisz, bo my z Olem do ZK w soboty i niedziele.

Nie wiem właśnie Olciu, co z tym spotkaniem, bo w tygodniu, to jest szybko ciemno i zanim się przebiję przez całe miasto po pracy to juz noc jest :cry: a w weekendy to jak pojadę na 2 godziny do przedszkola, to Oluś potem spi do wieczora prawie.

Link to comment
Share on other sites

czesc Karol_ca :D

tak, ZK organizuje przedszkole w soboty i niedziele od 11 do 13 Na niskich Łąkach na swoim terenie szkoleniowym (zwykle i tak siedzimy dłużej i ględzimy, bo gdzie Cię lepiej zrozumieją niż wśród innych nawiedzonym psiarzy :fadein: ).

Jeżeli jesteś zarejestrowana w ZK, a biorąc pod uwagę rasę, pewnie tak, to za przedszkole nie płacisz. Słyszałam, ze przedszkole w Aporcie jest bardzo fajne, ale u nas też jest miło :P . W tej chwili jest strasznie dużo psów, już ponad 30 chyba. :D

pozdrawiam, czy mieszkasz gdzies w okolicy Agrestowej? w jakim wieku jest Twój psiaczek?

Link to comment
Share on other sites

Cześć :D

Może to sie wyda smieszne, ale mieszkam niedaleko Niskich Łąk:) a co z tego wynika mam dość daleko do Agrestowej. Ale "Aport" polecili mi znajomi i stąd właśnie to miejsce, z którego jestem bardzo zadowolona. Mój Grato mam niemal 5 miesięcy- zostało około 10 dni;)

Przedszkole pokazało mi jak ważne są inne pieski w wychowaniu malucha, dlatego żałuję, że z innymi psiakami spotyka sie praktycznie tylko tam.

Link to comment
Share on other sites

Ja również strasznie się cieszę, że wpadłam na genialny pomysł socjalizowania Ola z innymi pieskami od wczenego dzieciństwa :P . Jesli chcesz, to możemy się spotkać któregoś dnia w tygodniu ok. 17 póki jest jeszcze w miarę jasno, nawet dziś, mam niezbyt daleko na Niskie Łąki.

Szczegóły podam Ci priv.

A jesli chciałabys się spotkać w kilka piesków, to zapraszam do parku przy Borowskiej, prawie codzień spotykamy się ok. 17. kikla szczeniaczków z naszego przedszkola i czasem inne pieseczki dołączają :P

Mój piesek to cane corso, ma w tej chwili 4,5 miesiąca i wygląda jak młody Godzilla, ale bardzo lubi się bawić.

W najbliższy weekend nie ma zajęć w przedszkolu ze względu na Święto Zmarłych i wyjazdy.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Super:D Zawsze to raźniej z innymi "psiarzami":)

Co do dzisiaj, to nie bardzo chyba, gdyż jestem umówiona na 18 i nie wiem czy zdążyłabym.Ale jutro, czy po weekendzie (nie ma mnie wtedy we Wrocławiu) bardzo chętnie. Jeśli znajdę ten park, czy inne wskazane miejsca;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ka_rolca-nie przyjechałaś do przedszkola :cry:

AKI-BAJKA -pozdrawiam :P

Potrzebuję porady weterynarza Z PRAWDZIWĄ pasja i zamiłowaniem do psiaków, który skonsultowałby zdjęcie rtg stawów mojego Olusia pod kątem dysplazji.

Czy kogos możecie mi poradzić z własnych wetów.

Link to comment
Share on other sites

heja :D ,

nie grillowaliśmy niestety i zmoklismy troszkę :cry:, ale zajęcia się odbyły normalnie ku uciesze wszystkich psiaczków,( mimo, ze nasza kochana Bogusia była świeżo po grypie.)

Za to w niedzielę było ładne słoneczko, choć zimno i dołączyło kilka nowych psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

dawno tu nie zaglądałam, ale i postów zbyt wiele też nie przybyło.

Jagoda, strasznie mi przykro, że Tadzika już nie ma. aż do połówka do pracy zadzwoniłam, żeby mu o tym powiedzieć i też się zmartwił :( . a Twój nowy piesek jest śliczny - Mika też sypia z brzuchem do góry :)

Marta, jak Ci tam na tej emigracji?

ja już teraz jestem kobieta pracująca i w tygodniu z Miką nigdzie dalej nie jeździmy, ale w sobotę i w niedzielę chodzimy na wały za ZOO.

pozdrawiamy :D

Link to comment
Share on other sites

Do przedszkola niestety nie przyszam, gdyz strasznie zabiegana jestem niesttety ostatnio:( ale postaram się niebawem dołączyć, bo niedługo Gratuś będzie za duży na przedszkole. Ma już prawie 5 miesięcy :D

Czy do sobótki mogą przyjechać także pieki, które nie ciągną zaprzęgów??? :D

A jeśli chodzi o spotkanie, co prawda popuła się pogoda, ale ja mogę nawet w deszczy :D

Link to comment
Share on other sites

Witam

Czy jest tutaj ktoś z trójkąta Hallera, Grabiszyńska, Gajowicka? Mój bokser Aki bardzo chętnie się bawi z psami ale cięzko nam znaleźć odpowiedniego partnera do zabaw. A niewybiegany bokser=demolka w domu. Rano chodzę na górkę koło carrefoura i latamy za piłką ale w weekend chętnie Aki chętnie by polatał z innymi psami.

Aki ma 16 miesięcy i jest przyjaźnie nastawiony do całego świata.

Pozdrawiam

Ja we wtorki jestem u babci na ul.Jemiolowej z Azja tak od 14 do 18 i tam gdzies zawsze z nia chodze na spacery,wiec kiedys moglabym i na gorke przyjsc. A w weekendy czasem nad Odre z nia jade na Biskupin.

W Sobotce oczywiscie bede z Azja 8) AKI-Bajka czy jezdzisz czasem z psiakami na rowerze czy tylko w zaprzegu biegaja? Bo moja Azja jak sama biega to nie ma zadnej motywacji do biegu,a z innym psem zawsze jest inaczej.Moze kiedys bysmy sie umowily na jakis maly trening? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...